Спешно. Повръщане и разтройство при 3 годишно дете

  • 53 248
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 224
И аз да питам ... моят син няма никакви признаци на болест , обаче не можем да се справим с това разстройство  Confused . Водих го и на лекар - казват детето ви не е болно , давайте му ентерол и на диета  Sick
Добре , спазвам всичко - давам му пектин , чай от шипки , лечебна Хумана - ОК оправи се . Тъкмо се успокоя , че всичко е наред и пак разстройство като вода просто ... най - често сутрин . През деня няма нищо ...
Съмнявах се , че е от АМ - спрях го - същата работа .
Утре ще му правят изследвания .
Писна ми вече . Близо месец не мога да го закрепя , а докторите казват - не е вирус , не е болен ... Какво е тогава ?Някой има ли идея ?
Не се притеснявай мила,хрумна ми нещо.На твоето детенце излезнали ли са му всички кътници?

# 31
  • Мнения: 224
Много е гаден този вирус. Заредете се с търпение. Малката вече взе да се оправя, поне придоби нормалния си розов оттенък на лицето, ама е станала кожа и кости. 3 дни не яде нищо. След това го хвана мъжа ми, който го изкара по-леко за 2 дни. Тази сутрин каката се събуди и започна яко да повръща..направо откачам вече. Сигурно аз съм на ред.. Sad

И ние бяхме така цяла седмица.Почти нищо не ядеше,но поне пиеше глюкоза и това ме успокояваше донякъде.Но не се притеснявай,децата се възстановяват много бързо.Ще се оправите... newsm10

# 32
  • в Низината
  • Мнения: 705
Прекарахме този вирус миналата седмица. Само че не се разминахме толкова лесно и се стигна до болница. Даниел беше два дни непрекъснато на системи, беше обезводенен до крайност. Изпадах в паника само като го чуех да се закашля!

Общи условия

Активация на акаунт