за погачата на 40 -тия ден

  • 5 301
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Аз пък за първи път го чувам това!!! И за питката и за църквата?! Полезна информация  Simple Smile относно традициите разбира се Simple Smile
Чудя какво ще стане със сина ми който не еорисан на 40 ден newsm78 Сигурно е фатално  Laughing
И още един въпрос как така се захранва бебето с питка и мед, надявам се да е символично  newsm78

# 16
  • Мнения: 197
Аз пък за първи път го чувам това!!! И за питката и за църквата?! Полезна информация  Simple Smile относно традициите разбира се Simple Smile
Чудя какво ще стане със сина ми който не еорисан на 40 ден newsm78 Сигурно е фатално  Laughing
И още един въпрос как така се захранва бебето с питка и мед, надявам се да е символично  newsm78
иаз това се питам как бебета ще яде хляб и медуж не сме суеверни пък вършим какви ли не щуротии според мен отиваш на църква и това е

# 17
  • Мнения: 5 026
Всичко прави свекърва ми-тя омеси питата и купи всичко,сложено на масата. Не са ни я разчупвали над главите. Преди това водихме дребчо на църква.

# 18
  • Мнения: 872
Какво общо има цикълът с цялата работа,че това да не е хрема? Не сме се орисвали.Тъй като дъщеря ми се роди няколко дни преди Велик ден,на празника мъжът ми отиде на църква и донесе кръст,специално осветен за нея от попа.

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Другите майчета са ти казали много подробно.
Празникът е много хубав и добре, че няма да го пропуснеш.   bouquet

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние я направихме както е описала Dori

# 21
  • Мнения: 1 672
Ние не сме правили питка. На 40-ия ден само отидохме до църквата с бебетата да ни четат молитва.
и ние така Peace

Общи условия

Активация на акаунт