разкритие и контракции

  • 2 310
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
На мен пък ми се струва че няма да дочакаш до 9, леко раждане Peace

# 16
  • Мнения: 6 164
При мене пък положението е следното-имам само болки като менструални и понякога ми се втвърдява корема.

Контракции са това. А колко често?

# 17
  • Мнения: 9 973
мисли хубави неща и не се взирай в болката,по-бързо ще мине времето.Аз не усетих как родих.25мин. след влизане в родилното младежа изплака.
Успех и леко раждане Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ох! Момичета! Като ви чета и толкова мило ми става.
Щом тапата пада, чакай скоро малкото човече. А дори и да друснеш хорце, какво от товар таман ще му помогнеш! Laughing
Пожелавам ти леко раждане и тези дни чакаме снимки от юначето! Wink
ekita както  ти е казала Misty това са си контракции. В началото се чудиш какво става и дали е това, но когато дойдат истинските няма да се чудиш и маеш. И на теб пожелавам леко и бързо раждане! Grinning

# 19
  • Мнения: 284
Да вече съм наясно.След като ви писах и след няколко часа започнаха същинските и ето че родих:)

# 20
  • Мнения: 528
Еми честито тогава  bouquet

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Честито и от мен!  bouquet

# 23
  • Мнения: 589
Момичета Пак да да питам по моя въпрос  Rolling EyesДнес ме понаболва кръста и корема ми е доста твърд ,а и сутринта пак ми изтече още от тапата ,но този път беше доста .Вече незнам да ли няма да се почне тази нощ ,а пък утре се жени най-добрата ми приятелка и така ми се иска да отида.Но бебка е по важна и ако е решила да е днес още по добре, но ако не няма нищо лошо да отида на сватбата кво ще кажете @@@ Laughing LaughingВсе пак сега ми трябжата приятни емоции.Е няма да друсам хорца разбирасе ще си седя кротичко на масата  Grinning newsm78


Ей, това със "тапата" нали го консултираш и с лекар?! Всяко раждане е индивидуално, тук можем да ти разкажем как е било при нас, но не и да преценим твоето състояние.

# 24
  • Мнения: 3 478
Честито!

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Честито бебче!  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 919
е честито и от мен!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 576
Честито слънчице!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито   bouquet

# 29
  • Мнения: 284
Благодаря ви на всички!

Общи условия

Активация на акаунт