За миглите

  • 2 656
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 532
Цитат на: tedi_b
Те и моите са рязани - наистина са много дълги, но продължавам да не вярвам, че са станали такива заради подрязването  Rolling Eyes

И аз така , а малката има мигли като на баща си - гъсти и извити.Не вярвам ( а и съм го изпитала на мене си ), че ще се сгъстят.ГЕН си е всичко.

# 31
Сега и аз ще споделя моя опит. Та реших аз да си изрежа миглите, когато бях на 15-16г. , обаче проблема ми беше, че няма как да видя разликата, ако порастнат. Та така реших и си отрязах миглите на едното око само и ефекта какъв беше- след време си възвърнаха старата дължина. Мисля и аз като другите мами, че това е ген. Сина ми е с много дълги и извити мигли, като баща си.

# 32
  • Мнения: 61
Това с рязането на миглите ,е като това с бръсненето на главата . Laughing  Laughing  Laughing

 Всичко е до ген!!!

# 33
  • Мнения: 8 163
А забелязали ли сте колко е несправедливо: в 98% от случаите момчетата имат хубави, дълги и гъсти мигли.
Да, ген си е, ама пак не е честно! smile3516

# 34
  • София
  • Мнения: 39 775
и аз мисля, че това е мит, като бръзненето на главата и т.н. Вуйна ми нали е на село (и слуша старите баби) пробва рязането на мигли и при братовчеда и при братовчедката, ефект нулев.

# 35
  • Мнения: 1 077
Моите са дълги, на татето са гъсти. На Ида са дълги и гъсти.  Mr. Green Никой не си ги е рязал...

# 36
  • Мнения: 6 315
Уф, само като си представя ножица в близост до очите на бебето и ми прилошава  #Silly  #Silly  #Silly . Йоан е с много хубави черни, дълги и гъсти мигли като моите  newsm03 .

Общи условия

Активация на акаунт