Яслата /2/

  • 13 574
  • 318
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 688
Днес като взимах сина си от ясла ме сюрпризираха,че от понеделник започва стачка:( а той тъкмо свикна...
Иначе за облеклото гледам да е предимно анцунг,или памучно панталонче,виждам дечица с дънки,но си мисля,че не е най-подходяща дреха за детска градина:)

# 316
  • Мнения: 799
Родителската среща мина, бях протоколчик  Joy
Щели да рисуват, пеят, лепят, говорят, правят театрални постановки и т.н.  Shocked Егати безгрижното детство  Joy
Ще събираме еднократна екстра такса от 40 лева за играчки.

За дрехите - водила съм я 1 ден с дънки и 2 дни с рокля. Резервната дреха в гардеробчето е анцуг. И аз не съм голяма фенка на анцузите, но не мога да отрека удобството им  Peace

# 317
  • Мнения: 1 230
Нали не мислите, че спортните или по-обикновени дрешки оказват влияние за по-нататъшна липса на чувство за естетика  у децата?
Като прочетох коментарите за анцуга и облеклото в яслата в другия форум , направо си помислих, че съвсем сме изперкали (еле тези мами от другия форум). Важно е да му е удобно на детето и на лелите и да не му е много топло или пък студено.

А, слагате ли чорапогащник под панталонките? Аз все си смисля, че й е студено без такъв.
Не слагам. Носи 3/4 чорапи и топло панталонче. Още не ходи и седи повечето време на килима на земята и не ми е настивала от това... По-скоро от мои грешки в обличането извън яслите  Embarassed
А за анцуг - ми при нас инструкциите са - задължително с такъв  Peace

# 318

Общи условия

Активация на акаунт