Първа Октомврийска Интернационална Теми4ка 1-7.10.07

  • 6 592
  • 146
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Здравейте, сладурки!
Ехей, имам 4естта да запо4на една седми4на тема, благодарение на факта, 4е ве4е не работя, а и най-ве4е за това, 4е при нас се съмва много преди да е настъпил новият ден при пове4ето от вас!
Мили мои сладурани, желая ви една седмица, изпълнена с радост, положителни емоции, усмихнати лица, любов и разбирателство у дома!  Heart Eyes

Тук днес е грейнало едно слън4ице! sun
В4ера цял ден валя, но сега е слън4ево и за моя голяма радост - трите праскови в двора са цъфнали!

Звезди, браво на юнака, 4е ви е оставил да поспите. дано се е успокоило ве4е 4ове4ето!  Hug
Тали, браво за аватара! Супер мацка! Как са Мади и Вик? за Томи какво да ти кажа -  в момента друго по-голямо събитие го вълнува - от 4 години не сме си ходили при бабите в БГ, а вълненията по даскалото после ще му дойдат!
Ели, вие по Великден ли планирате да си ходите? Е, нямаме намерение 4ак толкова да стоим ние. Все пак оставяме тати сам.  Heart Eyes А как се адаптира Емката в градината?Сигурнои много й харесва.
Пала4инка, по-добре ли е Марти?
Ралфи, рождения ден беше супер, а Томи се нащуря до насита, 4е и хора игра с другите деца и с "Българските рози". После нещо едната барманка много си го хареса и тои се беше изкиприл на бара до нея, видимо каталясал от игра, но НЕ желаещ да идем да спим). Тя му наливаше вода, щото той не е много по сладките напитки, 4ерпеше го с ядки и си говореха, като тя не спираше да повтаря, 4е бил много сладък  bowuu, по-то4но "handsome"  bowuu - на мама гарджето!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

за вси4ки, които имаt да наваксват с информация, ето и старата теми4ка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225858.0



Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 07:41 от МАЙКА

# 1
  • Мнения: 952
Добро утро слънчеви момичета!

Дано Слънчо ни се усмихва по често през прозореца и да изпълва  дните ни с оптимизъм и красиви емоции.

МАЙКА - благодаря за новата темичка. А на теб приятна почивка, нали вече не си на работа. Томасито явно от малък е страшно контактен и очарова и малки и големи щом като дори и барманката е омагьосал. Да го нацелуваш.  Heart Eyes
Специално за вас момичета - закуска, кафе,чай и по едно свежо сокче.

   
 

# 2
  • Мнения: 5 183
Ралфи, ти оздравя ли?

# 3
  • Мнения: 7 914
аз само да се запиша, че малкия иска внимание Hug  bouquet
МАЙКА
 мерси за темата  bouquet

Ralfieta
 ама ти болна лис и била.. аз нали все минавам набързо и чела недочела.. да оздравяваш Hug  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 475
И от мен слънчева и усмихната седмичка.  bouquet
 
Ралфи ,как си?  newsm78
Аз се съвзех , но се наложи да мина на антибиотици. Rolling Eyes
Все още кашлям ,но не е както преди. Wink

Отивам да изчета писаното през уикенда с кафенце в ръка.  Wink

# 5
  • Мнения: 1 294
Добро утро,
Марти е по добре о6те от в4ера... свали температурата изведнъж... о6те в4ера сутринта се събуди без. Днес ве4е е на детска градина пак. Simple Smile Линфите о6те са му подути, ама докторката каза, 4е 6те отнеме поне о6те седмица, две да спаднат.

Днес денят запо4на стресира6то... установихме, 4е една от спот лапите в гардеробната е твърде близо до тавана на гардероба и е прогорила до въглен кратер4е около 5см в диаметър и около 1см дълбоко в тавана на гардероба... 4естно казано, о6те съм ужасена как може6е да се подпалим. Поне ми остава успокоението, 4е лампите не са вклЮ4ени през но6тта когато спим. Shocked
Мисля да викна някой от пожарната безопасност да огледа къ6тата да не сме допуснали някаква друга подобна простотия...

Майка, хайде 4естито отпускарство...Simple Smile Колко е хубаво като вижда 4овек, 4е детето му се забавлява...Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 11:05 от palachinka

# 6
  • Мнения: 952
palachinka - добре, че сте се разминали с малкото зло. Дано няма други подобни стресиращи ситуации у вас. И Марти дано вече се е оправил  Hug

МАЙКА - уж оздравях  Laughing

Звезди - бях болна миналата седмица, но вече се пооправих.  Wink Вие как сте бебчо спокоен ли е вече?

Astrea - добре поне, че антибиотиците са помогнали. Аз не стигнах до тях, но пък и кашлица нямах. Само хремата и онова ужасно главоболие. Дано вече да ни се разминават настинките  Praynig

Целувки за всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 110
Добро утро и от мен моми4ета:)

Още недосъбудена колко се зверих на поста на Пала4инка - 4ета 4ета "спорт лапите" и викам абе в тази детска градина и в гардероба ли има гимнасти4ески уреди newsm78 4ак на третия про4ит се усети за какво иде ре4.... Добре 4е беля не е станала Praynig

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро! Hug
При нас седмицата (и месеца Mr. Green) започват със слънце, това не го бях виждала отдавна Joy
Поздрави на всички и ще се засилвам да чета предната тема, за да вляза в час Thinking

# 9
  • Мнения: 1 294
Уф, да бе... дето се вика "печаЛна греШка" ...   hahaha

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 Hug
  Nature Sun With Face kaffeetrmker_2   
 breastfeeding

# 11
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен  Hug

и наш Алекс беше болен през уикенда ooooh! как намира все през почивните дни да се разболее Thinking все още не знаем дали утре ще го водим на фермата newsm78

Палачинка, хубаво е, че Марти вече се е пооправил Hug. това да се посъветваш с някой от пожарната безопасност е добра идея. добре, че ви се е разминало с уплаха само.

Ралфи, благодаря за закуската:hug: супер, щом се чувстваш по-добре. дано и стачката завърши благополучно и ежедневието се нормализира.

Астреа, и на теб бързо оздравяване  bouquet

Палачинка, постинга беше много оригинален  Hug

Вес,  преместихте ли се вече? или все още сте в процес на местене? дано се радвате на слънчева седмица Hug

Звезди, Звездния пръст е приоритет. цунки на малкия сладурко Heart Eyes спи ли вече по-спокойно?

Карилуис, голяма си ми сладурана Heart Eyes

Майка, благодаря за новата темичка  bouquet как се чувстваш сега вече отпускарка? Томи  Heart Eyes щом от сега очарова жените, приготви се за сериозна женска офанзива  Hug

ние все още се помайваме със стаята на Алекс (тя вече историческа стана Rolling Eyes). по план трябваше да я изчистя тази неделя и мъж ми да почне да сглобява мебелите. но нали Алексчето се разболя, се гушкахме два дена на дивана Heart Eyes ходихме вчера да купим последните неща. естествено, като търся нещо не го намирам Crazy. та, тази седмица се надявам вече наистина да се купи всичко. иначе остава да тегля един парцал и да вкараме мебелите.
сега решихме, че нашите ще идват тук по Коледните празници и ще останат до рождения ми ден. та трябва да се пригоди таванския етаж за тях. така като гледам с какви темпове правим такива неща, таман до Коледа ще сме приключили Crazy.

ползотворна седмица и лек ден Hug


# 12
  • Мнения: 5 183
Моми4ета, днес побързах да ви се похваля сутринта колко е приятно и слън4ево.
Аз, като една примерна домакиня-отпускарка, сготвих и метнах няколко перални, вместо да изведа детето на разходка.
А като се нагласихме най-сетне да излезем, такъв дъжд се изля (и още не е спрял, а ве4е е късно ве4ерта), 4е щеше да ни удави. Направ буря си е - с гръмотевици и проливен дъжд + вятър. Томи се шашка и само ходи да проверява затворени ли са вси4ки прозорци и врати. Подска4а стреснато при всеки гръм.

Гери, не знаех 4е и ти си болна. Оздравявай! Hug
Миленски, какво му беше на Алекс през уикенда?

# 13
  • Мнения: 1 550
Майка, дано да се покаже слънчо скоро при вас. слънчева седмица ви пожелавам  Hug
Алекс вдигна температура и си лежа два дена с мама на дивана, без да му има нещо друго. днес пък разстройството го почна Crazy ще видим как ще е до утре. но днес поне няма температура и се заиграва. 

# 14
  • Мнения: 1 294
Миленски, мани мани... мъжът ми огледа и се произнесе, 4е не било истинско прогаряне а просто от температурата през 2те години през който е там гардероба малко по малко се е стопил и напрактика станал на въглен, но не пожар в смисъл да пламне. Тази идея малко ме успокоява, той уж ги разбира тези не6та като инжинер. Но се разбрахме, 4е дове4ера 6те има обстоен оглед за други такива недоглеждания. М/у другото преди седмица, две Марти бе6е с разстройство 2_3 дни. Първите дни по 5 пъти бе6е дрискал 3тия 4. Направо му се бе6е протрило дупето, горкото. Ама мина ве4е.

# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Здравейте момичета,
Майка-благодаря за новата тема  bouquet Честито оппускарство,да си починеш добре.Брей, опасен Томи,от сега на лаф с момичетата Laughing.Ти му мисли Laughing
Ралфи- Hug  bouquet знаеш ти как да ни поглезиш,за добро утро
Звезди-радвам се че детенце се е пооспокоило вече. Hug
palachinka -браво че Марти се е оправил.Това с лампата как го видя newsm78замириса ли ти,или просто погледна  newsm78.Добре че сте се разминали само с това.
Milenski72-не казали преди време че 6те карате Коледните празници в Бг?Или аз съм грешка. Много хубаво че ще идват родителите ти.моите все нямат време.
Майка,дано се оправи времето при вас ,да може да ходите на разходки с Томи.
При нас уж се развали,ама през поч дни стигна 31 градуса,чак жега беше голяма.Сега се раздуха един вятър,дано малко захладнее.На всички които искат сланце им пращам Simple Smile
Лек ден момичета!

# 16
  • Мнения: 1 294
мамКами, благодаря за слън4ицето...Simple Smile Ами слу4айно видях, 4е ръба на тавана на гардероба е някакси неравен а покритието е прокъсано и се виждат край4ета да стър4ат на горе, ка4их се на един стол и опипах...

# 17
  • Мнения: 1 550
mamKami, мислехме наистина да празнуваме празниците в БГ. само, че сега решихме да ги поканим нашите да дойдат. те когато са тук, прекарват повече време с Алекс. а когато сме в БГ не остава време от ходене насам- натам. освен това е за предпочитане да сме във Варна лятото. тогава не ни се тръгва за Холандия. просто е страхотно да си лятото там, неусетно ти минава времето в ходене на плаж, разходки, Морската градина и какво ли още не.

# 18
  • загубено
  • Мнения: 6 489
мамКами, благодаря за слън4ицето...Simple Smile Ами слу4айно видях, 4е ръба на тавана на гардероба е някакси неравен а покритието е прокъсано и се виждат край4ета да стър4ат на горе, ка4их се на един стол и опипах...
Добре че си погледнала.

 Milenski72-ех Варнааааааа лятотооооооо Simple Smile
Аз това лято и се нарадвах Simple Smile макар и за малко. Чудесен град Simple Smile ехххххххх

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Мимичета да имате една хубава и прекрасна вечер

От мен напитките

               

# 20
  • Мнения: 815
Здравейте, момичета!!!

Майка, страхотна тема и супер посрещане  Hug

Аз съм ок, насаждавам се на последните дни във Варна.
Добре, че времето не ми направи някой гаф и си пече слънчо по малко  Sunglasses
Вече започна да ми става мъчничко, че пак трябва да оставя любимите хора за дълго време, но това е живота все пак...

mamKami, мерсаж за напитките, много вкуснооо  Wink

Milenski72, как е малкия Алекс?
Дано да сте здравички  Hug

palachinka , добре, че сте хванали белята на време  Peace

kariluis, вие здрави ли сте вече?
Целувки на Алекс   bouquet

Bec , още по испанско ли сте?
Как оставихме времето?
Топло ли е или дъжд се лее    Hug

Поздрави на всички и лека и много слънчева седмица ви пожелавам!!!!

# 21
  • Мнения: 815
http://picasaweb.google.com/atanas.dimov/Mallorca1825Sep2007?authkey=_fq9871joXQ

това е албумчето със снимки от Маойрка.
нямаме на много снимки, но като се прибера ще пускам повече с моя милост.
приятно гледане.

# 22
  • Мнения: 7 914
момичета, да се похваля спахме с малкия цели 2 часа и час и половина преди обяд ис ега даже си играе сам #Crazy
 вече бях забравила какво значи да не ти мрънка някой на главата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

като ми остане още малко време ще взема да прочета по внимателно аккво сатва,ч е съвсем изпуснах края вече.. ще ме извините за което Hug Hug Hug


palachinka
 голям късмет,ч е не е станала някоя голяма поразия Hug

ЛюбИтУ
голяма красота Hug.. искренно ти завиждам Hug

# 23
  • Мнения: 3 804
Звезди4ка 4естито ти време за себе си
Пала4инка добре 4е само с това сте се разминали,ние така имахМе късмет да подушим газовата бутилка преди да е станало нещо сериозно
Ралфи ти в кое у4илище преподаваш?
www.egov.bg
моми4ета това е сайта на електронното правителсто днес го пуснаха,има инфо и връзки към вси4ки министерства и агенции

# 24
  • Мнения: 5 183
Привет от НЗ  Hug
Днес Томи е на градина - два дни седми4но ще ходи.
Времето тук само си прави шеги с нас. Събуждаме се - грее прекраснои слън4ице. Обли4аме се, приготвяме 4антата и ще излизаме - задуха един вятър, намръщи се това ми ти небе ... и аха да завали. Ние - обратно пак вътре, преобли4ане... и т.н. Та благополу4но към 10 и нещо стигнахме в градината. Там децата много се израдваха на Томи - той си има една вярна дружинка от 4 мом4енца  Hug и така.... Сега аз съм сама и си правя каквото ми е кеф. И детето доволно, и аз - също, щото в това време нямаме много възможност за разнообразяване на ежедневието.

Любиту, много красиви снимки! А снимки от варна няма ли да пуснеш? Аз не съм ходила там от то4но 11 години. Ина4е съм от Бургас.
Звезди, браво на Ерик!  Hug

Оставям ви сега и отивам да домакинствам.

# 25
  • Мнения: 1 049
Добро утро!   bouquet
Пропуснах да честитя рождения ден на дъщеричката на dtti, за това сега използвам момента да и пожелая весело и безгрижно детство, да е радост на мама и тати

Звездният принц пораства дано да се държи и занапред добре.  Heart Eyes
palachinka, голям късмет сте извадили , да си запалиш свещ в някоя църква. Hug
ЛюбИтУ, много красиви снимки.  bouquet
Май се събрахме много варненски моми тук Heart Eyes  bouquet
Milenski72, не се притеснявай ние правим ремонтите по бавно от вас още не сме свършили с боядисването, което започна юни...  Rolling Eyes
Лек ден момичета!  Peace

# 26
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug

днес уж пече слънце, но да видим колко време ще се задържи така Thinking
Алекс си остана днес в къщи. ако утре е по- добре ще го заведем на фермата. той вече се чувства по- добре и аз покрай него също.

Зай4енце, и ти ли си от Варна? какво стана с джудото? или търсите друго занимание?

Любиту, голяма красота. не съм ходила там, но ми се приходи докато гледах снимките Hug дано времето във Варна се задържи все така хубаво, докато си там.

Dtti, благодаря за сайта   bouquet добавих си го към favourites.

Палачинка, как е Марти?

Майка, почини си, защото в БГ ще имате много интензивен период- да се видиш с всички, празници. дано да има и бяла Коледа Hug

лек и усмихнат ден от мен Heart Eyes

за малко настроение (това на снимката не съм аз, ако се пробвам да направя нещо такова, така ще си остана Naughty):

# 27
  • Мнения: 1 049
Milenski72, сменихме залата и учителя сега да видим дали ще му хареса, иначе решихме таз година джудо и плуване   Peace
И аз от Варна  Peace

# 28
  • Мнения: 1 550
Зай4нце,  Hug това за плуването е страхотна идея (аз нали не мога да плувам  Embarassed). тук задължително децата ходят на плуване, заради каналите с вода навсякъде. и ако не си си записала детето на време, попадаш в списък на чакащи Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 110
Миленски това за плуването задължително сефте го 4увам newsm78 Кажи по-подробно моля Whistling

# 30
  • Мнения: 1 550
Kariluis, задължително в смисъл, че е превантивна мярка за безопасност. никой не може да те задължи да си запишеш детето на плуване. вие (както сте в голям град) може да проверите колко средно се чака и да запишете Алекс още от сега. като се има пред вид, че има вода на всякъде се смята, че децата трябва да умеят да плуват. имаше някъде изнесена статистика, че до сега удавилите се деца са предимно турчета и мароканчета. те по принцип не ходят на плуване, разбира се, и там има изключения.

# 31
  • Мнения: 1 049
Тук също има опашки за курсовете по плуване и ние ходим в Словения, но и там има опашки и са едни от най скъпите курсове и при нас и при тях Peace

# 32
  • Мнения: 1 110
Миленски къде се проверява за листа на 4акащи? Това мероприятие от общината ли се организира, или от у4илище, или сама където си харесам басейн?
Щото на най-близкия басейн до нас има просто 4асове с групи по възрасти и ти просто отива6, не ми казаха за 4акане по тел newsm78

# 33
  • Мнения: 352
Добро утро и от нас Simple Smile

Ееееха, толкова ми е готино  - Михаил имаше имен ден в събота (според словашкия календар), та цял уикенд имахме гости  Party  - едва успявахме да изпратим едните и да срещаме следващите  Laughing  Установих, че тук много се тачи именния ден  Grinning Доста се забавлявахме (и двата дена до 1.30 нощта  Rolling Eyes  ) и получихме много хубави подаръци.  Blush

А пък другата причина за доброто ми настроение е, че след 2 дена идват мама и тати от БГ!!!!!  Party  Party  Party  Много се радваме и двамата с мъжа ми - той все повтаря да им скрием билетите за връщане  Mr. Green . А това посещение означава и чееее..... ще има сиренеееееееее!!!!!!  Party  Свършиха ми се запасите и така сме зажадняли за истинско сирене!  Flutter

Майка, как се чувстваш като "неработеща"? Миленски е права сега да си почиваш, че като отидете в БГ ще се започнат едни срещи и гостувания... но пък съм сигурна, че ще ти бъде много хубаво, а за Томи ще бъде много интересно. После непременно да напишеш как е реагирал на всичко.  Simple Smile

Миленски, не можеш да си представиш колко се радвам, че са станали сладките и най-вече че са ви харесали!!!!  Hug   smile3521  Аз сега съм в процес на търсене на ванилова пръчица... че никъде не съм виждала...  Confused

Любиту, страхотни снимки,  много красиво е и атмосферата изглежда чудесна!  Wink

Ралфи, ти какво и къде преподаваш? ако не е много нахално да питам...  Embarassed  то щото и аз съм един вид даскалица  Mr. Green  Преди да изляза по майчинство преподавах бизнес английски в едни фирми, а преди това преподавах по всичко (вкл. физкултура  Laughing ) в едно международно училище тук на дечицата в предучилищна група. Ееех, беше много хубаво, като си тръгнах, много ми липсваха...  Cry  А освен това водех и курсовете по български за чужденци към културния ни институт тук, с което бях най-горда, разбира се.  bowuu

Опа, грейна слънце, изчезваме на разходка!  newsm68

# 34
  • Мнения: 7 914
преди малко видях какво ми е нариувал моя син с двата си зъба по мойта гърда- едно огромно синьо-мораво петно Joy...ама повече ме заболя като го видях Mr. Green Mr. Green Mr. Green

аз се чудя с това плуване дали да водя Ерик...ама като порастне може и да го заведа Thinking


bosilek

приятна разходка Hug

Zai4enze
 в Словения? сериозно ли?  Thinking

dtti

много ме впечатли постинга ти от темата за възпитание  на децата- браво на теб  bouquet

# 35
  • Мнения: X
куку и от нас

звезди, браво на вас
спи винаги с детето, че не знаеш какво ще ти сервира после следобед или през нощта

гледам за плуване говорите
и тук е задължително да могат да плуват
нашият не можеше - страх ме беше от гнусотията в София по басейните
но щом разбрахме, че ще имат плуване по физическо, от училище го записаха на курс за 8 седмици - нищо не научи, докато не се хванах аз с него и само след 2 дни имаше резултат
страха от водата още не е преодолял - не иска да се гмурка, но и това ще стане
поне вече плува без очила - не можем да ги намерим

тази седмица в училище е за посещения - бях на час по география - много интересно и увлекателно е написан учебника точно за дете на тази възраст, а не онези академични безумия в БГ
след урока имат 2 листа с въпроси към материала към последните 4-5 урока
така са направени, че да могат да свържат логически фактите, а не само да се зубри суха теория

другата седмица имаме индивидуална среща с учителките - да разкажат как са нещата със синчето
от тази година не ходи на допълнително обучение по езика - нямал нужда

та така

хайде лека и доходна
аз изчезвам
до скоро

п.с. ще ви чета довечера, та внимавайте в картинката, хехе
целувки на мами и дечица

# 36
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Здравейте сладурани,
ЛюбИтУ-голяма красота.
 dtti-благодаря за саита,много полезно.
 bosilek-приятна разходка.браво че сте изкарали добре.сега като ще си имате баба и дядо,хем помощ хем те ще се радват да са близко до него.
И тук се чака за плуване.Има и за новородени,но ми беше много далече,затова го пропуснахме.Тази година Иван го беше сдтрах от водата на морето.В басеичето нямаше никакви страхове.
Хайде Лек ден от нас

# 37
  • Мнения: 1 550
Bosilek, и аз не намерих ванилова пръчица и сложих една пакетче ванилия.
а, за именните дни- тук не се празнуват. жалко, иначе имаме още поводи за празнуване Party разбирам как се чувстваш, щом знаеш че вашите ще идват Hug и аз се зарадвах като чух, че нашите искат да дойдат. обикновено се дърпат, много път е. а и майка ми я страх да лети със самолетите. една седмица преди това сън не я хваща от притеснение Crazy

Зайченце, толкова ли сте близо до Словения? и на какъв език говорите като сте там?

Звезди, аз познавам много мами, които с бебетата ходеха на плуване. но аз нали не мога да плувам...а и нямах време тогава покрай това следване ooooh! моят Алекс също го е страх от вода Rolling Eyes, от морето не беше впечатлен ( а е рибка уж). не знам, таткото да се оправя там Naughty

мамКами, ваш Иван поне в басейнчето е влязъл. наш Алекс едва тази година си топна крачетата в басейна...и толкова беше Crazy

Карилуис, не знам каква е процедурата по записване Thinking може би си избираш басейн и проверяваш как стой там въпроса newsm78

Joel, много е интересно така, да можеш да посетиш училището и да видиш как протича един училищен ден. не знам дали се практикува тук, на мен би ми било интересно да видя.

# 38
  • Мнения: 5 475
Здравейте и от мен, Hug

ЛюбИтУ- страхотни снимки , и аз съм била преди години там . Peace
 
dtti-благодаря за сайта, и аз си го метнах във фаворитите.. Hug

bosilek- супер ,че идват баба и дядо. Ще имаш помощници!  Wink Hug

Звезди, браво на теб и Ерик!  Heart Eyes Hug

Майче, събирай сили за Бг,че те очакват големи вълнения. Hug

Аз съм в отбора на плуващите, но дъщеря ми 2 пъти я записвах като малка , нищо не научи. Crazy

Днес тук е ден на бабите и дядовците. Peace
Добре е ,че  се върна хубавото време- пращам слънчице на всички, които имат нужда. Hug


Лек ден от мен.  bouquet

# 39
  • Мнения: 952
Привет момичета!

При мен форума нещо го беше хванала липсата от вчера.  Laughing
Zai4enze - явно много ви е мерак това плуване - щом чак до Словения отскачате  Wink
Как е с пътуването до там, то вие сте на границата ама все пак - близко ли се намира плувния басейн?

bosilek - как е малкия сладур? Кой се радва повече на подаръците?  Joy
Наш малчо утре има мини РД и днес трябва да купя подарък. Вчера ходих в 2-3 магазина и харесах едни коли, да видим на коя ще се спра.
Сега се настройвайте за новите подаръци, които пристигат от БГ. Баба и дядо ще си нацелуват малкото момче и ще имаш отмяна.

Joel - браво на синчето - напреднал е вече достатъчно с езика, поздравления. Много интересна е тази седмица за посещения в училище. Много родители ли ходят? Всеки сам ли избира часа, в който да влезе?

ЛюбИтУ- страхотни снимки. Направо изплакнах очи, дето се казва. И ми стана едно мило за лятото и приятно топло  Hug А вие голяма група сте се събрали.
Обаче от снимките най-много харесах сладката принцеса, която бях виждала на аватара ти. Наистина племенницата ти е сладурана  Heart Eyes

Звезди - бебчо май е станал много боен, щом е започнал и с хапането.

Bec - как си пътешественичке  Hug  Добре ли се чувствате отново у дома?

Milenski72 - вие май ремонт, след ремонт  Wink Тъкмо сте настроени на тази вълна и ще се справите по-бързо. Чудесна е новината за родителите пристигащи за Коледните празници. Ще се съберете заедно и ще имате повече време да се порадвате.

Astrea - явно и при вас времето е хубаво, чудесно щом на ботуша времето е ОК, то и ние още няколко дни ще се порадваме на слънчице

Хайде и аз да ви покажа малко снимки. В петък вечер бе Нощта на музеите и галериите. Всички музеи и галерии бяха отворени и се влизаше безплатно. Освен това на повечето места бяха организирани концерти, изложби, преставяния на книги и литературни четения. Цялата атмосфера в града бе страхотна. В полунощ по улиците бе така оживено все едно е 12 часа на обяд. Не съм си и представяла, че толкова хора ще са информирани за събитията и че ще има толкова много желаещи да участват.
Ние бяхме сериозна група и почти постигнахме програмата максимум - посетихме повечето от местата, които бяхме запланували, а аз се опитах и малко снимки да направя.
Специално за тази вечер имаше подредена изложба в новата сграда на Регионалния исторически музей, който още не е отворил официално врати. Влязох за първи път в новата сграда на градската библиотека. И накрая завършихме с наблюдение на луната с телескоп от обсерваторията. Въобще полюбувах се на приказни нощни гледки. Добре че времето бе с нас и бе топло и точно за вечерни разходки.

Ето в този сайт има повече информация за въпросната Нощта на музеите и галериите, а тук е програмата за нашия град.

Снимките -

# 40
  • Мнения: 5 475
Ралфи, много хубави снимки! Peace
 И при нас има един ден , в който може свободно да се посещават музеи , а така наречената бяла нощ обикновено е за пазаруване и концерти. Wink
 
  Ти значи си от Стара Загора , много хубав град.  Grinning
  Дъщеря ми има много близка приятелка оттам. Hug

 Rolling Eyes  Ама така и не разбрахме какво преподаваш, да не си учител по английски, съдейки по отлично написаните заглавия на снимките. newsm78

# 41
  • Мнения: 7 914
Milenski72
и моя мъж по едно време изяви желание да води Ерик на уроци по плуване... ама скоро не сме подхващали темата Rolling Eyes

Astrea
отдавна щях да те питам оправи ли се всичко около апартамента вече? newsm78


Ralfieta
още преди да се родим сме си все бойни Joy

# 42
  • Мнения: 5 475
  Звезди, има какво да се желае...
  Още дострояват в единия ъгъл (има магазин, който е с едната стена залепен за блока). Rolling Eyes
 Не е почистено основно,както би трябвало да е. Confused
  В момента оправят градината, садят цветя. Simple Smile
  Но на фона на това какво беше за нас е перфектно. Peace
 

# 43
  • Мнения: 1 294
Хоп троп... аз не мога на последък много да пи6а, много сме натоварени на работа и така...
Марти ве4е е добре, в4ера си бе6е на градина, но 6те си довър6и курса на ле4ение от 10 дена, пие някакъв сироп който явно не му се харесва и е голяма борба да го пийне.
ЛЮбиту... ееееех спомени, Палма де Майорка изглежда до су6т като Малта на снимките, а там бяхме на меден месец...Simple Smile
Ралфиета... 4удесни сним4ици.
звезди4ка, и на6ия татко се бе6е ентусиазирал да ходят на плуване заедно... е само с това си остана. Ти явно има6 4увствителна кожа... Мартин на няколко пъти ме е хапал жестоко ама без 4ак такива последствия.
Миленски, аз съ6то се страхувам да летя, сега не 4е не спя... ама много ме е страх. Това да не бе6е... ехееее....Simple Smile Тази статистика е много тъжна, но иде о6те веднъж да подкрепи погорорката "Когато си в Рим, прави като римляните"...

# 44
  • Мнения: 2 195
Ралфи , добре сме , просто съм много на баир и не ми се пишеше , пък и нямах време ...  Tired

Всички болни да оздравяват  Hug    bouquet

# 45
  • Мнения: 1 550
Ralfietka, супер снимки  bouquet и тук има един път годишно вечер на музеите в Амстердам. също е интересно и много популярно. хубаво е и че в БГ се организират такива неща.
а, това нашето с ремонтите...е голям източник на ядове, но хванали сме се вече няма как. макар че с темповете, с които вървим не знам дали ще успеем да привършим докато нашите дойдат newsm78

Палачинка, ами то не пречи от време на време да надничат до къде сме стигнали и ако имаш време да драсваш Hug ти сама ли си на работа? и какво правиш всъщност? налага ли ти се да говориш интензивно норвежки?

Астреа, ти по- добре ли си? надявам се за теб  Hug

Босилек, как мина разходката?

мамКами, още ли топло при вас? как е Иван? сигурно сте по цял ден на вън при хубаво време.

Звезди, сега се сещам за едно хомеопатично кремче, което аз ползвам непрекъснато. помага за синени и оттоци. цапам Алекс като падне, че той все със синени. и за себе си го ползвам. купих и за мама, че тя с много чувствителна кожа, при най- малкия удар и се зачервява. казва се Arniflor (vallen en stoten zalf), зелено кремче в синя опаковка (25 гр.) и може да го намериш в Kruidvat, или Etos, или DA. много съм доволна.

на всички лека вечер  Hug

# 46
  • Мнения: 1 526
Здравейте!
Звезди, кока ви излезнаха зъбчета, кога почна вече да те хапе.
Май няма да е веге  Mr. Green

Ралфи, супер снимки! Порових се из кулинарното ти албумче. Какви вкусотий има там  eat и в тази връзка- дай моляте рецептата на сиренето по шопски на микро. Аз правя гювечета, ама това ми се видя по различно и много апетитно!

Отивам да ви дочитам.

# 47
  • Мнения: 1 049
 А да ви обясня ,аз живея извън Триест и на 20 км от Каподистрия на 5 минути до словенската граница, и тук и там си говори италиански.
Astrea, забравих да питам как мина Боряна на изпита аз може и да съм изтървала като си писала ...  Embarassed Rolling Eyes
mimkata, а ти как си с ученето.  Hug
звездичке, малките деца много добре плуват, поне тук има специални басейни топли и плитки.  Peace
Аз водя Крис на един басейн с морска вода и забелязах, че миналата година много малко боледува.  Peace
Лека вечер  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 195
Зайченце , не питай  ooooh!  Ама като съм се хванала на хорото ...  Но в общи линии не е за разправяне за "толерантния и демократичен" холандски народ  Tired

# 49
  • Мнения: 1 049
mimkata, предполагам колко са "толерантни", ама ти не им се давай  Heart Eyes Peace

# 50
  • Мнения: 5 183
Ахой и добро утро от нашите земи дале4ни!   :bouquet
Сряда сутринта е. Леле, доста се замислих кой ден от седмицата сме  Embarassed Crazy
В4ера писах пак сутринта и пове4е не се вклю4их, но така съм аз - много заета, макар и неработеща. Татито ни кара същия курс за Компютърна Грамотност - Трето ниво и познайте! Понеже той ба4ка много и до късно, си идва каталясал, та аз обещах да му направя двата проекта за тази седмица - Power Point Presentations. Пове4ето неща си ги правят там на място и преподавателката помага, ако нещо не им е ясно, но това им е домашен проект и наш тати нямам много време, та в4ера това правих.
Сега отивам да ви 4ета и да разглеждам снимки от Стара загора, където не съм ходила от 15 години сигурно. Леле, как респектиращо зву4и.  Confused

# 51
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Майка, не ме шашкай така. При теб сряда сутрин, при мен вторник вечер, още Д-р Хаус върви по ТВ-то и аз пак гледам картинки без звук.
Мартин днес издържа цял ден в градината, поплакал е на обяд преди да заспи, но нали си има верно другарче (количката Lightning Mcqueen) стиснал си я в ръчичката и си е спал така.

Бебешкото плуване винаги съм го препоръчвала, Фабиан вече цопна дупето в закрития басейн. Бях приятно изненадана, като ходихме миналата седмица, ремонтирали са вътре и сега има специална стая за бебетата, че и плувните памперси са предоставени.

# 52
  • Мнения: 5 183
Привет отново.
Тук пак се излива пороен дъжд. Не ни върви на хубаво време, откак спрях работа.
Е, нищо, подготвяме се за зимата в Бг. Добре 4е там поне няма такива продължителни проливни дъждове. Студ се трае. Обличаш се добре и излизаш, но като вали така нищо не може да се прави на открито.
Четох ви, 4е и снимки гледах.
Ралфи, много интересни снимки! Браво!
Аз в Стара загора имам една дружка - учителка по Английски.
Съпругът ми пък снощи, като ми надникна през рамото (бях седнала малко да по4ета), се впе4атли много от мацката с кафето от постинга на Миленски  Grinning Ей такива очи ококори  Shocked и ме пита коя е тази мама-акробатка от форума  Crazy
Зай4енце, защо така сменихте залата и у4ителя? Мислите, 4е в тях е бил проблема ли? А може би му е трябвало още малко време да се отпусне и да се по4увства в свои води. Ние с танците процедирахме по следния на4ин - доста време само ходехме да гледа и в един момент сам реши, 4е иска и той да е като тях.
А плуването и при нас е "задължително". Всяко дете го записват на плуване, а и всяко уважавано у4илище има басейн.
Босилек, честит ви имен ден, на патерици! А аз си мислех, 4е само в България се празнува Именден. За реакциите на Томи с родата и вси4ко българско и родно ще разказвам, разбира се. Аз при майка и татко нямам компютър, но систър има, а тя живее в съседния блок.
Миленски, и аз не мога да плувам, но поради тази при4ина още пове4е държа детето да се нау4и, та да не е като мен.  Embarassed
Мимка, ха дано скоро да се поосвободиш, та да пишеш пове4ко при нас. Как е Станислав?
О, Пепе, мили4киа Марти! Hug Стресира ли се много от промяната? Все пак е свикнал да е без мама и сред деца, но явно смяната на обстановката и обкръжението аси казват думата. Той с другите беше свикнал от съвсем малко бебе и ги е приемал за даденост. Може би сега се 4увства така, както едно дете, расло само у дома, се отделя и тръгва на градина.
А кой е Д-р Хаус?  newsm78 ТВ-предаване ли?


# 53
  • Мнения: 952
Хей МАЙКА как се очертава срядата - хубав ден ли ще е  Laughing Ние още вторник изпращаме, но ти ще ни пратиш слънчева сряда предполагам. (ех докато си публикувам поста и стана ясно, че вали Sad - дано се оправи времето при вас днес)
А ти помагай на вашето тати с проектите, че после няма да му е леко като го оставите сам. Поне сега да се разтовари малко след напрегнатия ден.
И щом от 15 години не си наминавала през нашия град, няма да е зле да наминете с Томи, ако ви остане време като се прибирате в БГ.  Heart Eyes
МАЙКА - Д-р Хаус е сериал. Май доста популярен в Европа. Вероятно и ти ще хванеш някоя серия като се приберете, ако изобщо ви остава време за ТВ.

Zai4enze - вие наистина съвсем на границата сте били  Wink. Дано и тази година плуването в басейна с морска вода да помогне на Крис да преборва всички вируси.

Tali Dan - не е много по различно сиренето по шопски. Също като гювечетата. Слагам резен-два домат, една печена чушка, върху тях плочка сирене(може да си овкусиш с различни подправки ако предпочиташ), отгоре чуквам едно яйце, като задължително бодвам жълтъка с вилица или нож. Добавям масълце и една идея вода(ако е много сухо). В микровълновата става за 5-6 минутки.

Milenski72 - страхотен аватар имаш. Честито   bouquet Да не се похвалиш скоро с вело преходи.  Wink

mimkata - важното е, че сте здрави и добре. А ти ни навестявай когато имаш възможност  Hug

Astrea - по информатика преподавам(май в предната тема казах, но то бе към края). Затова и само тормозя всички момичета записали се на компютърни курсове. Ами така де, искам и аз да се усъвършенствам, но тука няма нищо интересно и засега все се самообучавам  Laughing
А за езика, признавам си без бой - откраднах заглавията от английския вариант на сайта  Blush Иначе само в гимназията съм го учила и сега гледам да поддържам нивото с разни книжки и материали на английски.

pepelyashka - при нас Д-р Хаус свърши преди час-два  Joy
Ей таз количка Mcqueen, добре че е тя да помага на децата в беда. Дано по-бързо свиква Марти с градината - има ли там и други дечица, с които се знае от яслата?
Ей искам и в БГ да има плуване за бебета.

Като стана дума за Mcqueen - да се оплача, вече два дни обикалям магазините с надежда да намеря точно такава кола за моя племенник. Много държа първата му кола(играчка де) аз да му я подаря и искам да е червена, точно като Mcqueen. Да ама не, в момента нищо интересно подобно няма.

Лека и спокойна вечер на всички, а на МАЙКА страхотен пролетен ден.

# 54
  • Мнения: 5 183
Като стана дума за Mcqueen - да се оплача, вече два дни обикалям магазините с надежда да намеря точно такава кола за моя племенник. Много държа първата му кола(играчка де) аз да му я подаря и искам да е червена, точно като Mcqueen. Да ама не, в момента нищо интересно подобно няма.

Ей с този постинг страшно ми помогна в избора на подаръци за племенниците!  Hug

# 55
  • Мнения: 1 550
Майка, и аз се впечатлих от това как мацката пие кафе Shocked аз само да опитам и ще трябва да търся после чекръкчия. дано денят ти е слънчев  bouquet

Ралфиетка, благодаря Hug мъж ми каза, че ми купи колело на пролет  Crazy и аз се опитвам да се ентусиазирам от идеята, ама нещо не се получава. аз не съм точно тоя тип хора, дето карат колело ooooh!
а за поддържане на езика, можеш също да провериш (може би вече си го направила, де) книжарницата на Longmann. последно си купих от БГ (заради преференциалните цени) един речник със cd с упражнения, по съвет на моята учителка по английски.
 
Пепеляшка, представям си как Мартин е спинкал, стискайки количката  Hug хубаво е, че позволяват на децата да си носят играчки от къщи.

лека нощ от мен  Hug

# 56
  • Мнения: 3 804
РАЛФИ сега гледам снимките ,нали тази година не можах да си дойда,аз имам съу4ени4ка която е у4ителка по английски в икономика  казва се Красимира ,може и да я познаваш
БОСИЛЕК  и аз 4акам гости от бг,но към 10.10 а за сиренето в мола до нас и бг сирене и кашкавал внос от бг,а също така и правено тук по бг лиценз-и то не елошо,а има и от кремовата и пастите за зъби на астера
ДАЯНА днес е с температура по цял ден мрънка,добре 4е преди малко се пооправи
фирмата която щеше да ни сменя щорите и пердетата ни представи предваярителна сметка,която оба4а беше висока и днес се обърнХме към друга която даде цена с 100 $ по малко

# 57
  • Мнения: 5 183
dtti, болни4ка ли е Даяна? Какво й е? Хайде бързо да оздравява, 4е ще посреща мили гости от България! Hug Heart Eyes
А за сиренето и кашкавала - тук има един македонец, който внася българско сирене - краве, ов4е и козе, както и кашкавал, 4е и лютеница, туршийки, кжопоолу, пълнени камби4ки, консервиран пе4ен патладжан и други подобни глезотийки. Има и едно семейство българи, които правят несравнимо вкусни суджуци, филе "Елена", пастърма и разни сухи салами. НАскоро са дошли от Уелингтън в Окланд. Ммммммммм!

# 58
  • Мнения: 1 294
Майка, и аз гледам д_р Хаус...Simple Smile по БиТиВи всеки ден и по о6те няколко други канала...Simple Smile Много ми е лЮбим, какъв е циник просто... нямам думи ooooh!
Гледам по4на и Сървайвър 2... не знам как ви се струва, но на мен преди6тата продукция ми хареса пове4е... и у4астниците бяха по интересни като поведение и изоб6то. А Камен В. според мен воде6е много интересно... внася6е някак си драматизъм. Този сега6ния като го слу6ам как коментира игрите ми напомня за предаването "Бързи, смели, сръ4ни" ...
пепеля6ка... милото детенце, дано ве4е му е само радосно в детската градина...
звезди4ка, минали "сму4ката"... Simple Smile
Миленски, миналата седмица от влизане и поглеждане тук така се бях заплеснала, 4е много не6та бях изпозабравила и объркала на работа, пък не е гот някак си... и си обе6тах тази седмица без форум от офиса.... ама ей ме на пак съм тук, но гледам да не се разсейвам 4ак токова.... ло6ото е, 4е не успявам винаги вси4ко да про4ета и може да съм леко "не в 4ас". А аз работя като графи4ен дизайнер и работата си изисква концентрация. Норвежки ползвам на работа с пълна пара непрекъснато... м/у колегите, е_по6та, телефон, пи6а, 4ета поръ4ки, корекции и т.н. Сега не 4е го знам 100% перфектно както някой превода4 би, но на ежедневно ниво го знам и ползвам... Даже преди няколко дни ми направиха страхотен комплимент... едни приятели ми казаха, 4е един ден 4ули като говоря в другата стая и не си дали сметка, 4е съм аз, за6тото в няколкото изре4ения който съм била разменила не се 4ул акцент или гре6ки и 4ак като влезли видяли, 4е съм аз... Много ми стана приятно мислех, 4е зву4а мнооооого по дървено Simple Smile
дтти, Какви 6тори ползвате? Не6то по специално? Ние имаме 6тори на по4ти вси4ки прозорци, но са обикновени, сменяме си вси4ко сами и ни излиза без пари... Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 550
dtti, бързо оздравяване на Даяна  Hug

Майка, слънчева ли ти е срядата? дано  Hug

Алекс и днес си остана в къщи. вече е по-добре и се надявам утре вече да го заведем на фермата.
при нас има един турски магазин. не ми харесва да ходя там, защото хигиената е под всякаква критика. но за сирене прескачам. по принцип в повечето турски магазини има бг. сирене. от другите продукти не съм намирала. нашите ще донесат кори да направим Коледната баница. ще месим и питка за прощъпулник. не сме правила, когато Алекс проходи Embarassed така, че има доста поводи за празнуване нашите като дойдат Heart Eyes

Палачинка, браво за норвежкия  bouquet а, за форума- той няма къде да избяга. така, че като ти остане време се 'обаждай'. работата е също важна Naughty

и аз гледам Хаус. много е готин и много се смея на гениалните му забележки. из нета има дори страница със цитатите му.

лек ден на всички  Hug

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 10:27 от Milenski72

# 60
  • Мнения: 1 110
Добро утро моми4ета Hug Hug

ДТТИ бързо оздревявяне на Даяна ! Как е тя днес?

Майка, как можа вси4ки тези вкуснотии да ги споменеш Wink Аз тук само БГ сирене намирам, а как ми се яде лютеница.....

Пала4инка браво за езика, аз с местния съм под кривата круша и ве4е си мисля 4е никога няма да го нау4а Embarassed

# 61
  • Мнения: 3 804
Даяна днес е по добре дори играха ма4 с баща си из къщи #Crazy
а тук освен сиренето и мле4ните продукти има икори за баница ,само 4е тук ги използват за друго,но са си съвсем същите,само лютеницата ми липсва
щорите са от рода на алуминиевите и сами не можем дяа ги поставим,за това допряхме до фирмите
за ХАУС  и аз съм му фен bowuu

# 62
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Здравейте момичета

Майка-чак при вас правят внос на бг продукти.Браво,така можете да си хапвате от вкусотииките на хиляди километри Simple Smile тук има всичко,и бг магазини но си мислех че е защото сме на "една ръка растояние " от Бг.А гледам че по полските магазини има и бг лютеница.

 dtti-как е детенце ? Бързо оздравяване Hug

 Milenski72-готин аватар.Как е Алекс?

Момичета да ви разкажа за мои Иван,преди 3-4 дни поиска да му купим близалка Мики Маус.От тези меките ,като давчастите бонбони.Е купихме му той я подържа и отказа категорично да я хапва newsm78 започнах да обеснявам че не е истински Мики Маус,че е захарен,че е за ядене,че че...... а той каза твърдо"не".Няма да го изяде,щяло да го боли.Е ..... сега си го гледаме в хладилника.За първи пат отказва така категорично,може би защото му е любим герои и гледа филмчета с него.

# 63
  • Мнения: 3 804

 Milenski72-готин аватар.Как е Алекс?

Момичета да ви разкажа за мои Иван,преди 3-4 дни поиска да му купим близалка Мики Маус.От тези меките ,като давчастите бонбони.Е купихме му той я подържа и отказа категорично да я хапва newsm78 започнах да обеснявам че не е истински Мики Маус,че е захарен,че е за ядене,че че...... а той каза твърдо"не".Няма да го изяде,щяло да го боли.Е ..... сега си го гледаме в хладилника.За първи пат отказва така категорично,може би защото му е любим герои и гледа филмчета с него.

леле голям гладур е  Grinning

# 64
  • Мнения: 1 049
МАЙКА, залата я сменихме понеже свеки, която води Крис по тези мероприятия, не хареса нито инструктора нито залата, залата нямало съблекалня и била облепена с плакати на инструктора, който пък бил сам с 25 деца, които почти през цялото време правили каквото си искат  Rolling Eyes ShockedНовата зала имало съблекалня и няколко инструктори и децата били през цялото време на крак и е по скъпа естествено  Rolling Eyes Peace Peace А на Крис му харесват и двете Peace
mamKami, Крис и той беше така  Hug
pepelyashka и аз го гледам Хаус, тук още я няма последната серия, та разкажете какво прави моят любим доктор  Praynig

# 65
  • Мнения: 5 475
 Да се разпиша за днес. Wink Hug
 
 Ралфи, пропуснала съм където си писала за работата си. Blush
Как са учениците сега, гледам всички се оплакват че липсва дисциплина и ред.... Rolling Eyes

dtti , бързо оздравяване на Даяна!  Hug

Аз съм вече почти здрава, надявам се да не се разболявам скоро пак.. Praynig

И аз съм любител на д-р Хауз. Wink

Лек ден на всички!   bouquet

# 66
  • Мнения: 352
Привет!  balloon

Няма с какво да се похваля, освен че снощи Мишето рева от 23.00 до 01.00...  Confused  Не знам какво му беше... не искаше да се успокои. Най-накрая татито го взе в хола и заспаха заедно...  Sad

МамКами, ей че сладко!  Heart Eyes   Браво на Иван! Сигурна съм, че и Мики Маус добре си живее в хладилника Simple Smile

dtti, супер като идват гости от БГ, нали? Simple Smile Блазе ти за сиренето и кашкавала в мола.... Тук има сигурно 50 вида словашки кашкавали и сирена и нито едно не е като нашия...  Close

kariluis, аз имам лютеница, дай да направим трампата сирене за лютеница  Laughing 

Момичета, вие откъде гледате БГ ТВ?  Thinking  Стана ми любопитно за тоз д-р Хаус...  Blush ...да не е някой магнетичен чаровник?  Wink

# 67
  • Мнения: 5 475
 Д-р Хаус го гледам по ТВ тук, но за бг телевизия има много сайтове. Wink
 Аз ползвам  http://www.bgtelevizor.net  или http://bg.gledai.tv/  Peace

# 68
  • Мнения: 2 195

Като стана дума за Mcqueen - да се оплача, вече два дни обикалям магазините с надежда да намеря точно такава кола за моя племенник. Много държа първата му кола(играчка де) аз да му я подаря и искам да е червена, точно като Mcqueen. Да ама не, в момента нищо интересно подобно няма.
 

Давай адрес да ти пращам всякакви неща с него  Crazy  Ужас направо  ooooh! А ти що дириш в БГ ? Аз пак съм пропуснала  Embarassed

# 69
  • Мнения: 7 914
уф, момичета, не успявам с писането.. нали ще ме извините...  Blush

само да се похваля, че си спинкаме много добре...само дето и аз съм закотвена при него.. или май е по добре да кажа зацицорена Mr. Green


bosilek

сериозно ли при вас няма сирене? newsm78

mamKami
 Joy много ми стана смешно за Мики Маус...ама е много мило Hug

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 23:49 от звездичка

# 70
  • Мнения: 5 475
 Звезди , браво!  Heart Eyes Hug
 Хареса ми лафа - зацицорена ! Laughing

От мен лека вечер на всички!   bouquet

# 71
  • Мнения: X
за този д-р Хаус само съм чувала
нали нямаме ТВ
ама не ми и липсва с тази моя заетост

звезди, уби ме с този лаф
дано скоро те отцицорват от време на време

поздрави на всички и до скоро

# 72
  • Мнения: 1 550
Босилек, аз Хаус го гледам по холандската телевизия. а, за лютеницата- блазе ти Sick

мамКами, благодаря Hug. цунки на сладура Иван Heart Eyes

Астера, честит ти нов аватар Hug да се надяваме, че за тази зима си мина от реда, що се отнася до болести  bouquet не ти се разрешава повече да се разболяваш Naughty

dtti, хубавото е, че на децата бързо им минава като са болнички. гушки на Даяна Hug

Joel, по- добре, че нямате телевизор. много пристрастяващо действа Crazy

Звезди, браво на малкия Ерик Heart Eyes

Зай4енце, то хубаво, че свекито ти е толкова критична. нали е за доброто на Крис Hug

Мимката, хубаво е, че намираш време за форума Hug още малко и идва ваканция (до колкото си спомням)

Има и едно семейство българи, които правят несравнимо вкусни суджуци, филе "Елена", пастърма и разни сухи салами.
Майка, поръчала съм на нашите от сега всички тия вкусотии  Mr. Green

лека вечер от мен  Hug

# 73
  • Мнения: 1 526
О гледам сте подхванали и моят любим доки. Сега свалям 4 сезон. Иначе по Нова гледаме 3.

Ало, госпожо зацицорена радвам се, че спинкате. Ама какъв е сладур Ерик, гледам го и му се хиля насреща. Отстрани изглежда, че така бързо расте Hug.

Joel, кажи как го решихте това да нямате ТВ. При нас все някой от домашните зазяпва нещо, детски, новини, филми... Ако кажа, че ще го махна ще ме изселят. Обаче твърдо държа да няма ТВта в спалните.

palachinka, и аз така установих, че от работата хич не ми е в полза да надничам във форума, защото после всичко ми се струпва и няма оправия ooooh!.

# 74
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

От обяд се опитвам да прочета нещо тук и да пиша, но все не ми се отдаваше.

Сега минавам набързичко да ви почерпя - салатка, ракийка, мезенце, винце и коктейли. Изберете си и се почерпете за здравето на племенника ми. Нашия малък Ванко вече стана на 7 месеца - бързо лети времето.

         

После ще чета и пиша отново, а ако има сполучливи снимки от тази вечер и ще покажа мини рожденика  Wink

# 75
  • Мнения: 5 183
Майка, как можа вси4ки тези вкуснотии да ги споменеш Wink Аз тук само БГ сирене намирам, а как ми се яде лютеница.....
Е да, ама вие от Европата има- няма през половин година си ходите, или поне имате тази възможност. А ние тук милите сме толкова дале4е и си ходим толкова рядко, та по тази при4ина сме си намерили на4ин да си доставяме малки радости, напомнящи ни за родината, като ансамбъла за народни танци, който ве4е вклю4и е деца, БГ у4илище и вкусотиите, които изброих!  Hug
дтти, радвам се, 4е Даяна е по-добре. Вълнува ли се от предстоящото гостуване на родата?

МамКами, по темата за близалката Мики Маус, да кажа и аз. На третия си рожден ден Томи имаше торта Ме4о Пух. Видях малко зор, докато го убедя да я разрежем. Но в още по-голяма 4уденка бяха наши приятели, които бяха поръ4али торта с лика на рождени4ката отгоре, вместо картинка на любим герой. Детето нямаше нищо против да го разрежат, но родителите запо4наха да се суетят и да си побутват ножа един на друг.

Босилек, как е 4аровното Мише?

Ралфи, честито ви 7-месе4ие! да ти е жив и здрав племенника и много да ви радва!   bouquet bowuu  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 550
добро утро, момичета  Hug

ние сме на крак от 7 часа Tired не спахме и толкова добре, защото Алекс има ужасна кашлица Rolling Eyes и днес си е в къщи и се надявам до почивните дни да оздравее. макар, че тази кашлица много упорита ми изглежда. а той не иска да пие лекарства Confused

Майка, права си. не бях се замисляла, че като си толкова далеч, не си ходиш толкова често до БГ. тикерът то отброява 17 дена Grinning сега като си в къщи времето ти по-бързо ли минава?

Ралфи, честит ви мини- рожденик  bouquet вие всеки месец ли празнувате? какво купи на малкия сладурко?

лек и усмихнат ден от мен  Hug

# 77
  • Мнения: 5 475
  Добро утро и от мен.  Hug

Тук след няколкото хубави дни времето се разваля. Confused

Ралфи, честито на племенника!  bouquet

Миленски, мерси за пожеланието , дано не се разболявам така  Praynig ,както и за кафенцето Hug.
Все още от време на време кашлям, но не е вече както в началото. Confused
  Гледай да се излекува детенце, че наистина е мъчително, представям си за малко дете какво е... Rolling Eyes

Лек ден от мен!  Hug  bouquet

# 78
  • Мнения: 7 914
 Joy смейте се вие..ама за зацицоренето си е точно така Mr. Green

като ми налапа цицата и край измъкване няма.. така спим по час-час и половна- два.. иначе не повече от 40 мин и сме криви не е истина... а пък ха съм се опитала да се измъкна и  веднага се разревава ooooh!... така че съм закотвена за него т.с. зацицорена Mr. Green
ама вече не се оплаквам понеже  от време на време като спи дълбоко имам възможност да чета Party Party Party


Tali Dan

ами не само от страни.. и от близо го виждаме как бързо расте .. особено на ръце ни Mr. Green
как са сладурковците, Дани? Hug Hug Hug


Ralfieta
 нямам търпение да го видя малки мини Рожденик! Hug

Milenski72

ее дано бързо да ви минава кашлицата Hug

Astrea
е това ,че блока е почти готов е добре.. че в началото хич ги нямаше ooooh!


# 79
  • Мнения: 1 294
Добро утро...
звезди4ка... зацицорена... хахаха Simple Smile боже боже, все едно 4ета за нас....Simple Smile Само дето Марти ве4е е голям и знае къде "се поме6тават" циците и някой път се опитва да ги докопа и като сме навън...Simple Smile дърпа деколтето на долу или блузата нагоре и се ядосва като го спирам:) Дай някоя сним4ица и насам...
мамКами това с Мики Маус бе6е готино...Simple Smile много мили4ък ва6ия Иван:)
Тали Дан аз съ6то не искам ТВ в спалните... много ми пре4и на заспиването на време.
Миленски бързо оздравяване на Алекс.
Ралфиета, мале мале какви снимки... Simple Smile

# 80
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Добро утро от гората  Hug
преди да се зацицоря и аз  Mr. Green
Вчера ходихме на дълга разходка по тукашните баири. Досегашният ни педиатър заминава за Африка и с едно друго семейство от студентската ясла решихме да отидем и да кажем едно благодаря на доки. Взехме китка, бири, децата и падна едно катерене и спускане по баирите докато намерим къщата...мани мани. Накрая я намерихме, но доки го нямаше. Оставихме пред вратата му китката и няколко бири, (какво ли ще си помисли човека за нас) пийнахме и ние по една и се прибрахме набързо преди децата да изпозаспят.

# 81
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Добро утро момичета

Ралфи -да ви е жив и здрав малкият човек.Благодаря за почерпката Hug

Майка-Иван има рожден ден през декември,и се чудех за торта.Ама мики Маус отпада,по разбираеми причини,а за снимка не се бях сетила.Добре че спомена,незнам и аз как бих срязала и похапвала от синчето  Simple Smile
Как вървят приготовленията за за минаването?
Ще чакаме да разказваш как е Томи на Бг земя,интересно ми е твоето мнение като не си била дълго в родината.

 Milenski72-бързо оздравяване на Алекс Hug нагушкаи го малкият кашлящ сладур Hug

звездичка- hahaha  зацицорване. Сладур голям Ерик Hug

pepelyashka-много мило от ваше страна,това ще си и помисли докито.Може само да съжалява че не е бил там да пиинете заедно по бира cheers

Лек ден милички че ме чакат досадни дом задължения wash hang 1ironing newsm79 newsm71  food002 1dishes

# 82
  • Мнения: 952
Привет момичета,

от мен - кафенцето, нищо че вече е обяд


и материал за разглеждане докато изпиете кафето
Това е първата снимка от вчера, има и още няколко. За подарък аз се спрях на един Мечо Пух бутащ нещо като аквариум с рибки. Мечо върви сам, аквариума се върти и свети, песничката е весела и както виждате играчката предизвика неистова радост  Laughing

# 83
  • Мнения: 1 294
Ралфиета, ... ех малък ШуШон4о...Simple Smile Много е сладък:)

# 84
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Ралфи- малкото сладко бонбонче Hug

# 85
  • Мнения: 5 183
Привет отново!
Ралфи, голям чаровник е момчето на леля  Hug Heart Eyes, а и подарък хубав си му избрала.
А я кажи за червената кола МакКуин, 4е ме заинтригува - изобщо нищо ли не се продава в България - игра4ки, тениски, блузки, аксесоари .... книжки за оцветяване? Знам 4е вие сте малки за книжки за оцветяване, но питам, защото много ме заинтригува, нали подаръци ще купувам. А за твоята рибка сладка, ако искаш мога да взема нещо и да ти го донеса, а от Бургас до Стара Загора лесно ще го изпратя.

Моми4ета, една дружка тук ме навива (понеже споменах 4е искам да ида на фризьор и козметик за последно, преди да тръгна) да ходим на Microdermabrasion в една Клиника, която е прехвалена и има Пролетна промоция - от $160 на $95. Някоя от вас подлагала ли се е на подобна процедура? Тя (на теория) много възхитена от ефекта, но не е пробвала. Аз се навих, но сега попро4етох в интернет и нещо ... май се разколебах. Ще надникна в подфорума "Красива мама", но се надявам да 4уя и от вас някакви впе4атления.

# 86
  • Мнения: 5 475
Ралфи - голям сладур племенника!   Heart Eyes  bouquet

Майче, не съм пробвала подобно нещо, но си мисля , че е индивидуално, при всички случаи ще има и доволни и недоволни. Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 5 183
Майче, не съм пробвала подобно нещо, но си мисля , че е индивидуално, при всички случаи ще има и доволни и недоволни. Rolling Eyes

А дали не познаваш някой, който е пробвал?
Рових в нета за странични ефекти и рискове.
Уж не се срещало често, но пише - зачервена кожа (от н1яколко часа до няколко дни), неравномерни петна (по-светли) по кожата ... възпаления  Shocked Май ще ме откажат.
Искаше ми се да чуя поне едно мнение на човек, който се е подлагал на тази процедура.
Опитах да намеря такава тема в "красива мама", но не знам как е на български това, как да го търся. Някой има ли представа как се казва. Опитах с Микродермабразия, както и с Microdermabrasion, с Търсачката, но нищо не излезе.

# 88
  • Мнения: 5 475
 Мисля че на български трябва да е  микродермоабразия. Peace
Като го сложиш на гугъл излизат доста сайтове, повечето на руски. Wink
За съжаление нямам познати, които да са пробвали. Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 5 183
Благодаря ти, Гери!
Отивам да го търся с МикродермоАбразия, пък дано излезе нещо.
Май няма да се подлагам на туй нЯщо  Rolling Eyes Утре имам уговорка с дружката да пием кафе и да се обаждаме да си записваме час. Най-много да я придружа и да дундуркам нейната бебка там, докато я правят красива.
Много се навих, но като попро4етох .... и се разколебах  newsm78
Все още се надявам някой да изкаже ли4ни впечатления.

# 90
  • Мнения: 952
 #Cussing out Никак не е честно. Още снощи се оплаках, че не ми остана време за форума. И днес отново така. Отворих си темичката, реших да наваксам с пропуснатото, но постоянно идва някой със задачки за мен. Ама нали стачкувам  #Crazy. Така става като съм добра и гледам да услужа на всеки.
Сега пък точно си написах поста и той се загуби безвъзвратно в мрежата. Какви ли трикове не пробвах да го върна, не става.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 14:15 от Ralfieta

# 91
  • Мнения: 5 183
Еееееех, Ралфи...
Случват се такива неща, за съжаление.
Айде поуспокой се, пък аз пак ще ти напомня за моите питанки относно колата МакКуин.
Пък ако си се подлагала и на Микродермоабразия или имаш познат, който си е правеил, кажи как е  Crazy Laughing

# 92
  • Мнения: 952

Майка - относно Маккуин Светкавицата, има разбира се колички, но тук намерих такива със дистанционно(а за бебчо не стават), при това с много кофти качество. Снощи докато купувах подаръка, видях и автобус със стикери на Светкавицата. Даже и една блузка с дълъг ръкав загледах, на която имаше въпросната количка.
Относно книжките за оцветяване нямам поглед, но ще попитам колегите с по-голами дечица.
Направи ми впечатление обаче, че тази година всички първолаци бяха с раница на Маккуин или на Спайдърмен - това определено са най-харесваните герои в момента.
А за малчо не се притеснявай, докато порасне все ще намеря качествена червена кола да му купя. Пък и още не съм посетила новооткрития магазин Хиполенд(верига детски хипермаркети).
А тази МикродермоАбразия - наистина ми звучи като нещо скъпо, но идея нямам какво представлява. Питай и дано мамите в Красива мама ти дадат лични впечатления и съвет.

# 93
  • Мнения: 5 183
Ралфи, благодарско за изчерпателния отговор.
Добре 4е не награбих коли от тук значи  Hug

# 94
  • Мнения: 952
Аз това се опитвам от вчера да напиша, но исках да си е в отделен пост и да разкажа какво се намира тук.

Сега ще си редактирам последния пост и ще си напиша отново загубеното  Laughing

dtti - как е принцесата ви днес? Вие страхотна изненада сте получили, гостите ще ви зарадват по рано. Броите ли вече дните до пристигането на баба?

palachinka - не знаех, че си графичен дизайнер. Отсега почвам да те ухажвам, че все се каня да седна да се позанимавам по сериозно с Фотошоп и да създам красиви фото спомени за племенника ми. Корел го подхванах и вече доста неща научих, но и за него време не остава. Аз и на kariluis преди време и казах, че и се възхищавам за красотите, които твори за синчето си.

Astrea - и да се оплаквам няма как да подобря реда и дисциплината, затова гледам да ги заинтригувам. Като им е интересно в часа и работят по задания и проекти кротуват.
Как се чувства щерката в университета, какви са и първите впечатления? Тя вече има ли идеи за отпразнуване на рождения ден или още умува?

Давай адрес да ти пращам всякакви неща с него  Crazy  Ужас направо  ooooh! А ти що дириш в БГ ? Аз пак съм пропуснала  Embarassed
mimkata - ами аз съм си в БГ, но просто много ми хареса седмичната ви темичка и преди доста време Звезди ме покани не само да ви чета, но и да пиша тук. За което и благодаря много   bouquet

Milenski72 - Празнуваме всеки месец мини РД. Аз като щастлива леля обещах, че за всяка месечинка ще правя торта на нашия бебок и ще го снимаме с нея, за да види след време как е растял. Уви все така се случва, че около и на 3-ти съм много заета и не сколасвам с тортата, но когато не съм успяла да направя купувам на детето. Обещанието си е обещание.  Wink

Звезди -  Ерик направо ме изуми с този си начин на спане Shocked. Леле как му е удобно да спинка така? Но те май повечето бебчовци обичат така да арестуват мамите си.

mamKami - как е Иван, с този Мики Маус ме разсмя, но едва ли на детето му е смешно. Наистина ще е голяма дилема каква да е тортата, пък и той вече е голям и сигурно има предпочитания.

И накрай искам да благодаря на всички за пожеланията към нашето мъниче.
 

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 15:03 от Ralfieta

# 95
  • Мнения: 5 183
  bouquet Благодаря!

# 96
  • Мнения: 5 475
Ралфи, засега впечатленията от университета не са много добри от организационна гледна точка - големи зали (по 200/250 човека), трудни за намиране (Университета е разположен върху огромна площ , бивши заводи на Пирелли и дори има бус между различните сгради ), скучни дисциплини (математика и статистика). Rolling Eyes
Няма и време да се запознаеш с някой, но си мисля , че е нормално.
 После постепенно ще влезне в крак. Peace
  А във всяка една специалност има кофти дисциплини, няма как... Mr. Green
 За рождения ден - ще празнуват в някое заведение , около десетина приятели и приятелки. Peace
 Тук се практикува, който кани плаща по едно пиене и торта , а после другите, ако консумират допълнително си плащат сами. Peace
 

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 15:46 от Astrea

# 97
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Astrea то това 250 човека в зала си е читаво бре, нас ни събират по няколко специалности накуп и си представи как се слуша лекция с още 500 човека примерно. А от скучните предмети не може да се избяга, цаката е доцентите да ги направят достатъчно интересни...и лесни за вземане на изпита после. Wink

# 98
  • Мнения: 5 475
 Да де то е ясно, аз също съм завършила икономика и няколко пъти й повтарях , че маркетинг звучи много приятно, но всъщност се базира на  много математика. Peace
  Нямам спомени да сме били толкова хора , вярно преди 10 год. съм завършила тук , но беше различно.  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 1 294
Ralfieta, няма проблем... само кажи като трябва помо6т:)

# 100
  • Мнения: 5 183
Гери, и аз завърших Маркетинг прееди 10 години в родината.
После и тук у4их, но това е друга тема.
Та за Маркетинга де - интересно е, да. Но си имахме и гадости, като статистика (неизбежно е), Висша Математика и т.н. Няма начин.

# 101
  • Мнения: 5 475
Точно това й обяснявах на дъщерята като си избираше специалност. Wink
 Понеже на нея математиката не й е от любимите, но няма как...  Laughing


# 102
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
ааа той си спинка без проблем.... виж на мен до скоро ми беше проблем ... изкривявам се в неудобната позиция на една страна и тн... ама майка не се става лесно, нали? Thinking

 а племенника ти е многоо сладък- какви големи очи има- на кого прилича? Thinking а играчката на какъв език пее? помолих мама да търси играчка пееща на български, но се е оказало мисията невъзможна Thinking

МАЙКА

 нали ще споделиш после дали приятелката ти е доволна от резултата? Hug

palachinka
 Joy дай Боже да имам кърма и аз ще бъда с дърпана блузка Mr. Green

Astrea
 и на мен математиката не ми е от любимите...ама изкарах цели 5 висши математики ooooh!

# 103
  • Мнения: 5 183
Да, Звезди, ще кажа.
Пуснах тема в "Красива мама" - без особен успех.
Включиха се няколко момичета, но и те не са си правили такова нещо.  Thinking

# 104
  • Мнения: 1 294
звезди4ка, я кажи мина ли ми на Ерик периода с носенето на ръце или о6те не? Май молбата ми за снимки остана без отклик...Simple Smile
Майка, какво стана, ре6и ли се?

# 105
  • Мнения: 2 195
Ралфи, аз що си мисля , че си в Германия  Rolling Eyes  Въх , много съм зле  Crazy  Племеника много сладък  Hug

# 106
  • Мнения: 7 914
МАЙКА
явно, че не е много популярно Thinking

palachinka
много съм разсеяна - извини ме  bouquet
аа не е минал.. само дето не иска да го носят на ръце как да е.. трябва да е с лице към света иначе не става номера да сме тихи и спокойни ooooh!

# 107
  • Мнения: 1 294
звезди4ка Леле леле... колко се е променил от раждането до сега. Ве4е си има собствено ярко излъ4ване.Simple Smile А за носенето... е как ина4е... то в това е целия смисъл. Simple Smile
А на6ият пак е в такъв период с цел да се достигат ина4е недостъпни висоти а и задава посоки... ако кривне6 не където трябва има гневен писък..Simple Smile

# 108
  • Мнения: 5 183
Майка, какво стана, ре6и ли се?

Не  Thinking
А и като нямам информация от първа ръка ...  newsm78
Ще ида на място да видя, ако приятелката ми не се откаже и тя.

# 109
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Здравейте момичета
Днес не успях по рано да се включа.Тук едно прекрасно временце,
имах гости за кафенце една мама тук от форума.
След това да разходя Иван,да свърша малко къщтна работа и ей на денят свършил.
Майка- я кажи нещо повече за тази процедура за неосведомените като мен Embarassed
Звезди-голям слядур този твои Ерик. HugКолко килограма е? като се носите на ръце
Лека вечер да имате всички  bouquet
Весели и спокоини почивни дни  bouquet

# 110
  • Мнения: 952
Добър вечер сладурани!

mamKami - вие се наслаждавате на хубавото време максимално. Дано и през уикенда е приятно слънчево, за радост на дечицата.

МАЙКА - ако не се откаже приятелката ти, ще ми е много интересно да разкажеш повече за тези разкрасителни процедури

mimkata  - не знам защо е станало така. Все пак аз харесвам Германия  Laughing знае ли се някой ден може да ме отвее там вятъра.

Звезди - много е трудно да се намери играчка пееща на български, аз дори не съм виждала такава. Подаръка за племенника ми е с някаква весела песничка на английски.
Бебчо прилича на татито. Като се роди бе 100%-тово копие на зет ми. От около месец вече забелязвам как си променя чертите и започва да се вижда и прилика с майчето. Предполагам, че накрая съвсем ще се промени и ще прилича на него си.  Laughing

Astrea - много ми хареса начина, по който се празнува рожден ден при вас. Страхотно е така.
А като стана дума за висша математика, мога само да и съчувствам. Що математики взех по време на следването.

И понеже днес е празника на града ни, а и е Международния ден на учителя да ви почерпя  и да ви пожелая слънчев и изпълнен с много любов уикенд.


# 111
  • Мнения: 7 914
palachinka
вярное, че вече прилича на себе си Crazy

mamKami
не сме чааак толкова много 7300... аз очкавах по това време да сме към 8 кила поне Whistling

Ralfieta

ние преминахме през същия период... приличахме на тати, псоле май на мама.. а сега на себс и най вече Heart Eyes
и със закъснение честит празник!   bouquet  bouquet  bouquet

# 112
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Ралфи-Честит празник и от мен.  bouquet
Какво стана със стачката?Изпълниха ли ви исканията?

# 113
  • Мнения: 3 804
РАЛФИ с мал;ко закъснение 4естито на племенника и за празника на града,днес говорих с майка и им каза 4е тази година няма панаир newsm78,навремето татко беше закарал голяма която беше на 2-3 месеца на панаира
за телевизията аз имам itv partner и така гледам бг програми,преди него имах булсатком но сигнала им е много слаб и се губи/но пък даваха новините на тв ст.загора/
днес у свекито имаше прием околом 60 4овекА тук през рамадана всеки кани роднините и приятелите един път,отидохме даяна пощуря скъса си сандалите добре 4е в съседния магазин намерих обувки-кожени уни модел
аз правя основно 4истене за гостите и за празника тук другата седмица свърша рамадана и има 3 дневен празник/хлапетата са много щастливи-по4ивка /но след това запо4ват с контролните тук всеки месец им правят контролни

# 114
  • Мнения: 952
Привет!
Звезди - много си е добре бебчо, наистина кг не много като се има впредвид, че се роди голямо бебе. Важното е да е жив и здрав, да папка послушно и да спинка повече, че и ти да си почиваш  Hug

dtti - благодаря. Тази година наистина няма панаир, защото пооправиха района и градинките край техникумите, където през последните години бе панаира. Обаче много се разочаровах, като видях снощи цялата "цигания" на главната улица. То балони, разни пищящи играчки, захарен памук - и в резултат, по улицата не може да се мине. Всеки търговец излезнал на средата на улицата и предлага - пълна лудница  #Crazy

Нашия малчо също усети празника - ТУК
Специално за едно хубаво начало на почивните дни - сгряващо питие Ирландско кафе



Весел уикенд. Целувки.   Heart Eyes

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 10:56 от Ralfieta

# 115
  • Мнения: 2 195
Добро утро от слънчева  #Crazy  Холандия !
Ние с малкия и свеки ще ходим до А-дам да си търсим ботуши . Да видим ще имаме ли успех  Thinking

# 116
  • Мнения: X
Ralfi, мерси за почерпките
страхотна картинка това с винцето
и честит празник

а как са учениците - приемат ли това, което им наливаш в главите или знаят повече от теб

аз навремето водех едни курсове по компютърна грамотност на колегите в статистиката - беше отчайващо като резултат
аз се опитах да дам всичко от себе си, за да им улесня работата
те продължиха все едно са с текстов редактор под DOS не в WINDOWS

дано поне при младежите да е по-различно

на всички - приятен уикенд и до скоро

# 117
  • Мнения: 5 183
Привет, мили4ки.
Преди малко се прибрахме от рожден ден.
Мъжете ве4е спят, а и аз съм се ориентирала на там, но реших да надникна и да почерпя!
Днес Томи има Имен ден - Св Тома.

# 118
  • Мнения: 5 183
Ралфи, честит празник!   bouquet
Мимка, купи ли ботуши?
Звезди, сега погледнах в книжката на Томи. Когато е бил на възрастта на Ерик, е тежал 8550. А се роди 3750. Доста пухкаво бебе беше, за разллика от сега. Значи Ерик се движи добре. А колко е дълъг/висок?

# 119
  • Мнения: 815
Здравейте, момичета!!

Вече от Дубайска земя.  Sunglasses
Пристигнах благополучно вчера и вече дори се видях с някой приятелки тук.
Раздадох лютеницата, слънчогледа и всичките поръчки за бг лакомствата.

Изкарах си чудесно и в Бг и в Майорка.
Радвам се, че се събрахме със семейството ми след дълга раздяла.

Виждам, че и вие сте добре и малчовците са здравички, е, малките кашлици и хреми не са проблем  Hug Peace

Хайде, МАЙКА, не остана, стягаш ли багажа вече  Wink

Поздрави на всички, на които съм пропуснала поводите за празненство.
Лек ден, мами и да нацелувате малките бонбони от мен  Heart Eyes

# 120
  • Мнения: 5 183
Любиту, никакви багажи не стягам Embarassed
Тази седмица много активно се занимавах с Томи - разходки, театри, плажове ... и като се приберем след 4-5 часово обикаляне - спим  Embarassed Вчера към 3 следобеда като сме "отнесли плувката" и двамата, та до 5,30 аз, а той до 6,30 спа. И вечерта, противно на о4акванията ми, спа нормално, само дето легна към 10. Но такава разходка му спретнах, 4е каталяса. С една приятелка с бебе в количка доста километри навъртяхме. Излязохме в 11 сутринта и се прибрахме в 3.

# 121
  • Мнения: 3 804
МАЙКА  да ти е жив и здрав и много щастлив


Даяна с костюм4ето за празника[url]

# 122
  • Мнения: 5 183
дтти, направо ме просълзи с този надпис на картичката  Hug
Откъде го намери (или измайстори)?! Свети Тома не е популярен празник, но за нас е много специален! Heart Eyes

Много е сладка Даяна с костюмчето ... за кой празник? За Рождения й ден ли или за някой друг празник е това?

# 123
  • Мнения: 3 804
http://www.imagechef.com/
на този сайт могат да се направят най разли4ни карти4ки,тортата която пуснах за р.ден на даяна я ка4их от там,за да ми изписва на кирилца понеже нямам бг клавиатура използвам кредора на форума и прехвърлям надписа
тук сега нали е рамадана след като свърши след около 5-6 дена запо4ва празника-аид алфътър който продължава 3 дена

# 124
  • Мнения: 5 183
след около 5-6 дена запо4ва празника-аид алфътър който продължава 3 дена

А какъв е този празник?

# 125
  • Мнения: 3 804
отбелязва края на рамадана ходи се на гости при роднините които задължително 4ерпят със сладки,децата обле4ени с нови дрехи също минават по къщите да поздравяват роднини и познати,които им дават пари,по улиците има изкарани люлки,въртележки и подобни
последната седмица преди празника магазините са отворени до 2-3 сутринта

# 126
  • Мнения: 7 914
ее без малко да пропусна!

Честит Имен Ден, Томи!

да си здрав и усмихнат и да си носиш с гордост красивото име!


 Hug Hug Hug Hug Hug

# 127
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
честит имен ден на дон Тома3о и от нас Hug Heart Eyes Hug......Майка, само кьсмет да му носи името Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.....
пропуснах пьрвата октомврийска, дано 3а втората сколасам....
айде, бандата, отивам 3а хори3онтално, че днес бая се пои3морихме Wink
лека нощ на всички малки и големи Hug Heart Eyes

# 128
  • загубено
  • Мнения: 6 489
Майка

 Честит имен ден на Томи!
Да ви е жив и здрав!

Беше споменала че харесва пирати

             

# 129
  • Мнения: 5 183
Благодаря на вси4ки ви за поздравленията по случай именния ден на Дон Томазо  Laughing

МамКами, даже от сега си е поръчал рожденият му ден да е на пиратска тема!

Амейски, къде се губите с Шоки?
Метни някоя снимка на неотразимия чаровник, с най-магнетичните о4и (може и на Лични)  Hug

# 130
  • Мнения: 1 049
МАЙКА, поздрави и от мен на Дон Томазо ! bouquet
Аmei, видях новината в подписа ти честито! Heart Eyes
Лек ден!  bouquet

# 131
  • Мнения: 5 183
Аааааааааааааааааааааах, наистина!!!  Hug Heart Eyes
Страхотна новина!!!
Амейченце, още едно шоколадче, а?  Heart Eyes
Кога се очаква братчето?
Много се радвам за вас!
Зайче, браво, много си наблюдателна!

# 132
  • Мнения: 1 049
МАЙКА, нали знаеш, кой за какво мечтае, това вижда  Heart Eyes

# 133
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря, момичета  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
3айченце, от сьрце ти желая в най-скоро време да се сбьдне мечтата Hug Heart Eyes
малкото братче ще се роди на 31 май догодина....има още време, само в 5-тата седмица сьм....а Шокито вече 3нае и ка3ва - "мама има бебе Laughing "
отивам дая се 3аписвам в бременлийската седмичка Hug Heart Eyes....хубава неделя от нас Hug Heart Eyes

# 134
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Майка, вие кога ще пьтувате ? ( сори, ама хич не сьм в час с новините  Blush )

# 135
# 136
  • Мнения: 5 183
И аз се нареждам със Зайченцето на опашката за бебе.
Амейче, искам и аз!  Hug Heart Eyes
А и да питам само - как така знаеш, че ще е братче, щом си в пета седмица? newsm78
Пола не се ли вижда доста по-късно.
За пътуването ни до БГ - в лентичката ми долу се отброяват дните - 14 дни остават.

# 137
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега видях лентичката, Майка ooooh!....и на теб ти пожелавам едно бг бебо ( ние там сме го направили Blush, сега си ти наред Hug Heart Eyes )
а 3а братчето - не сьм ходила още на доктор, ама 3нам....след около месец ще имам и дока3ателство Party

# 138
  • Мнения: 5 183
Сакън недей  Laughing Joy
Не може БГ бебе - не че не може, но не бива, 4е тати остава в НЗ  Joy

# 139
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Сакън недей  Laughing Joy
Не може БГ бебе - не че не може, но не бива, 4е тати остава в НЗ  Joy

ауууу Blush Blush Blush, видя ли какво става като не сьм в час с новините.....тогава пожелавам едно след бг бебе  Hug Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 5 183
 Joy
Така е, като рядко ни навестяваш  Hug

# 141
  • Мнения: 7 914
amei
ееееееееееее каква прекрасна новина днес Party Party Party
много  Hug Hug Hug и да погалиш коремчето... ох че се вълнувам Party Party
хаха значи ще се раждаш около година след мен..много е хубаво да си имаш майско бебче, да знаеш- а защо братче? newsm78 не искаш ли сестричка? newsm78

хайде дано те последват и МАЙКА и Zai4enze и всички други, които искат  Hug

# 142
  • Мнения: X
а, какви новини
amei, честито и леко до края


МАЙКА, поздрави и от мен на синчето с това хубаво име

аз нали съм луда калинка, хванах се вчера да правя бутер тесто
беше ми за първи и последен път
на правете като мен
3 часа ми отне за 8 кори среден размер
кошмар

иначе от днес открихме сезона на канелените кифлички на Карлсон
как ухае да не ви казвам
и да си призная въпреки диетката (и съм -2кг, кеф), прегреших с една малка
дано не се повтаря

сега мъжете са долу - пекат разни меса на скарата, че вали и не можем да отидем в планината за целта
поне ще изгладя на спокойствие

хайде лек остатък от уикенда
и лека седмичка
целувки

# 143
  • Мнения: 1 550
Честит имен ден на Томи Hug

# 144
  • Мнения: 1 550
Ралфи Hug , честит празник на учителя със закъснение   bouquet 
племенникът ти е голям сладур Heart Eyes

Amei, честита бременност и от мен  bouquet леко и безпроблемно да бъде тя Hug

Joel, мммммммммм, много ги обичам тия канелени кифлички Flutter браво за -2 кг   bouquet

Звезди, как е звездния принц? Heart Eyes

мамКами, как е Иван?  Hug

Зай4енце, ти какво си си поръчала? момченце или момиченце? успех  Hug

лека вечер от мен  Hug

# 145
  • Мнения: 952
Привет момичета!
Много хубава новинка има тук.

amei - честито миличка. Стискам палци да се наслаждаваш на спокойни 9 месеца и твоите двама мъже да се увеличат. А дотогава да те обичат и да ти помагат много. Ама какво хубаво пътуване си направихте в БГ. Сватбата на сестричката ти - страхотно изживяване предполагам и още по прекрасната новинка за бебе.

Zai4enze - стискам палци и ти скоро с такъв подпис(като на amei) да ни радваш. Как е малкото зайче, спортува ли?

МАЙКА - посмях се много за БГ бебето. Айде стискам палци за едно БГ бебе, заченато в НЗ  Laughing Честито на патерици на Томи. Да е много послушен, да се радва на щастливо и безгрижно детство. Значи планувате пиратски рожден ден от сега. Дано в Бургас близо до морето, Томи изживее най-вълнуващия пиратски купон.

mimkata - имате ли си вече нови ботушки?

Joel - аз преди време те притеснявах заради кифличките на Карлсон и още не съм ги направила. Крайно време е да опитаме и у нас тази вкусотия. Ще се стегна тези дни да ги приготвя. Ако станат сполучливи ще се похваля   Blush
На теб честито за -2. Успех и занапред все да са в - кг. Докато постигнеш желаната от теб форма.  Hug
Тази вечер попаднах на електронен вариант на Карлсон, който живее на покрива
Относно това как възприемат младежите - смея да твърдя, че се справят твърде успешно. Все пак им става досадно от многото теория, но няма как и тя трябва да мине по реда си. Сега обаче те се наслаждават на една прекрасна неочаквана ваканция, при това времето бе с тях до снощи.

ЛюбИтУ - как си след ваканцията със семейството? Работиш ли отново или още почиваш?

dtti - Много е сладка щерката ти.  Hug

Звезди - как мина уикенда за вас? Остави ли ви малкия принц да поспите с половинката ти?

Milenski72 - благодаря. Как е твоето малко тигърче?

Хайде много целувки за всички  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Аз се отправям в страната на сънищата, че утре пак съм на бойното поле. Ясно е, че стачката и тази седмица продължава.

# 146
  • Мнения: 7 914
Joel
браво на теб...аз и нормални кори не мога да разточа Blush

Milenski72
ами днес следобяд вдигна температура 38.5... посля май спадна...ама се приспивахме 2 часа  Rolling Eyes и сега спи  Party Party Party...дали не са зъби? Thinking

Ralfieta
уикенд ли е аз имам =2-3 часа благодарение на мъжо и съм много щастлива..само дето тази събота и неделя нищо не пипнах из къщи... и това значи - гости не приемам до след другия уикенд Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт