Какво си говорят мъжете?

  • 3 095
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
момичета, исках да развенчаем този мит, че мъже говорят за жени..
това си е чиста градска легенда.. поне така аз мисля, но една приятелка днес подметна.."да бе, да..все секс им е в главата и кой - коя"...
"Е, казвам аз, чувала съм бегло разговори ..ама никога не се е говорело за жени.."

..а тя продължи да ме убеждава, какви са "мръсници" мъжете.. newsm78

Иначе, да...относно клюкарството..Забелязала съм, че мъжете - моя, приятели...- знаят завидни подробности от рода дори на кой комшия къде живее и ква кола кара, какъв слух се носи за неговото забогатяване и пр.  и пр.  Sick ShockedНа този фон, честно казано аз дори забравям физиономиите на мамите с количките и един път ги поздравявам - друг път, не. Embarassed

# 16
  • Мнения: 3 835
Eeee, Карилче, не знаеш ли какво си дуднят мъжете, глупости. Като почнат да си спомнят тая казарма, лелееее, ненастрадали се, па наряд ли не давали, па как са оживяли, само господ и стари баби знаят. После следват вица за червената шапчица и циганката с букета, и след това вече репертоара е свободен. А че са клюкарки, спор няма!

# 17
  • Мнения: 2 716
За казарма в къщи говоря само аз  Joy
Но мъжете наистина знаят повече подробности.
Не обичат безсмислени разговори, а самопо същество: от кое село ебаща ти? как се казва брат ти? къде е учил вуйчо ти? ...и след 15-минутен разговор знаят повече един за друг, отколкото аз мога да науча от приятелка за 6 месеца.  И като добавим, че помнят имена и дати  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 126
Ами ...по принцип всички мъжки теми са за жени ..цици....и ...Simple Smile
Но според мен вече мъжки и женски теми няма ...Та ние като се съберем за какво говорим.... Hug

# 19
Не е важно , за какво си говорят мъжете и жените.
Важното е , какво остава след комуникацията.

# 20
  • Мнения: 738
После следват вица за червената шапчица и циганката с букета

Я го кажи тоя виц Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз съм слушала разговори между мъже, неженени, които се хвалят кой какво бил правил предната нощ. Ама май като приказват и те не си вярват  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 161
За работа,работа,работа.

# 23
  • Мнения: 5 622
Според мен само по-посредствените мъже и комплексарите говорят за завоеванията си. Един мъж на място никога няма да обсъжда какво и с кого е правил снощи или когато и да било.

Друг е въпроса, че ние няма как да знае какво си говорят мъжете и дали е вярно това, че говорят за жени, защото и да го правят, то е в наше отсъствие  Wink

# 24
  • Мнения: 516
Говорят за жени, но не за собствените. Обсъждат мимолетни връзки или потенциални обекти за такива. Но по отношение на сериозни гаджета и съпруги в повечето случаи са много потайни.

# 25
  • Мнения: 677
Доня ми Флор пак е в час. Подслушвачка такава!

# 26
  • Мнения: 3 835
После следват вица за червената шапчица и циганката с букета

Я го кажи тоя виц Hug

Да, да, те са два, и са мръсни! Mr. Green Обаче сега се сещам един друг за Червената шапчица, дето накрая минали Тимур и неговата команда, и й казали: Честито, пак си девствена!

# 27
  • Мнения: 857
Това, което съм чувала:Подиграват се един друг, говорят за жени/яки п*тки  Sick чувала съм доста мъже да им викат така/ коя биха о*пънали и пр. Футбола и колите също са доста обсъждани теми.Не съм чувала мъже да си говорят на някоя сериозна тема, само се смеят на собствените си глупости /предолагам има и изключения/ Хвалят се за какво ли нее. 

# 28
  • Мнения: 60
Чувала съм как обсъждат жените - тая нямала бюст , оная имала голям за'ник , другата била грозна , другата много тъпа - ама ако им падне в леглото изобщо не претендират.

# 29
  • 1st floor
  • Мнения: 9 108
говорят за компютри, програми, игрички , скууууууууука smile3507

Общи условия

Активация на акаунт