Деси Слава и Евтим Милошев

  • 6 691
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 435
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

Така ли!? Ми аз друго видях в Брадъра.  newsm78. Секси е жената и не  е злобна. Има прекрасен глас (чалга не понасям, да не вземете сега да ме обвините в пристрастие!).


След цялото плюене остава сега да се изкаже и някой че не можа да пее и ще убие рибата.....с ластик.

# 91
  • Мнения: 3 268
Женски форум сме все пак....Трябва да личи. Mr. Green

# 92
  • Мнения: 3 886
Познавам Евтим и да си говориме истината не е никак красив  PeaceПечен  не но до толкова аз не бих тръгнала с него

# 93
  • Мнения: 2 161
Не е красив,обаче има нещо в него.Аз харесвам леко грозновати,груби мъже.С белези.Да,определено има нещо в този човек.
 

# 94
  • Мнения: 677
Как па от снимка разбирате дали ше праснете някой, не ви знам. Аз от снимки имам горчив опит. Понякога, обекта, се оказва противен на живо и търсиш най-близкият изход. Друг път разбираш, че на снимката не излизат някои неща. Не се подлъгвайте, моля ви, големи момичета сте.
П.П. И аз не излизам добре на снимки.

# 95
  • Мнения: 4 435
Не е красив,обаче има нещо в него.Аз харесвам леко грозновати,груби мъже.С белези.Да,определено има нещо в този човек.
 



Aз лично предпочитам Слави.Много ме кефи.

# 96
  • Мнения: 2 161
Долу ръчичките от Слави.Мой е!

# 97
  • Мнения: 4 435
Долу ръчичките от Слави.Мой е!


Ааааааа за Слави  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Долу ръцете от него.

# 98
  • Мнения: 2 161
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

# 99
  • Мнения: 4 435
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?


Ееееее айде сега ще се обиждаме....Аз предлагам да си го поделим,хем и той ще е доволен с една блондинка и една брюнетка.Ама Варна не намесвай,щото и аз уча там.

# 100
  • Мнения: 2 161
Нищо не деля аз.О-о-о,учиш във Варна?Те много хора около София работят в София.

# 101
  • Мнения: 4 435
Нищо не деля аз.О-о-о,учиш във Варна?Те много хора около София работят в София.


Е какво лошо има да уча там?Да не е забранено?Какво като не съм родом от града????

# 102
  • Мнения: 2 161
Нищо лошо няма.Успех ти пожелавам.

# 103
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

+ това нищо френско не ти е чуждо - смятам, че имаме победител!.. Hug

# 104
  • Мнения: 4 435
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

+ това нищо френско не ти е чуждо - смятам, че имаме победител!.. Hug


Е айде пак ...Айде да си избере той,а?

Общи условия

Активация на акаунт