моля помогнете - 18 дни закъснение и отрицателен тест

  • 29 395
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187

 Много, много благодаря, значи може и още днес, ако успея да се измъкна по-раничко от работа.

# 61
  • Мнения: 62
току што си направих тест за бременност и ми показа две ленти да ли е вярно миналата седмица бях на доки ништо не се видя

# 62
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ами тихичко честито   bouquet!

Отиди скоро пак на лекар!

# 63
  • Мнения: 93
Remira това е страхотна новина HugАз ако бях на теб нямаше да се съмнявам в теста.Съветвам те да смениш гинеколога си #Cussing out Само като се сетя какви ти ги беше наговорил.Хаиде ЧЕСТИТО  bouquet

# 64
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ремира, честито, новината е страхотна smile3501.Сега бързо да те види и истински лекар! Пожелавам ти всичко да е ОК. Мда, между другото, на всички тестове пише, че ако показват 2 черти 99 % са верни. Така че успех!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тихичко честито и от мен  bouquet

# 66
  • Мнения: 62
Мерси на всики ще отида на друг лекар направих си още три тесста всички са положителни.Пожелавам на всички желаешти скорошно забременя  bouquet preggo newsm30 newsm07ване

# 67
  • Мнения: 1 335
Честито, remira!!!   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 587
Честито и от мила! Много щастие ти желая!

# 69
  • Мнения: 117
Чудесна новина Hug Честито тихичкооо и от мен smile3525

# 70
  • Мнения: 1 243
ЧЕСТИТО    bouquet

# 71
  • Мнения: 975
Ремира ,честито мила,лека бременност.

# 72
  • Мнения: 337
Ремира  Hug честито! Пиши как си Simple Smile

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Рамира,

ЧЕСТИТО, ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И НАЙ-ПРЕКРАСНОТО СЛЪНЧИЦЕ ДА ГУШКАШ СЛЕД 9 МЕСЕЦА!!!!!
 Миличка, аз съм с 15 дневно закъснение и отрицателни тестове, а като чета за теб и се обнадеждавам, че и при мен може да се получи така  Praynig Praynig Praynig Praynig, дано на 20 ден ми е положителен теста   Praynig Praynig Praynig

# 74

Общи условия

Активация на акаунт