Новото списание Amica

  • 12 841
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
преди десетина години си купувах италианското и то главно заради модните страници и миниатюрките на парфюми  Blush /имам и една бронзираща пудра /все още - защо ли не съм я хвърлила  newsm78, не ставаше нещо  Tired/ Безобразие е да няма поне ароматизирани страници  Crazy пък какво остава парфюм да очаквам  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 540
Още съм в началото на списанието, така че не знам дали има ароматизирани страници, но нито списанието мирише на хубаво, нито се напипват някакви мостри, каквито и да били.

# 17
  • Мнения: 4 202
Няма мостри

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Още съм в началото на списанието, така че не знам дали има ароматизирани страници, но нито списанието мирише на хубаво, нито се напипват някакви мостри, каквито и да били.
сега често ги правят залепени стикери на страниците или като мокри кърпички, не са обемни. А преди не мостри, а миниатюрки имаше  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 386
аз си го купих вчера и съм много разочарована. за 7 лв можеха да се постараят повече. избива ги на някакво интелектуалстване тип списание 1, някакви големи бели полета? не се зачетох в нищо. вярно е много страници, но и прекалено много реклами newsm78

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Някой каза, че е видял на страниците му барабалекс.

Може и аз да съм я видяла, но като не знам как изглежда  Wink

И аз не знам как изглежда. Някой може да покаже.

# 21
  • Мнения: 386
Още съм в началото на списанието, така че не знам дали има ароматизирани страници, но нито списанието мирише на хубаво, нито се напипват някакви мостри, каквито и да били.
сега често ги правят залепени стикери на страниците или като мокри кърпички, не са обемни. А преди не мостри, а миниатюрки имаше  Crossing Arms

преди десетина години си купувах италианското и то главно заради модните страници и миниатюрките на парфюми  Blush /имам и една бронзираща пудра /все още - защо ли не съм я хвърлила  newsm78, не ставаше нещо  Tired/ Безобразие е да няма поне ароматизирани страници  Crazy пък какво остава парфюм да очаквам  Crossing Arms
Обикновено първите броеве на списанията са малко "по-така", тоест дават подаръци, поне мостри. Ама тук - йок...
момичета, моля ви, не се излагайте. с добро го казвам - мострите, ароматизираните страници на парфюмите, дамските превръзки или каквото и да било НЕ се "подаряват" от списанието. това са платени страници на рекламодатели и ако няма такива това не е защото от списанието са стиснати или не ви обичат, а просто не е имало рекламодатели, които да са искали да направят такива "вложки". просто този брой нямат такива рекламодатели.
много ми е странно като наричат нечия рекламна кампания за популяризирането на шампоан и балсам например "подаръчета". по едно време даже "жената днес" наричаха платените си вложки "подаръци"  hahaha

# 22
  • Мнения: 4 202
аз си го купих вчера и съм много разочарована. за 7 лв можеха да се постараят повече. избива ги на някакво интелектуалстване тип списание 1, някакви големи бели полета?

То и това им е целта, а в екипа им има хора от списание 1

# 23
  • Мнения: 1 540
момичета, моля ви, не се излагайте. с добро го казвам - мострите, ароматизираните страници на парфюмите, дамските превръзки или каквото и да било НЕ се "подаряват" от списанието. това са платени страници на рекламодатели и ако няма такива това не е защото от списанието са стиснати или не ви обичат, а просто не е имало рекламодатели, които да са искали да направят такива "вложки". просто този брой нямат такива рекламодатели.
много ми е странно като наричат нечия рекламна кампания за популяризирането на шампоан и балсам например "подаръчета". по едно време даже "жената днес" наричаха платените си вложки "подаръци"  hahaha

Той и лизинга не е същински лизинг, ама му викат лизинг. Хайде да не се хващаме сега за дребни неща.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
момичета, моля ви, не се излагайте. с добро го казвам - мострите, ароматизираните страници на парфюмите, дамските превръзки или каквото и да било НЕ се "подаряват" от списанието. това са платени страници на рекламодатели и ако няма такива това не е защото от списанието са стиснати или не ви обичат, а просто не е имало рекламодатели, които да са искали да направят такива "вложки". просто този брой нямат такива рекламодатели.
много ми е странно като наричат нечия рекламна кампания за популяризирането на шампоан и балсам например "подаръчета". по едно време даже "жената днес" наричаха платените си вложки "подаръци"  hahaha

