КАЛОЯНЧО ВЕЧЕ Е ЕДНО МАЛКО АНГЕЛЧЕ

  • 15 643
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Почивай в мир Калоянчо  Flowers Rose
Много прегръдки мила майчице  Cry

# 151
  • Мнения: 66
Нека Бог да пази душата на Калоянчо и да даде сили на Искрица.

# 152
# 153
  • София
  • Мнения: 1 677
Най-искрени съболезнования!

# 154
  • Мнения: 3 504
Всичко свърши...край ужасен...издъхна в ръцете ми,окъпах си го,облякох го,цялата нощ гушках студеното му телце и го молих да се върне...по пътя до София го носих на ръце...кремирахме го...не съм същата...нямам и грам от онази сила...бяхме един човек...как да продължа...не мога...благодаря ви....

Сърцето ми се къса....... Аз вероятно бих превъртяла, не съм сигурно, че бих издържала.........

# 155
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Всичко свърши...край ужасен...издъхна в ръцете ми,окъпах си го,облякох го,цялата нощ гушках студеното му телце и го молих да се върне...по пътя до София го носих на ръце...кремирахме го...не съм същата...нямам и грам от онази сила...бяхме един човек...как да продължа...не мога...благодаря ви....

Сърцето ми се къса....... Аз вероятно бих превъртяла, не съм сигурно, че бих издържала.........

А Спок казва - никоя майка не знае, колко много може.

# 156
  • Мнения: 3 504
ох, Дороти, и това е вярно..

тъпо ми е, тъжно ми е.. Whistling

# 157
  • Мнения: 1 040
моите саболезнования,почивай в мир мило дете

# 158
  • Мнения: 120
Искрица надежда. Извинявай, нямах думи по-рано да изкажа това, което чувствам . Това , което изпитваш ти в момента. Дупката, огромната празнина в сърцето ти няма да се запълни никога. Но ти си силна и знаеш, че там където е Калоянчо в момента е по -хубаво оттук. Понякога мисля, че сърцето ми ще спре да бие от мъка.
Искрица надежда, не угасвай. Нужна си на твоите момчета и на всички нас. Дай вяра и надежда на всички майки в този форум. Знаеш колко мъка и болка, колко тъга има тук. Откакто съм тук съм по-добре като зная, че винаги мога да намеря тук хора, които като мен плачат тихо нощем. Ще те чакаме да се върнеш при нас. Не веднага, но когато си готова ще ни намериш....

# 159
Най-искрени съболезнования! Hug

# 160
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Искрице... Миличка... Плача с теб. Мисля за твоето детенце. Моля се за душичката му.
Прегръщам те.

# 161
  • Мнения: 1 249
Искрице... Миличка... Плача с теб. Мисля за твоето детенце. Моля се за душичката му.
Прегръщам те.

Моите събоолезнования !

Присъствието на Искрица Надежда винаги ни е помагало, а сега май няма как да и помогнем   Hug

# 162
  • Мнения: 1 818
Не ми стигат думите...Искрица,миличка...прегръщам те силно!

# 163
  • Мнения: 872
Искрице, ти си много силна! Hug
Моля се за душичката на Калоянчо.

# 164
  • Мнения: 3 504
Искрице, ти си много силна! Hug
Моля се за душичката на Калоянчо.

Тя за това е нашата Искрица за надежди и неугасващ пламък в борбата за децата ни! Това ни прави силни!

 bowuu  bowuu  bowuu  bowuu  bowuu  bowuu Аз се прекланям пред Искрица!  bowuu   bowuu   bowuu   bowuu  bowuu  bowuu   bowuu   bowuu

Общи условия

Активация на акаунт