Ягодка- обсъждане на продуктите- м. октомври

  • 44 561
  • 1 118
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 463
извинявайте, не следях много темата, но някъде мярнах да пише, че вече е платена доставката на парфюми.  кога плащам 10-те % за доставка? при получаване или? Embarassed
благодаря ви предварително

При самата поръчка аз ги платих.

# 1 066
  • Мнения: 3 010
Аз сега забелязах, 4е поръ4ката на парфюми не е безплатна това от кога е така и защо??

# 1 067
  • Мнения: 670
това дали ще се плати мито зависи от къде пращат козметиката. За всяка доставка на сума над 40 или 50 евро и от страна извън ЕС се плаща мито. Въпроса е тези от ягодка като пращат какво пишат на пакетите - има някой фирми се сещат да напишат че нещата са подарък и тогава няма проблем. Това ме интересува ако може някой да ми каже?

На всички пратки,които съм получила  напоследък от Сингапур е написана реалната стойност на продуктите.А до скоро винаги пишеха по-ниска стойност.

# 1 068
  • Мнения: 14 494
Аз сега забелязах, 4е поръ4ката на парфюми не е безплатна това от кога е така и защо??


аз пък гледам и не виждам къде го пише Blush

# 1 069
  • Мнения: 9 095
Аз сега забелязах, 4е поръ4ката на парфюми не е безплатна това от кога е така и защо??


аз пък гледам и не виждам къде го пише Blush

10% от стойността, не повече от 15 долара мисля, като го сложиш в кошницата ще видиш Peace

# 1 070
  • Мнения: 13 512
това дали ще се плати мито зависи от къде пращат козметиката. За всяка доставка на сума над 40 или 50 евро и от страна извън ЕС се плаща мито. Въпроса е тези от ягодка като пращат какво пишат на пакетите - има някой фирми се сещат да напишат че нещата са подарък и тогава няма проблем. Това ме интересува ако може някой да ми каже?

На всички пратки,които съм получила  напоследък от Сингапур е написана реалната стойност на продуктите.А до скоро винаги пишеха по-ниска стойност.
и аз това забелязах и ве4е е обезспокоително, ще запо4нем май да си полу4аване пратките на митницата Sad

# 1 071
  • Мнения: 4 202
Ето нещо много изгодно, миналия път го изпуснах, но сега го лапнах веднага  Mr. Green

http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=69701&goChar=C

Ако се купи само ДДМЛ е 34.50 $

# 1 072
  • Мнения: 423
Проверих на страницата на БП , но не ми излиза никаква информация. Гледам, че поръчката от вчера ми е тръгнала от Швейцария според вас кога ще пристигне в София?

# 1 073
  • Мнения: 1 885
Днес преведох едни пари на фема, че ми е по-лесно. И би трябвало да са пристигнали (сметките ни са в една банка). След колко време ще се свържат с мен и как става това? Никога не съм поръчвала чрез тях.  Thinking

# 1 074
  • Мнения: 1 885
хъм дадоха ми номер, но като се опитах да го проверя ми изписва
Dear StrawberryNET customer,
This is a status update for your order from www.StrawberryNET.com.
 
Invalid Sales Order 
 
Remarks:
Out of Stock Details:

И това е !  newsm78
 

# 1 075
  • Мнения: 1 645
Пуснах си поръчката с парфюма в сряда,утре става 1 седмица, парите ги свалиха веднага от картата ми а на сайта като проверявам ми изписва Payment confirmation is pending ?!?!
Някой имал ли е до сега такова чудо. На мен се случва за първи път,но аз за пръв път поръчвам парфюм....да не би за това да става така бавно. Обикновенно идват за десетина дена нещата и винаги съм получавала е-майл.

# 1 076
  • Мнения: 1 045
Моля всички мами от Варна да погледнат тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236632.new#new   Благодаря  Grinning

# 1 077
  • София
  • Мнения: 10 324
Пуснах си поръчката с парфюма в сряда,утре става 1 седмица, парите ги свалиха веднага от картата ми а на сайта като проверявам ми изписва Payment confirmation is pending ?!?!
Някой имал ли е до сега такова чудо. На мен се случва за първи път,но аз за пръв път поръчвам парфюм....да не би за това да става така бавно. Обикновенно идват за десетина дена нещата и винаги съм получавала е-майл.

Обикновенно така става, ако за първи път плащаш с дадена карта  newsm78

# 1 078
  • Мнения: 9 095
на мен това ми го пише ако съм забравила да си напиша адреса в обратния мейл Wink


Пуснах си поръчката с парфюма в сряда,утре става 1 седмица, парите ги свалиха веднага от картата ми а на сайта като проверявам ми изписва Payment confirmation is pending ?!?!
Някой имал ли е до сега такова чудо. На мен се случва за първи път,но аз за пръв път поръчвам парфюм....да не би за това да става така бавно. Обикновенно идват за десетина дена нещата и винаги съм получавала е-майл.

Обикновенно така става, ако за първи път плащаш с дадена карта  newsm78

# 1 079
  • Мнения: 9 095
Днес преведох едни пари на фема, че ми е по-лесно. И би трябвало да са пристигнали (сметките ни са в една банка). След колко време ще се свържат с мен и как става това? Никога не съм поръчвала чрез тях.  Thinking

и аз не съм, но гледам че и те имат същите отстъпки като на ягодката, браво за което, а не ти ли е по- удобно да си поръчаш сама?

Общи условия

Активация на акаунт