За спермата

  • 8 803
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
Аз не мисля ,че има някакъв проблем и за това не е станало от първият път.Знам,че не става толкова бързо.
Просто наистина ми се струва,че количеството е много малко. За това исках да попитам дали е нормално и
евентуално след още няколко месеца ако не стане да имам представа дали може да има проблема и да е в приятелят ми.

# 31
  • Мнения: 2 309
Не виждам смисъл да се чака година за да се тръгне по лекари...
Пуснете спермограма.Колкото повече се отлага това във времето,толкова повече напрежението расте!

# 32
  • Мнения: 3 453
така ще убиеш всичко детско в него!!!  ще го забиеш в земята и ще стане още по-лошо... все пак момичета, жалете малко мъжкото самочувствие.....
Не говориш сериозно, нали?! Shocked

# 33
  • Мнения: 1 425
В спермограмата нито има нещо лошо, нито има нещо страшно, добре е да се направи дори и само като профилактика. Както жените ходат на гинекогог, така и мъжете може да си направим поне това изследване, за да сме сигурно, че "системата" работи. А ако евентуално има проблем - колкото по-рано се открие, толкова по-добре. Честно казано не разбирам мъжете, които ги е страх от едно такова супер просто (за пациента) и безобидно изследване. Че чак и самочувствоето им пострадва.  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 587
Наистина е възможно да повлияе на либидото на мъжа една не много добра спермограма - все пак живеем на балканите... Това обаче не е задължително... При нас предложението за спермограма дойде от мъжа ми. Вече знаеше милия, че ако бебо се забави изследванията за мен са доста по - тежки и скъпи, отколкото за него. И така след кратък и спокоен разговор решихме като минат 4-5 напразни опита да я направим! Остава малко още и дано не ни се наложи...

# 35
  • Мнения: 3 453
На либидото може да повлияе всеки проблем - у дома, в работата. Понижените показатели на спермограмата са си проблем, но проблемите се решават по един или друг начин. Това съвсем не означава, че мъжа е по-малко потентен и по-малко мъж, нали? Тук жената трябва да е достатъчно осведомена и тактична, за да обясни на половинката си точно този момент.
С повече подкрепа от нейна страна, ударът върху его се понася по-лесно.
Не си заравяйте главите в пясъка. Рано или късно, ако има проблем, то той ще трябва да се реши. По-рано е по-добре. Никога няма подходящ момент за това. Отлагането не е в ничия полза!
 

# 36
  • Мнения: 220
Цитат
Наистина е възможно да повлияе на либидото на мъжа една не много добра спермограма - все пак живеем на балканите... Това обаче не е задължително... При нас предложението за спермограма дойде от мъжа ми. Вече знаеше милия, че ако бебо се забави изследванията за мен са доста по - тежки и скъпи, отколкото за него. И така след кратък и спокоен разговор решихме като минат 4-5 напразни опита да я направим!

 Peace

обаче на втория месец да го караш да се изследва  Naughty

п.п. каката стана от раз   Wink , ама за втората са потрудихме 2-3 месеца  Joy Joy Joy

# 37
Здравейте!Искам да ви попитам не6то:нормалнп ли е когато приятелят ни свар6и спермата буквално да излиза от мен,незнам дали остава не6то в мен?Благодаре ви предварително за отговорите.Успех на вси4ки

# 38
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Как успявате да изровите теми отпреди година, че и повече  ooooh! Crazy, вместо да пуснете нова, или да попитате в седмичната тема Tired


Ами ще излиза, разбира се  Laughing, не може всичко вътре да остане...

# 39
  • Мнения: 1 765
Веееес  Hug Heart Eyes

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Разбира се , че е нормално да изтича  Laughing, но в теб остава не се тревожи  Peace

# 41
  • Мнения: 25
здрасти Рали, внимателно прочетох въпроситет ти и отговорите на останалите мацки. Включвам се защото и на мен семенната течност на половинката ми ми се вижда малко. не съм се сещала за мерилна единица - благодаря за идеята, може би има една малка лъжичка за кафе, но при второ или трето свършване стават капчици. Първия път като правих любов с мъжа ми ми се стори СТРАННО. имала съм доста партньори и това наистина ми беше странно....Но се надявам, че опитите ни за бебе ще са успешни. Колкото до спермограмата моя мъж дори сам иска да си я направи...какво лошо виждат другите ????!! ми нали е все едно и жената да си направи цитонамазка наприверр!

Общи условия

Активация на акаунт