платени вложки може да са за тях, но за мен са си подаръци влизащи в цената на списанието. Че то и рекламните страници са им платена реклама и се постараха с тях да си запълнят броя, пък не можаха една превръзка или пликче чубрица да сложат  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 386
момичета, моля ви, не се излагайте. с добро го казвам - мострите, ароматизираните страници на парфюмите, дамските превръзки или каквото и да било НЕ се "подаряват" от списанието. това са платени страници на рекламодатели и ако няма такива това не е защото от списанието са стиснати или не ви обичат, а просто не е имало рекламодатели, които да са искали да направят такива "вложки". просто този брой нямат такива рекламодатели.
много ми е странно като наричат нечия рекламна кампания за популяризирането на шампоан и балсам например "подаръчета". по едно време даже "жената днес" наричаха платените си вложки "подаръци"  hahaha

платени вложки може да са за тях, но за мен са си подаръци влизащи в цената на списанието. Че то и рекламните страници са им платена реклама и се постараха с тях да си запълнят броя, пък не можаха една превръзка или пликче чубрица да сложат  Crossing Arms

ох. да не мислиш, че превръзките или чубрицата са без пари? и че да ги сложиш не струва нищо допълнително към рекламната страница? или че заради теб точно сега някой ще реши да рекламира дамски превръзки, за да се чувстваш удовлетворена от парите, които си дала за списание?
според мен списанията продават това, което журналистите и фотографите са направили и затова си купувам някои от тях, не заради рекламата вътре - тя е необходимо зло.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
shakira, shakira! на различни езици говорим Stop

# 27
  • София
  • Мнения: 3 114
Аз съм сред прежалилите седемте лева. С или без подаръци, за мен списанието не струва. И тъй като доскоро бях magazine-addicted- в смисъл, че купувах почти всичко, което излиза на пазара, това разочарование още повече затвърди у мен решението да престана да си харча парите за глупости.

Иначе за самото списание: претенциозно, много малко текст, който нищо не казва, и обилно почерпен материал от Интернет-форумите, което за мен е признак за липса на всякакво творчество.

# 28
  • Мнения: 963
Въх! Хайде още някой от прежалилите пари да сподели  Praynig  ... Аз се бях засилила, ама колкото повече чета (пък и толкова малко отзиви има  Confused ), толкова повече се ядосвам...
Не е честно пък да не мога едно списание да си харесам... Пък и е неудобно някак да крада всеки месец Maxim-а на половинката  Mr. Green (М/у другото Maxim се списва от част от много стария екип на Егоист и ако нямате нищо против голите каки, хич не е лош  Crazy ).
Та, ако може - ще се радвам на още отзиви за Амика, моля!
Поздрави!   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 300
Въх! Хайде още някой от прежалилите пари да сподели  Praynig  ... Аз се бях засилила, ама колкото повече чета (пък и толкова малко отзиви има  Confused ), толкова повече се ядосвам...
Не е честно пък да не мога едно списание да си харесам... Пък и е неудобно някак да крада всеки месец Maxim-а на половинката  Mr. Green (М/у другото Maxim се списва от част от много стария екип на Егоист и ако нямате нищо против голите каки, хич не е лош  Crazy ).
Та, ако може - ще се радвам на още отзиви за Амика, моля!
Поздрави!   bouquet
Чакам със затаен дух кога ще направят женско списание със смислени статии. Дори в Плейбой има интересни интервюта и статии наред с голите каки.
А в женските списания...отврат- реклами на безумно скъпи стоки ( нямам нищо против обувките за 900 лв, но те така и така не са много на пазара, ако някой реши да си купува такива 100% знае къде да ги намери), скучни статии от рода на "как да бъдем перфектната любовница", "за флирта в офиса", "как да отслабнем" и прочие тийнейджъсрки тъпотии. И освен безумния подбор на темите на всичкото отгоре ги пълнят с глупави  съвети- например за да отслабнете не яжте хляб. Еми това всеки го знае. За да свалите мъжа си купете нови прашки. Да да.
Обикновено давам шанс на новите списания, но повечето си остават само с шанса. Дори Ева е по добра- там поне има интервю с някой успял човек, понякога дори е и интересно Laughing
С две думи Амика-та е събрала лошите черти на женските псисания+ 1-2 безуспешни според мен интелектуални напъна ( като например статия със снимки на простряно пране по балконите, по принцип си е социален феномен у нас, но е поднесено много постно и скучно). Фотосесиите може би са професионални, но честно казано са орекалено изчанчени за моя вкус, а и са доста, може би половината списание. За рекламите на безумно скъпи стоки писах вече. Колие за 7 000 и кусур...айде нема нужда.

Общи условия

Активация на акаунт