Отзиви за курсове по английски и немски на КАБИНАТА

  • 12 625
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 312
Ами аз бях писала за този курс.Записах се преди известно време на курса по английски. Мога да кажа,че съм много доволна от преподавателите,а най-важното е,че ми спестява доста време.  Хубавото е,че можеш да пропуснеш някой час и  да го наваксаш в друг ден.Преподавателите са изключително отзивчиви.Като положителен мога да отбележа и факта,че в часовете се събираме малко души и така може да се обърне внимание на всеки.Материалите,които ги има в сайта можете да си ги копирате на PC-то и така да продължите да си учите самостоятелно езика и след като е приключил курса ви.  newsm78Не се сещам за друго,ама ако имате въпроси ще отговоря с удоволствие.

П.П.  Аз също се страхувах да не се окаже някаква измама ( като доста неща в Бг) ,нооооо всичко е наред и курса е чудесен.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211152.0   Тук писахме преди време.

# 16
  • Мнения: 1 756
ralivd благодаря ти, постът ти ми помогна да взема решенито
  bouquet

# 17
  • Мнения: 413
Dnes se obadih po telefona-davat samo nqkako udostoverenie 4e si karal kursa, a ne sertifikati za telc ili toelf. Moze da se pose6tava vsi4ko i ima test za opredelqne na nivoto. Kursa e bil na 6 niva. Prepodavatelite bili ot Sofiiskiq universitet. Popitah dali paketyt s koda za aktiva4iq moze da se vzeme na mesto ot firmata, no uvi dostavq se samo s kurier ili trqbva da se plati po bankov pat. Sled nqkolko dni 6te go pora4am. Uspeh na vsi4ki.

# 18
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Да побутна темата напред
Ако някой скоро  е карал някакви езикови курсове в "Кабината"  да сподели  актуална информация , че  имам желание за изкарам един курс по английски и съм в голяма чуденка  newsm78 къде и как да стане.

# 19
  • Мнения: 312
Да побутна темата напред
Ако някой скоро  е карал някакви езикови курсове в "Кабината"  да сподели  актуална информация , че  имам желание за изкарам един курс по английски и съм в голяма чуденка  newsm78 къде и как да стане.

Погледни малко по-нагоре! Аз писах,че съм карала курса и съм доволна. Ако останали имат някакви отзиви могат да се включат Peace

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми в момента кара този курс. Снощи влязох да видя какво представлява. Хареса ми и бих се записала, но времето не ми позволява.

# 21
  • Мнения: 75
Здравейте,

Обадих се, но ми направиха лошо впечатление. Поисках да ми предоставят достъп за около 30-тина минути, за да мога да видя как протичат часовете, но ме отрязаха с думите, че не можели да ми предоставят безплатно обучение. Смятам, че не е нормално отношение към потенциялен клиент. Още повече, че не съм сигурна, че ще получа, това което си представям, когато си платя.

Все още нямам представа как протичат занятията и именно това е причината да вляза и да потърся мнения. Ако има още някои, които са запознати по темата ще се радвам да проследя впечатленията ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт