До каква възраст- за къпането

  • 3 549
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 621
Всяка вечер я къпех до годинка. Цялата и косата Peace

# 61
  • Мнения: 3 500
Моника е на 1г. и 4м. и не сме пропускали вечер без къпане. До към годинка къпех и косата /само с вода и 1 път в седмицата с шампоан/. През лятото също й миех и косата, защото се потеше много. Откакто позахладня се къпем всяка вечер, но без косата. Ти си преценяваш докога и как.

# 62
  • Мнения: 46 526
А вие не се ли къпете всяка вечер newsm78
точно това щях да кажа! ние се къпем всяка вечер - мисля така да правим и с беба! Косата я мием през 3-4 дни

Нашата кожа не е като на новородено, което до вчера е било в утробата, просто няма място за сравнение  Peace тя е нежна и податлива на изсушаване, от което тръгват проблеми.
Няма никаква логика новородено да се къпе всеки ден, до годинка примерно, а после, когато се поти, цапа и т.н. - да се разреди банята  Crazy

# 63
  • Мнения: 28
И ние се къпем още всяка вечер..не смятам да спирам,тъй като тя много обича.. а и е добре...то на голям човек му е гот да се къпе....пък на бебока да не говорим....мисля само да разредя миенето на косичката,че вече е дълга, а зимата няма да съхне толкова бързо

# 64
  • Мнения: 4 496
Къпя ги всяка вечер,косите-през 2-3 дни,освен ако не е имало инциденти... Crazy

# 65
  • Мнения: 7 723
Всеки ден съм ги къпала до 6 месеца.
Косите- на 2-3 дена.

# 66
  • Мнения: 3 478
Ами моята все още я къпя всяка вечер. С косата е неминуемо, защото напоследък в повечето случаи е с мен в банята и няма как да я пазя от душа, така че и косата е все още ежедневие.

# 67
  • Мнения: 3 069
Искам да попитам и по-скоро таткото ме накара да попитам:
1.до каква възраст къпехте децата си всяка вечер?
2. дали с косите ги къпехте (ако е всяка)?
3. През зимата, всяка вечер ли се къпят?



Все още продължавам да го къпя всяка вечер.
Винаги с косата.
И през зимата съм го къпала и така ще продължавам.

Общи условия

Активация на акаунт