Какви списания четете?

  • 3 435
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 193
Nаtional Geographic
Max
Travel
Brava Casa
Последното няма много за четене, май го купувам по навик.
Липсва ми Guiliver

# 46
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 149
"Story" -в България,а тука чета "Look".Забелязвам,че нещата ,които ги пишат тук,чак след няколко седмици ги публикуват в БГ.

# 47
  • Мнения: 97
Купувам си всички бебешки: "9 месеца", "Мама", "Моето бебе и аз", "Бебе" и т.н. , но май са по-скоро като колекция, щото чета една, две теми от тях и толкова. Иначе харесвам "МАКСИМ", него го чета от край до край kaffeetrmker_2

# 48
  • Мнения: 386
космополитън и нешънъл джиографик  smile3521

# 49
  • Мнения: 2 563
Разни литературни американски. Чат-пат купувам Ева, Тема... Купих си първия брой на Амика, което щяло да бъде различното женско списание, демек нещо повече от "как да фанеме мъжа", "новото невероятно червило на еди кой си" и "коя звезда как родила", но нещо издиша. Повърхностни текстове и цитати от бг-мамма и биберон.бг...

# 50
  • Мнения: 2 257
Scientific American Mind
Harvard Mental Health
Psychology Today
National Geographic 
People
In Touch
Florida Design

# 51
  • Мнения: 82
Чат пат-За жената,във фризьорския салон-Коса и стил,харесвам и Космополитан но ми идва скъпичко

# 52
  • София
  • Мнения: 1 654
Нешънъл Джиографик/за което сме абонирани/ и отвреме-навреме Ева или Ел. Всеки месец обаче прочитам и поредното Бърборино Laughing

# 53
  • Мнения: 2 070
Преди съм си купувала Егоист, Сакс и Едно. От време на време.
Вестници - Капитал, Дневник, Сега.
Известно време работата ми беше свързана с ежедневен преглед на почти вс издания... Беше ми писнало.
Най - интересни ми бяха Тема, Бизнес Week и тук там някои публикации в мъжките списания, по-забавни са от женските.
Ел ми е мн тъпо с такъв голям формат, супер нестратегическо, не можеш в чантата да го пъхнеш.
От доста време не съм си купувала списания.

А ти за кой работиш?

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Обичам списанята за външен и вътрешен дизайн...но са ми мнго скъпи  Confused
Преди да родя си позволявах поне по 1 на месец, но сега малкият ми взима парите за списания.

# 55
  • Мнения: 4 294
Космото и Джой си ги купувам редовно, почти не изпускам, макар че май ми се е превърнало по-скоро в навик. Обикновено повечето неща ги знам от нета, но пък ми е приятно просто така да си ги разлиствам и преглеждам.  Hug Иначе чета много списания и вестници, каквото ми попадне. Особено като пътувам.

# 56
  • Мнения: 467
"На кафе" - по скоро по навик. Обичах предаването, Гала ми е симпатична много. Списанието нямам време да го чета. Взимам го когато стигна(вече рядко в понеделник), прелиствам четейки заглавията и ако остане време и някоя статия. Прибирам го с надежда за повече време да го чета на спокойствие... и така вече около година....

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
NGM, Тема, Къща и градина

# 58
  • Мнения: 2 407
Стори,Ел.Обичам мода и клюкарски историй.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Списания:
"Мениджър" - задължително. Купувам го редовно от две години.
"Top Gear" - вече излезе бр. 5 - обожавам коли, двигатели и всичко, свързано с тях!
"Auto motor und sport" - българското издание, причината е същата от по-горе!
Вестници купувам само в събота:
"24 часа" - заради програмата;
"Капитал" - заради темите вътре.
През седмицата вестници не купувам - новините ги научавам от телевизията, Интернет и радиото в колата.

Общи условия

Активация на акаунт