Първа Октомврийска Интернационална Теми4ка 1-7.10.07

  • 6 609
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 183
Майка, как можа вси4ки тези вкуснотии да ги споменеш Wink Аз тук само БГ сирене намирам, а как ми се яде лютеница.....
Е да, ама вие от Европата има- няма през половин година си ходите, или поне имате тази възможност. А ние тук милите сме толкова дале4е и си ходим толкова рядко, та по тази при4ина сме си намерили на4ин да си доставяме малки радости, напомнящи ни за родината, като ансамбъла за народни танци, който ве4е вклю4и е деца, БГ у4илище и вкусотиите, които изброих!  Hug
дтти, радвам се, 4е Даяна е по-добре. Вълнува ли се от предстоящото гостуване на родата?

МамКами, по темата за близалката Мики Маус, да кажа и аз. На третия си рожден ден Томи имаше торта Ме4о Пух. Видях малко зор, докато го убедя да я разрежем. Но в още по-голяма 4уденка бяха наши приятели, които бяха поръ4али торта с лика на рождени4ката отгоре, вместо картинка на любим герой. Детето нямаше нищо против да го разрежат, но родителите запо4наха да се суетят и да си побутват ножа един на друг.

Босилек, как е 4аровното Мише?

Ралфи, честито ви 7-месе4ие! да ти е жив и здрав племенника и много да ви радва!   bouquet bowuu  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 550
добро утро, момичета  Hug

ние сме на крак от 7 часа Tired не спахме и толкова добре, защото Алекс има ужасна кашлица Rolling Eyes и днес си е в къщи и се надявам до почивните дни да оздравее. макар, че тази кашлица много упорита ми изглежда. а той не иска да пие лекарства Confused

Майка, права си. не бях се замисляла, че като си толкова далеч, не си ходиш толкова често до БГ. тикерът то отброява 17 дена Grinning сега като си в къщи времето ти по-бързо ли минава?

Ралфи, честит ви мини- рожденик  bouquet вие всеки месец ли празнувате? какво купи на малкия сладурко?

лек и усмихнат ден от мен  Hug

# 77
  • Мнения: 5 476
  Добро утро и от мен.  Hug

Тук след няколкото хубави дни времето се разваля. Confused

Ралфи, честито на племенника!  bouquet

Миленски, мерси за пожеланието , дано не се разболявам така  Praynig ,както и за кафенцето Hug.
Все още от време на време кашлям, но не е вече както в началото. Confused
  Гледай да се излекува детенце, че наистина е мъчително, представям си за малко дете какво е... Rolling Eyes

Лек ден от мен!  Hug  bouquet

# 78
  • Мнения: 7 914
 Joy смейте се вие..ама за зацицоренето си е точно така Mr. Green

като ми налапа цицата и край измъкване няма.. така спим по час-час и половна- два.. иначе не повече от 40 мин и сме криви не е истина... а пък ха съм се опитала да се измъкна и  веднага се разревава ooooh!... така че съм закотвена за него т.с. зацицорена Mr. Green
ама вече не се оплаквам понеже  от време на време като спи дълбоко имам възможност да чета Party Party Party


Tali Dan

ами не само от страни.. и от близо го виждаме как бързо расте .. особено на ръце ни Mr. Green
как са сладурковците, Дани? Hug Hug Hug


Ralfieta
 нямам търпение да го видя малки мини Рожденик! Hug

Milenski72

ее дано бързо да ви минава кашлицата Hug

Astrea
е това ,че блока е почти готов е добре.. че в началото хич ги нямаше ooooh!


# 79
  • Мнения: 1 294
Добро утро...
звезди4ка... зацицорена... хахаха Simple Smile боже боже, все едно 4ета за нас....Simple Smile Само дето Марти ве4е е голям и знае къде "се поме6тават" циците и някой път се опитва да ги докопа и като сме навън...Simple Smile дърпа деколтето на долу или блузата нагоре и се ядосва като го спирам:) Дай някоя сним4ица и насам...
мамКами това с Мики Маус бе6е готино...Simple Smile много мили4ък ва6ия Иван:)
Тали Дан аз съ6то не искам ТВ в спалните... много ми пре4и на заспиването на време.
Миленски бързо оздравяване на Алекс.
Ралфиета, мале мале какви снимки... Simple Smile

# 80
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Добро утро от гората  Hug
преди да се зацицоря и аз  Mr. Green
Вчера ходихме на дълга разходка по тукашните баири. Досегашният ни педиатър заминава за Африка и с едно друго семейство от студентската ясла решихме да отидем и да кажем едно благодаря на доки. Взехме китка, бири, децата и падна едно катерене и спускане по баирите докато намерим къщата...мани мани. Накрая я намерихме, но доки го нямаше. Оставихме пред вратата му китката и няколко бири, (какво ли ще си помисли човека за нас) пийнахме и ние по една и се прибрахме набързо преди децата да изпозаспят.

