Новото списание Amica

  • 12 828
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 794
........
Абе ти да не би да работиш за това списание?
Това списание не е с нищо по-различно или по-интересно от останалите от този тип на пазара. Тези пари, които дават за това списанийце, са си чисто и просто хвърлени на вятъра....За лъскавите му страници и рекламите. Предпочитам да си купя някое списание за обзавеждане, защото там има поне какво да се научи и може наистина да ми е полезно .


Не се хаби, очевидно не ти харесва и/или не можеш да го оцениш.

Apollyn много точно го е казала, просто ти не си от "аудиторията" на списанието... Simple Smile  Дерзай с "Наш дом"

# 91
  • Мнения: 3 830
Та то няма нищо за оценяване. Какво да му се оценява?!

Пълно е с подобни боклуци на пазара. И да, много се радвам, че не съм от "аудиторията" на списанието! Айде ...мерси! Sick Да давам пари за абсолютна глупост. Sick

# 92
  • Мнения: 1 679
след това, което прочетох - със сигурност няма да му обърна внимание  Hug

# 93
# 94
  • Мнения: 3 830

Чудничка статия, показваша какво всъщност представляват списанийцата от този род.

"Всъщност тъкмо авторките либертинки са социалните лицемерки, за които пишат в нарочна статия. Самомнителността им ги скупчва в луксозното гето на феминилната журналистика, така както други са се алиенирали в гетата на маскюлинните журнали, или на хайлайфно-блясъчните издания, които се люпят като семки. Когато забременеят, предполагам - от епруветка, на видеозона ще да се вижда ембрион във форма на чанта FURLA, с цена дори и съобразно тренда на сезона. Следният път - Kelly bag, моля...

Както виждаме, нелепостите са по-добре разработени от преди." (но си остават нелепости!) Joy

  hahaha hahaha Joy Twisted Evil Twisted Evil

На пух и прах!

"AMICA"?... НЕ, БЛАГОДАРЯ... BASTA
    Stop Stop Stop

 Peace

Забравих да добавя, че очаквам тази година и те да лъснат с ... "Годишни награди на списание Амика"     Sick

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 14:01 от Estellia

# 95
  • Мнения: 794
Любомир Милчев е очевиден сексист, не могъл да преживее поредния отказ от дама и решил да си излее гнева на листа, пардон на web - страницата...  Mr. Green

Разбира се, че не е задължително да харесвате "Амика", както аз не харесвам "Ева", "Beauty", "Блясък" и т.н. ... Всеки има вкус, но не всеки може да различи безвкусието  Wink


# 96
  • Мнения: 162
        Аз си купих един брой през ноември. 7 лв. хвърлени на вятъра. Абсолютен боклук. #Cussing out

# 97
Maze, nedej da zapokitvasch konzeptualnoto v sexistkoto. Taka ne stavasch za nischto drugo, osven za avtorka dori ne na Amica, a  na BEAUTY.

# 98
  • Мнения: 452
абе кой ги чете тия списания бе !Айде молим ......тъпотии
Ние сме умни жени- не можете да ни манипулирате с тъпи лъскави картинки !

Общи условия

Активация на акаунт