По колко омекотител слагате?

  • 7 181
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Слагам омекотител от самота начало и слагам на око, никога не съм мерила. Иначе купувам омекотителите на Сано Максима, пера със същия прах.

# 61
  • Мнения: 3 069
За пълна пералня слагам по една капачка Ленор с аромат на кокичета.
До сега не е имало прояви на алергия.

# 62
  • Мнения: 191

Само дето аз не съм срещала омекотител без миризма - дори и т.нар. SENSITIVE, които уж са предназначени за бебета миришат.

# 63
  • Мнения: 4 392
Не слагам.

# 64
  • Мнения: 2 100
не слагам

# 65
  • Мнения: 667
Не слагам на пералните с бельо. Мисля, че може да предизвика алергии.
А на бебето въобще на слагах.

# 66
  • Мнения: 402
Аз преди слагах, но няколко пъти при пране наръка ползвах омекотител и установих, че страшно много изсушава кожата на ръцете и за това реших, че едва ли е много полезно за кожата на децата ми.

# 67
  • Мнения: 4 406
слагам по една капачка на пълна пералня. никой от семейството не е проявил алергия. използвам омекотители различни марки, но избирам да са т. нар. Sensitive.

# 68
  • Мнения: 1 733
Не слагам омекотител в бебешките на дрехи. Но 2 капачки и половина ми се виждат множко newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 928
За дрехите на бебо въобще не ползвам омекотител.

# 70
  • Мнения: 1 919
1 капачка

# 71
  • София
  • Мнения: 3 787
Слагам омекотител в дрехите на детето още от самото раждане.Проблеми не сме имали.Количеството е колкото и на обикновено пране-пълня до половината отделението за омекотител Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 17 592
По малко по-малко от капачка и за бебешките, и за нашите.

# 73
  • Мнения: 2 035
Ползвам също лилавия Ленор, но слагам по малко от капачка и аромата е супер силен, а ти две и 1/2 както слагаш доста множко ми се вижда   Thinking а за бебче тоя тип миризми са прекалено силни  Naughty по добре щом искаш вземи някакъв сензитив  Peace
Аз все още на дъщеричката ми дрехите ги пера без омекотил и скоро не мисля и да ползвам  Peace

# 74
  • Мнения: 151
Аз до 6 месеца не съм слагала никакъв омекотител.Но сега вече слагам задължително по една капачка Коколино или Ленор-бебешкия.

Общи условия

Активация на акаунт