# 81
  • загубено
  • Мнения: 6 513
Добро утро момичета

Ралфи -да ви е жив и здрав малкият човек.Благодаря за почерпката Hug

Майка-Иван има рожден ден през декември,и се чудех за торта.Ама мики Маус отпада,по разбираеми причини,а за снимка не се бях сетила.Добре че спомена,незнам и аз как бих срязала и похапвала от синчето  Simple Smile
Как вървят приготовленията за за минаването?
Ще чакаме да разказваш как е Томи на Бг земя,интересно ми е твоето мнение като не си била дълго в родината.

 Milenski72-бързо оздравяване на Алекс Hug нагушкаи го малкият кашлящ сладур Hug

звездичка- hahaha  зацицорване. Сладур голям Ерик Hug

pepelyashka-много мило от ваше страна,това ще си и помисли докито.Може само да съжалява че не е бил там да пиинете заедно по бира cheers

Лек ден милички че ме чакат досадни дом задължения wash hang 1ironing newsm79 newsm71  food002 1dishes

# 82
  • Мнения: 952
Привет момичета,

от мен - кафенцето, нищо че вече е обяд


и материал за разглеждане докато изпиете кафето
Това е първата снимка от вчера, има и още няколко. За подарък аз се спрях на един Мечо Пух бутащ нещо като аквариум с рибки. Мечо върви сам, аквариума се върти и свети, песничката е весела и както виждате играчката предизвика неистова радост  Laughing

# 83
  • Мнения: 1 294
Ралфиета, ... ех малък ШуШон4о...Simple Smile Много е сладък:)

# 84
  • загубено
  • Мнения: 6 513
Ралфи- малкото сладко бонбонче Hug

# 85
  • Мнения: 5 183
Привет отново!
Ралфи, голям чаровник е момчето на леля  Hug Heart Eyes, а и подарък хубав си му избрала.
А я кажи за червената кола МакКуин, 4е ме заинтригува - изобщо нищо ли не се продава в България - игра4ки, тениски, блузки, аксесоари .... книжки за оцветяване? Знам 4е вие сте малки за книжки за оцветяване, но питам, защото много ме заинтригува, нали подаръци ще купувам. А за твоята рибка сладка, ако искаш мога да взема нещо и да ти го донеса, а от Бургас до Стара Загора лесно ще го изпратя.

Моми4ета, една дружка тук ме навива (понеже споменах 4е искам да ида на фризьор и козметик за последно, преди да тръгна) да ходим на Microdermabrasion в една Клиника, която е прехвалена и има Пролетна промоция - от $160 на $95. Някоя от вас подлагала ли се е на подобна процедура? Тя (на теория) много възхитена от ефекта, но не е пробвала. Аз се навих, но сега попро4етох в интернет и нещо ... май се разколебах. Ще надникна в подфорума "Красива мама", но се надявам да 4уя и от вас някакви впе4атления.

# 86
  • Мнения: 5 476
Ралфи - голям сладур племенника!   Heart Eyes  bouquet

Майче, не съм пробвала подобно нещо, но си мисля , че е индивидуално, при всички случаи ще има и доволни и недоволни. Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 5 183
Майче, не съм пробвала подобно нещо, но си мисля , че е индивидуално, при всички случаи ще има и доволни и недоволни. Rolling Eyes

А дали не познаваш някой, който е пробвал?
Рових в нета за странични ефекти и рискове.
Уж не се срещало често, но пише - зачервена кожа (от н1яколко часа до няколко дни), неравномерни петна (по-светли) по кожата ... възпаления  Shocked Май ще ме откажат.
Искаше ми се да чуя поне едно мнение на човек, който се е подлагал на тази процедура.
Опитах да намеря такава тема в "красива мама", но не знам как е на български това, как да го търся. Някой има ли представа как се казва. Опитах с Микродермабразия, както и с Microdermabrasion, с Търсачката, но нищо не излезе.

# 88
  • Мнения: 5 476
 Мисля че на български трябва да е  микродермоабразия. Peace
Като го сложиш на гугъл излизат доста сайтове, повечето на руски. Wink
За съжаление нямам познати, които да са пробвали. Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 5 183
Благодаря ти, Гери!
Отивам да го търся с МикродермоАбразия, пък дано излезе нещо.
Май няма да се подлагам на туй нЯщо  Rolling Eyes Утре имам уговорка с дружката да пием кафе и да се обаждаме да си записваме час. Най-много да я придружа и да дундуркам нейната бебка там, докато я правят красива.
Много се навих, но като попро4етох .... и се разколебах  newsm78
Все още се надявам някой да изкаже ли4ни впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт