За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 487
  • 604
  •   1
Отговори
# 165
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Те това чакат да започнат да се отказват един по един.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Константин Тренчев - Подкрепа и Желязко Христов - КНСБ излизат от Тристранния съвет. Никой не се отказва от стачката и никой не се разединява. Много ви моля, недейте така  Praynig

# 167
  • Мнения: 503
Да, казаха го по "Нова". Жълти Ламтурнико, смятам този път и аз да успея да сляза до центъра, за да подкрепя демонстрацията.
Никой не се отказва! ( от синдикатите)

# 168
  • София
  • Мнения: 62 595
от кое да се отказват?
Те се опитват да упражнят допълнително натиск върху правителството да приемат исканията на учителите. А ако един синдикат се откаже да участва с правителството и работодателите да регулират колективните трудови договори, става кофти като цяло.
Но никой не се отказва от стачката.
Докато го напиша, и други са дали разяснения на ситуацията - няма отказване от стачката

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 00:04 от RadostinaHZ

# 169
  • Мнения: 503
Именно.

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Константин Тренчев - Подкрепа и Желязко Христов - КНСБ излизат от Тристранния съвет. Никой не се отказва от стачката и никой не се разединява. Много ви моля, недейте така  Praynig
Аааа ок. Разбрах.

# 171
  • Мнения: 901
Раздвоих се тази сутрин - и по Нова, и по БТВ имаше много интересни предавания между 8.30 и 9.00.
Може да ги гледате в Нетера, мисля.

# 172
  • Мнения: 2 674
подкрепям ги и затова и аз стачкувам Peace

# 173
  • Мнения: 2 673
Въпреки, че имам ученици вкъщи и сега бездействат, въпреки че може да им пропадне учебната година, подкрепям учителите. НО СЕГА ТРЯБВА  СЕСТРИ И ДОКТОРИ ДА ИЗЛЕЗЕМ С УЧИТЕЛИТЕ, па ДА ВИДИМ КВА ЩЕ СТАНЕ ТОГАЗ!!!!

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Въпреки, че имам ученици вкъщи и сега бездействат, въпреки че може да им пропадне учебната година, подкрепям учителите. НО СЕГА ТРЯБВА  СЕСТРИ И ДОКТОРИ ДА ИЗЛЕЗЕМ С УЧИТЕЛИТЕ, па ДА ВИДИМ КВА ЩЕ СТАНЕ ТОГАЗ!!!!
Ами организирайте се, ще ви подкрепим. Само това им трябва - една национална стачка, друго едва ли ще ни оправи.

# 175
  • Мнения: 22 867
Въпреки, че имам ученици вкъщи и сега бездействат, въпреки че може да им пропадне учебната година, подкрепям учителите. НО СЕГА ТРЯБВА  СЕСТРИ И ДОКТОРИ ДА ИЗЛЕЗЕМ С УЧИТЕЛИТЕ, па ДА ВИДИМ КВА ЩЕ СТАНЕ ТОГАЗ!!!!
Ами организирайте се, ще ви подкрепим. Само това им трябва - една национална стачка, друго едва ли ще ни оправи.

Иначе дълго ще има да ни противопоставят едни на други и да ни обясняват от кого взели та да дадат на другия и кой кого подяждал.

# 176
  • София
  • Мнения: 62 595
Въпреки, че имам ученици вкъщи и сега бездействат, въпреки че може да им пропадне учебната година, подкрепям учителите. НО СЕГА ТРЯБВА  СЕСТРИ И ДОКТОРИ ДА ИЗЛЕЗЕМ С УЧИТЕЛИТЕ, па ДА ВИДИМ КВА ЩЕ СТАНЕ ТОГАЗ!!!!

Хайде, че и там нещата смърдят от километри. Ще ви подкрепим.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 076
Подкрепа и от мен.
Не може учителите и лекарите да са най-бедните съсловия в тази страна.

# 178
# 179
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Едно само не разбирам - защо половината стачкуват,другата половина - не newsm78 Ей го, нашата градина втора седмица стачкува, гледаме се и с баткото и с бебето в къщи,лудницата е голяма, но -подкрепям ги...майките около мен - техните градини не стачкуват,децата им си ходят, те са свободни волни птици, ама иначе ги подкрепяли... Е да де, ама аз вече се дразня - или всички стачкуват и си отстояват принципите докрай,или такива половинчати работи до никъде не водят Naughty
 
Настроенията,които збелязвам около мен са - едните,чиито градини не стачкуват, си казват " Значи нашите са доволни от заплатите си,затова работят" и е няма подкрепата......другите,на които градините не работят си казват" Добре де, защо нашите стачкуват,а другите не - само нашите ли са недоволни,или просто не им се работи" и се заражда едно озлоблние,което в никакъв случай вече не е подкрепа...........

Общи условия

Активация на акаунт