Надивяхте ли се преди се омъжите ?

  • 6 908
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 14
омъжих се на 29, налудувах се когато му беше времето Laughing сега се случва отвреме-навреме да щуреем със съпруга до ранни зори, но после следва дълъг "възстановителен период" Embarassedа бяхме млади....и махмурлука не ни тежеше толкова на следващия ден Wink

# 76
  • Мнения: 7 112
Последно Мара е мъж, така ли?
Зависи дали е омъжена или женена.  Mr. Green Тя да си каже.
Но ми се губи напоследък.  Thinking

# 77
  • Мнения: 1 629
Мара е мъж, щом не ми пуска...ъъ, снимка, значи е!

По темата, нье, никак. Жива съм още, къде дишам, къде пуша...

# 78
  • Мнения: 2 386
Аз съм бяс  Laughing - обиколила съм цяла България на стоп, возила съм се на трактор, катафалка и полицейска кола, спелеолог го раздавах, кръстосах планините с китари и гаджета, работех на морето, правех татуировки, забърках се с местния наркодилър без дори да съм опитвала тревица... Рок-кръчмите, моторите, гаджетата и другите дреболии даже няма да ги спомена... Mr. Green

Но още ми се дивее. Смени буквата в заглавието и всичко ще си дойде на мястото.  Grinning

# 79
  • Мнения: 6 993
Пренаживях се даже.

# 80
  • Мнения: 1 172
Не съм се отказала от забавленията. Това, че имам други ангажименти, не ми  пречи да ходя и сама по почивки и да купонясвам до зори. Даже мисля, че сега купонясвам по-качествено, понеже осъзнавам, че не всеки ден мога да съм без детето  и мъжа си и без ангажименти към тях.

Не мисля, че някога ще се наживея - че ще ми секне ентусиазма и ще кротна ей-така от нищото. Ако това ми се случи, вероятно ще е съпроводено от много други обрати в живота ми.

# 81
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
По...живяла съм, няма да разказвам обаче. Но и аз не разбирам защо да е свършил животът с брака. Станал е различен, да, но лошо няма.

# 82
  • Мнения: 1 910
Определено бях далеч по-авантюристична. Сега просто други неща са ми тръпка.

# 83
  • Мнения: X
Абе,поживях си,ама още ми се живее...............малко ме е яд,че късно се усетих....ама мисля ,че съм опитала повечето от сладостите на живота......останалите неопитвани тепърва ще наваксвам

# 84
  • Мнения: 2 849
Да ,добре ми е сега .Няма махмурлук ,лягане ранооо сутрин ,кънтяща глава от дискотеките .Смело бих казала ,че съм се наживяла  ,но всичко с времето си .Не ми липсват тези неща,сега предпочитам срещи с приятели на по-тихо место ,да си чуваме приказката дет се вика . Wink

# 85
  • Мнения: 4 668
Ама кой казва , че живота свършва с брака . Напротив . Доста хора харесват повече живота си след брака  Wink Аз също . Просто приоритетите са ми по - различни и даже се забавлявам по - качествено .

# 86
  • Мнения: 4 668
Но още ми се дивее. Смени буквата в заглавието и всичко ще си дойде на мястото.  Grinning
Права си ! Ще го направя . Иначе се тълкува погрешно и много хора не разбират какво питам  Grinning

# 87
  • Мнения: 750
Рзбира се,4е не съм се наживяла....защо тогава ще се разведа! Mr. Green
Да поживея малко и...пак се поомъжих!Ама на последък,нещо пак ми се е доживяло.... Thinking
Да взема се разведа пак! Joy

# 88
  • Мнения: 5 140
Смятам, че съм се наживяла, ходила съм нагоре надолу, но и сега понякога го правя, кеф ми е.
Това, че съм омъжена, не значи че трябва да си стоя само у дома.

# 89
  • Мнения: 4 668
Това, че съм омъжена, не значи че трябва да си стоя само у дома.
Моля ви  Praynig Недейте така  Laughing Не свързвайте въпроса с това , че щом си семеен и живота свършва  Grinning
Аз примерно,  като се омъжих си починах от дивеене  Mr. Green на това не значи , че съм се променила . Просто съм по - уравновесена  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт