Ще има ли отмъщение?

  • 3 960
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 64
Ами нищо няма да направя, какво да направя???? Насила хубост не става, ние не си принадлежим като вещи, всеки има своите чувства, мисли, емоции...Щом го е направил, е имал нужда, явно нещо му липсва у дома!Даже ще се замисля каква е моята вина  Thinking Но определено не бих зарязала най-близкия си човек, най-добрия си приятел и най-грижовния съпруг заради едното е...не, звучи ми безотговорно  Naughty В крайна сметка човекът НЕ Е моногамно същество,просто природата му не е такава, затова е разумът, който да ни води.

Ама вие наистина ли си мислите, че двама души могат да живеят цял живот заедно без никога да не погледнат настрани????Еми, това е смешно  Mr. Green Stop
Заставам и аз зад това Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 4 966
Не зная как ще реагирам.
Бих искала да се държа нормално.
Не ми е лична вещ за да изисквам да бъде само мой.
Той сам си избира постъпките,действията,живота...

Не би било причина да си разваляме семейството,нито да правя нещо на пук.
Станалото-станало.Simple Smile))))

# 47
  • Мнения: 3 042
Нямам представа как точно ще реагирам, но нито ще го напусна, нито пък ще му изневеря, за да му го върна.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Отмъщение - не!
То няма да компенсира разбитите мечти,загубеното доверие и предателството.
И не може с лека ръка да се развали едно семейство градено с години.
Стиснах зъби и простих!
Разбрах къде е била и моята вина.
Но раната остана, както и болката от самото предателство  Cry

# 49
  • Мнения: 836
Не разбрах за каква изневяра се пита - такава, свързана с влюбване, чувства, или само за физическо привличане.

Моят отговор го няма.
Ще простя, но аз вече няма да съм същата.

# 50
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не знам какво ще направя. Бившия ми изневери, не направих нищо, даже не му казах че знам, но няколко месеца след това стана бивш. Връзката му не беше за една нощ, а  цяла година.

# 51
  • Мнения: 95
Не знам как ще реагирам. Не ми се е случвало. Но си мисля, че ще му простя (ако разбира се е било за една нощ). Но ако разбера, че са замесени чувства - няма спасение.

# 52
  • Мнения: 251
Много пъти съм си задавала този въпрос и истината е, че не знам как ще постъпя.
Пожелавам си и да не разбера никога.

И аз така!

# 53
  • Мнения: 412
Втора опция. Ама с двама Mr. Green

Преди години без да се замислям бих отговорила, че няма да ме види повече. Нещата обаче се променят Rolling Eyes
и аз така

# 54
  • Мнения: 2 336
То в повечето случаи разправят, че нещата не са сериозни. Прощаваш и после хоп - същото. Та за това си мисля - прощаваш, не отмъщаваш и съвсем скоро може да се сюрпризираш отново.
За това по - добре пътя и така.

# 55
  • Мнения: 2 723
Ако му е за сефте ще му простя, разбера ли за втора подобна случка обаче... всеки по пътя си.
Всеки има право на 2-ри шанс, ама 3-ти шанс дават само глупаците  Thinking

# 56
  • Мнения: 73
Гласувах "Друго". Изпадала съм в подобна ситуация  преди две години и излязох от нея с достойноство и спасена връзка. Тези дни връзката ми и резултат ще даде живот и здраве.

# 57
  • Мнения: 1 568
Отмъщение newsm78

Че аз да не съм се намерила на улицата че да се дам на първият срещнат Wink

Просто ще знам,че съм вече свободна Peace

Общи условия

Активация на акаунт