Есента пристигна вече, Хасковлийчето е с елече

  • 20 224
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Здравейте момичета!

Имате ли идея къде продават телефони на изплащане, но само срещу лична карта  Rolling Eyes

# 271
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Здравейте момичета!
Имате ли идея къде продават телефони на изплащане, но само срещу лична карта  Rolling Eyes
защо само срещу лична карта, няма да им е чиста работата или телефона ще ти излезе два пъти по-скъп. по принцип за малки суми лесно дават дори и без деклариран доход...пробвай първо в читавите магазини!
а иначе, права си , че и малко е по-добре от нищо! засега обаче искам да си избистря нещата и непременно ще ви пиша до какъв извод съм стигнала. и едно уточнение относно дома и децата:
НЕ ИСКАМ ДА ОСТАВАТЕ С ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧЕ ПЕРСОНАЛА ТАМ НЕ СЕ ГРИЖИ ДОСТАТЪЧНО ДОБРЕ ЗА ДЕЦАТА! напротив, но те са много малко, проблема е в самата система и тя е тази, която трябва да се промени, но дотогава ...

Doret малката сигурно много е пораснала.
Хайде пък, няма да е зле да направим една коледна форумска среща. а колко би било хубаво да я направим при децата в дома, бихте ли се навили на такъв вариант? ако разрешат от там, разбира се. Дядо Коледа от мен  Wink

# 272
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Само срещу лична карта, защото във Волта едва ли не ми се изсмяха като им казах, че съм в майчинство и не мога да им представя трудов договор (без значение , че то приключва в началото на март #Cussing out). Такива грубияни бяха, още ме е яд, че дори попитах  ooooh!

# 273
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета.
Отново съм тук,със стария си профил.
Две мами(едната модератор,другата потребител) ми съдействаха по въпроса.
Виждам,че има доста наболяли теми. Rolling Eyes
Относно коледния базар смятам да помогна  и успея ли да направя малко количество веднага ще се свържа с мамата инициатор за нашия град.

Лек ден.  bouquet

# 274
  • Мнения: 491
Здравейте момичета!

Имате ли идея къде продават телефони на изплащане, но само срещу лична карта  Rolling Eyes

Можеш да вземеш кредит само с л.к. от Джет кредит, нооо... скъпичко е ! Иначе дават на всеки. Лихвата ти идва в най-добрият случай около 30%. Другият вариант е с кредитна карта от някоя банка.

# 275
  • Мнения: 925
другия вариант е ако имаш кредитна карта

май се повтарям  newsm78

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 11:51 от мама_съни

# 276
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Ехооо, къде сте, навън вали, но май не всеки в къщи си стои?   Hug

Марти от днес е на ясла, след двуседмичен престой в къщи! Mopsy, envia, вашите кукли как са, на линия ли са?

Toni4ka, благодаря за инфото, относно велурените блокчета! Ние взехме от Пловдив, но ако поискат още, ще бъде добре да са ни под ръка!  Heart Eyes

mit*bul, наистина добре би било да си направим предколедна форумска срещичка, а относно базара - чакаме инфо - кога и къде ще е?

Здравейте момичета! Имате ли идея къде продават телефони на изплащане, но само срещу лична карта  Rolling Eyes

Mopsy, ако си абонат на М-тел можеш да си вземеш телефон от тях, вноските ти се начисляват директно на фактурата с месечните разговори и така плащаш всичко на едно място, същото важи и за Глобул и Вивател.

tita demi, добре дошла при нас!

Хайде, лек ден и успешна седмица на всички от мен!

# 277
  • Мнения: 2 631
Стефи,
благодаря, добре е куклата.
На ясла е - започна 3-та седмица, с едно 3-дневно отсъствие.
Утре евентуално ще преспива за пръв път.
Днес са им сложили огромна елха в коридора!!!

 Peace

# 278
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
момичета, за базара...
с димитровградските майки мислим да се комбинираме, т.к. от наша страна интереса предимно е май да се купува и нямаме какво да продаваме...
затова съм замислила виртуален търг! най-вероятно ще го обявя към 15 декември и ще продължи ок. 5 дни.
така няма да се налага да излизате от къщи, така че, който е решил да се включи с нещо напарвено да се обажда! много ми се иска ако се включат и по-големите дечица. нашите в градината зная, че ще правят отново благотворителен базар  Crazy , да вземем пример  Wink давайте и идеи!!!
а това са някой от нещата, които ще предложим на търг:
 

# 279
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Благодаря на всички за идеите относно телефоните  bouquet
Наистина са сложили голяма елха в яслата   Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 103
Здравейте момичета и от мен.Ние с ремонта свършихме вече само остана утре паркета и край.Доста съм пропуснала  не съм влизала  в нета.
Привет  tita  demi как си още малко остана preggo.
Мопси по тези въпроси  се обръщай  към мен няма проблем Peace
Лека вечер на всички  Grinning
Май скоро ще има нова тема Joy

# 281
  • Мнения: 3 562
Здравейте момичета  Laughing

И аз съм мама от Хасково с вече пораснала почти 5 годишна госпожица  Laughing

Ние сме 3-та група в 3-та градина /до у-ще В.Левски/.

Имам желание да се включа в коледния базар, но мисля, че нямам каво да предложа за продажба  newsm78

Може би да се включа в покупките  Laughing

И едно въпросче - да споделите за маникюристка, от която сте доволни  Flutter

Предварително благодаря   bouquet

# 282

Общи условия

Активация на акаунт