Новото списание Amica

  • 12 837
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 107
Като чета какво са написали момичетата по-горе май това е още едно списание, кето няма да си купя....

# 61
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тъпотийка! Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 794
Е, на мен ми хареса...


Най-накрая малко смислени и интересни статии...различни от масовките тип "ексклузивно интервю"  #Crazy

Има доста "скъпи" fashion страници (обувки, дрехи), но какво да се прави, това е неизбежно....

# 63
  • София
  • Мнения: 595
 И на мен ми допадна, но не съм чак възхитена. текстовете са интересни, различни, далече от масовката, будят размисли, предизвикват. Но за тази цена и за целия обем страници  текстът е много малко. А рекламите на луксозни стоки-прекалено, прекалено много. Може би ще си го купя пак. Но не съм сигурна....

# 64
  • Мнения: 4 202
Е, на мен ми хареса...


Най-накрая малко смислени и интересни статии...различни от масовките тип "ексклузивно интервю"  #Crazy

Има доста "скъпи" fashion страници (обувки, дрехи), но какво да се прави, това е неизбежно....

Добре че се включи с този отговор, че вече си мислех, че аз нещо не съм наред  Wink

# 65
  • Мнения: 186
И аз отдавна спрях да си купувам подобни списания.Прочетох тук,че Вирджиния било интересно ,а и на ниска цена .Като излезе,ще си го взема,стига да го продават.Установих ,че в различните градове ,продоват различни заглавия,зависи от  разпространителите.В момента съм в Плевен и да се надявам,че това ще го има тук.Благодаря ви момичета за коментарите и оценките!Така човек по-лесно се ориентирва из българската преса.

# 66
  • Мнения: 45

На мен много ми хареса.Може да са много рекламите , но са много хубави.Има известен хумор с препратките към миналото.Според мен е много стилно

# 67
  • Мнения: 1 313
Купих го на втория ден след като излезе. Прелистих го, не ми хареса и дори като пътувахме за почивните дни не се сетих да го вземе. Но ми направи впечатление, че е доста различно от останалите като подредба и стил на статиите. Хареса ми, че е различно, но не е моя тип списание. Повечето статии са съвсем кратки - само се споменава за нещата, а аз обичам да чета повече.

# 68
  • Мнения: 14
Определено не ми харесва. Опитът да се наложи с висок стил и изискана аудитория не е успешен. За пореден път нищо новаторско – събирана информация оттук оттам. Жалко за Главните има редактори с образования от Йеил, Харвард и т.н. Пълен балон създаден с цел печалба и организиране на партита по случай новото "невероятно" списание. Между другото в Италия струва 3?.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 819
Не ми хареса, освен един подбор от Сандра Клинчева, та сега смятам как да подредя бюджета и да си купя едни черни обувки на Pollini и прилежащата им чанта!

Ще спра да купувам тези списания!!! smile3511 smile3511 smile3511

# 70
  • Мнения: 61
 Naughtyна мен не ми хареса списанието,не бих си го купила отново

# 71
  • Мнения: 2 407
Мисля все пак и аз да си го купя-но доста скъпа цена 7лв Shocked

# 72
  • Мнения: 281
Между другото в Италия струва 3?.

Какъв е тиражът му в Италия? И колко е една страница или фолио реклама на Amica Italia?
Знаете ли каква е себестойността на списанията от този тип и колко струва хубавата хартия? Едно списание се издържа главно от рекламата в него.
Онзи ден си купих италианският Вог - 628 страници + 266 страници приложение. Блъскано е с реклами. А цените за реклама там са...Струва 5 евро.

Нормално е Amica да струва 7 лв.


 

# 73
  • Мнения: 249
не ми хареса Sad няма да повторя покупката. Единственото списание което си купувам редовно и е на добра цена е JOY - 2.45lv  bouquet

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 277
Леле-моята приятелка е бясна как се е набутала с това Амика, ама какво да се прави-веднъж се прецаква човек и край! Аз си чета Максимум и съм супер доволна Grinning Лошото е, че и издателите му се изтарикатиха (сигурно заради увеличението на кашкавала и сиренето) и го направиха от 5 на 6 лв. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт