Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 228
  • 585
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 622
Аз също пратих мейл  Peace

# 76
  • Мнения: 5 251
Нямам търпение да дойде 3 ноември  Hug
За дрехите не съм мислила, все ще намеря какво да облека. По трудно ми е да реша с какво ще съм обута  Thinking

# 77
  • Мнения: 118
момичета благородно ви завиждам. аз реших да си уплътня майчинството и записах магистратура  Joy но като ми свършат очните се включвам  Peace

# 78
  • Мнения: 3 622
Нямам търпение да дойде 3 ноември  Hug
За дрехите не съм мислила, все ще намеря какво да облека. По трудно ми е да реша с какво ще съм обута  Thinking

И аз незнам какво да обуя и мисля, че най удобно ще е боса

# 79
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
момичета благородно ви завиждам. аз реших да си уплътня майчинството и записах магистратура  Joy но като ми свършат очните се включвам  Peace
И аз записах магистратура, но ще си скратя занятията в събота и неделя с по 2 часа Mr. GreenВсе ще наваксам някак си , а и не съм ученичка де  bouquet

Това с какво ще сме обути и аз сега се змислих....май бос или по цвички е най - добре!

# 80
  • Мнения: 11 747
И аз мисля боса,надявам се да не е студено  Thinking

# 81
  • Мнения: 5 251
А някой знае ли къде се продават цвички?
Като краен вариант е боса, въпреки, че няма да се чувствам много удобно  Rolling Eyes

# 82
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Видях в магазин "Габина" има цвички на Колев и КОлев мисля и големи номера имаха. Намира се на улицата след "Валентина" посока първо РПУ - има фотоКодак на ъгъла и следващия магазин е магазин за дамски обувки и детски. Дамите бяха адски любезни като пазарях за децата Heart Eyes Та може да те напътят къде има такова чудо в днешно време.
Помня че цената беше около 18лв  bouquet

# 83
  • Мнения: 5 251
Mimito   bouquet

Само да се вдигне мъглата и отивам да проверя  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 42
А някой знае ли къде се продават цвички?
Като краен вариант е боса, въпреки, че няма да се чувствам много удобно  Rolling Eyes

В Централния подлез има един магазин със спортни стоки и малко козметика-там имаше преди време цви4ки-провери.

# 85
  • Мнения: 164
Здравейте отново!!! Simple Smile Във връзка с обуването, аз лично танцувам с едни пантофки - това лято  бяха много модерни и съм сигурна че и Вие може би имате. Плътно ми оплътняват крачето и платформата е достатачно мека за да стоя на пръсти и т.н. Ако имате такива, смятам, че ще ви е най-удобно с тях.Simple Smile
Поздрави!!!

# 86
  • Мнения: 5 500
С цвички няма ли да запецват стъпките по пода newsm78
смятам, че е по-удобно или боса или нещо хлъзгаво!

# 87
Здравейте,от кога търся да се запиша на ориенталски танци..  #Cussing out..чудесно е че вече ви има.Ние сме две приятелки и на 3 ноември сме там. Peace

# 88
  • Мнения: 301
И аз искам танци-манци! Къде да се запишаили да се обадя?

# 89
  • Мнения: 333
На нашия e-mail: harem_@abv.bg ( след harem има долно тире - harem_  ) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт