Звездни компромати - 15 част!!!

  • 50 146
  • 471
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 912
Бриджит Бардо може и да е болна/тежко болна (не дай Боже), все пак няма как да знаем (странен е факта, че не е напълняла навсякъде, а се е отразило пагубно предимно в горната й част). Едно се вижда със сигурност-че няма пластика по нея към момента!

# 91
  • Мнения: 100
Жената е на 73 години, вие какво очаквате? Имайте малко милост, все пак  ooooh!
Е, тази не е на 73, на 72 е, но няма място за сравнение! Толкова красива жена беше Бриджит Бардо, Как допусна да се превърне в такова чудовище!?

Обаче пък евала естествена е отвсякъде...
Толкова естествена, че чак страшна! Mr. Green Ти като станеш на 73 щастлива ли ще си да си толкова естествена? Просто се е оставила на времето да я съсипе! Една жена може да изглежда така само, ако няма за какво да живее (ако изключим мечките Mr. Green ). Недопустимо е толкова известна личност, идол на няколко поколения, да се занемари до степен, в която е придобила вид на клошарка. В никой случай не говоря за варианта с пластиките на Шер, от която е останало по-малко от това, което са изрязали от нея сигурно.

София Лорен е връх.Дано и аз изглеждам така на 72 Praynig

# 92
  • Мнения: 3 576
София Лорен изглежда страхотно!

# 93
  • Мнения: 3 537
София Лорен изглежда страхотно!

Peace

# 94
  • Мнения: 17 546
В първото предаване от "Шоуто на Слави" гост беше Кеворк Кеворкян. Той пръв писа в онази книга, която Слави даваше накрая на гостите си. И Кеворк написа едно пожелание, което много ми хареса и запомних. То гласеше: "Някои остаряват като кадедрали, други като колиби. Пожелавам ти да остаряваш като катедрала!". София Лорен е катедрада, а ББ ... аз поне виждам колиба. А за самочувствието, някой по-нагоре беше писал, ми то не е излишно да го има човек в този случай. Може да му помогне да направи необходимото за себе си!

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 14:37 от Кристал

# 95
  • Мнения: 918
Еее, стигнахте до истината........всеки човек остарява различно. Важно е какво си преживял, какво си съградил, едната има три деца, другата се е отдала на животните. Вие изберете на кой искате да приличате Peace

# 96
  • Мнения: 17 546
Еее, стигнахте до истината........всеки човек остарява различно. Важно е какво си преживял, какво си съградил, едната има три деца, другата се е отдала на животните. Вие изберете на кой искате да приличате Peace
Имам три деца! Ау ще остарея като София Лорен! Да, на нейното остаряване искам да прилича моето!     Crazy

# 97
  • Мнения: 918
За къде си се разбързала, има време за четвърто Sunglasses

# 98
  • Мнения: 17 546
За къде си се разбързала, има време за четвърто Sunglasses
Naughty Naughty Naughty Не, не, не, благодаря! Mr. Green

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092

Shiloh детето на Брат Пит и Анджелина Джоли  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 46
  Hug каква  хубавица, за чудо и приказ пу-пу да не са й уроки

# 101
  • Мнения: X
  Hug каква  хубавица, за чудо и приказ пу-пу да не са й уроки
Страхотна сладурана е Heart Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 5 828


Пише, че е загубила попечителство над децата си, жал ми е за нея, как можа така да си обърка живота това момиче  Thinking

# 103
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://showbusiness.actualno.com/news_126090.html   Laughing

# 104

Общи условия

Активация на акаунт