Orange Fitness- Варна

  • 32 295
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 42
според мен ще има достатъчно луди, които да си купят карта, само заради гъзарията  Shocked
100%

# 61
Аз вече бях в този фитнес и чесно казано много ми хареса. Съчетанието на страхотна фитнес зала с огромен закрит басейн и различните видове сауни- такъв клуб няма в цяла Варна, и в София дори не съм чувала. Освен това мога да си оставя детето в детската стая докато тренирам.Предлагат и детски фитнес, за който съм чела в интернет че е изключително полезен за правилното развитие на децата.Картата може да бъде и за 6 месеца а също така и едномесечна.Не е вярно че продават само за цяла година. Joy

# 62
  • Мнения: 1 081
И какви са цените на месечната и 6месечната карта?

# 63
Аз пък знам че целият персонал на Ориндж фитнес е подготвен от специалисти чужденци по международни стандарти. В момента годишните карти, които се продават с намаление излизат много по- евтини за месец отколкото например годишна карта в Джим палас. А в Джим палас няма нито басейн, нито големи съблекални,нито фитнес лекар, нито специалист по хранене и други...нито персонала е подготвен от компетентни специалисти,всички са самоучки.

# 64
Едногодишната карта на месец излиза в момента 115 лв. включено абсолютно всичко без ограничение на брои посещения.Аз не съм се интересувала за шестмесечната карта, но предполагам че ще бъде по-скъпа, може би около 150 лв. Моят съвет е да отидите на място, защото там момчетата и момичетата са много готини и ми отговориха на всички мои въпроси. Аз ще си направя един подарък, въпреки че не ми е много по джоба,но ще платя разсрочено.

# 65
  • Мнения: 1 081
Като съдя по себе си, а и познавайки доста хора, ако ще и професор по фитнес да ми намерят, нямам ли АЗ лично волята да правя каквото и да било/дали тренировка, дали хранителен режим/. Освен ако тези инструктори в Ориндж фитнес не са и добри психолози Simple Smile Ако е така, да чакаме скоро Варна да се напълни с копия на Анджелина Джоли:) С този център дето правят чудеса в него...

И как 115/месец за 1 година? Нали беше 3500 годишно, което прави почти по 300 лева на месец  newsm78

# 66
3500 лв. е цената на ВИП картата и то от ноември.Тя включва доста неща които специално на мене не ми трябват: като например повече от 50 персонални тренировки, ползване на солариум, масажи,паркинг,халат и много други.Аз съм си избрала доста по- изгодна карта- стаднартна и сама ще приценявам кога да ползвам персонален треньор да ми направи програма.Доколкото знам в момента ВИП картата се продава с 1000 лв. по-малко.Знам че големите намаления от 25% са до 15 октомври.

# 67
  • Мнения: X
А стандартната с намалението до 15 октомври колко е?

# 68
Аз когато разглеждах клуба ВИП карта се предлагаше за 2800 лв. на година с много включени допълнителни услуги. Освен това тази карта можеш да я ползваш 15 а не 12 месеца,ако отсъстваш,ако си болен или си в отпуска. Много хора през лятото не ходят на тренировки и по тази причина можеш да я удължиш или както там го водят- замразяване.Аз ще побързам да си купя карта като плащам на вноски.

# 69
За сега за 12 месеца +1 месец замразяване е 114 лв. на месец аз ще си взимам точно такава.

# 70
  • Мнения: 13 512
За сега за 12 месеца +1 месец замразяване е 114 лв. на месец аз ще си взимам точно такава.
1400 лева, така ли излиза? Мен ме интересува само басейна, определено си заслужава.

# 71
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
И мен ме интересуваше само басейна, но ми отговориха че има само суха карта(всичко без басейн), но мокра карта няма.
В акъла ми остана цена 1980 за обикновена карта а 990 за шестмесечна.
Има и семейна - т.е купуваш две карти и ти правят отстъпка 600 лв.

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 10:51 от Mimito

# 72
  • Мнения: 1 107
Да го приемем от добрата страна-другите фитнеси ще се поизпразнят, а пък току виж и някой нов покрай тях се появи. Каквото и да си говорим за град като Варна фитнесите са отчайващо малко Sad

# 73
  • Мнения: 13 512
И мен ме интересуваше само басейна, но ми отговориха че има само суха карта(всичко без басейн), но мокра карта няма.
В акъла ми остана цена 1980 за обикновена карта а 990 за шестмесечна.
Има и семейна - т.е купуваш две карти и ти правят отстъпка 600 лв.
Да, на мен точно 6 месечна ми трябва за басейна, от май до октомври не ме интересува.

# 74
Ориндж Фитнес наистина впечатлява.  Всичко е изпипано: от визията на сградата до табелките в туалетните. Аз съм дизайнер и обръщам внимание на такива неща. Според мене,  техен дизайнер е чужденец. Не съм виждала на други места за обществено ползване в Варна подобна  прецизност. След откриването ще разберем и за персонала!

Общи условия

Активация на акаунт