Октомври грее във позлата, дарява ни с надежда свята!

  • 20 153
  • 565
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 651
  newsm44 Браво, Никчо! Hug

# 556
  • София
  • Мнения: 3 123
Берни,честит празник-да си жива и здрава,много обичана,глезена и щастлива.Малко на патерици,но от сърце.
 Светле,браво на твоят татко. Hug
 Ники,много се радвам за резултатите и стискам палци и другите да са така добри!

 Аз  се прибрах преди час.Бебчо е добре.Аз обаче си имам екстри и малко почва да се гони шубето.Направиха ми обременяване с глюкоза и се оказа,че ще съм на диета-нищо сладко,мазно,бял хляб и т.н.Нямам още гестационен диабет,но стойностите на захарта бяха над нормата .Другият месец пак ще повторим изследването.Друго обаче повече ме притеснява-кръвното и белтъка в урината.Събирах урина 24 часа и се оказа,че си имам белтък.За сега си пия лекарствата за кръвно и другите от преди,но от 25-25 г.с.,ще започна и протеини и нещо друго май.Дано избутам възможно най-много.

# 557
  • Мнения: 651
Зори, вярвам, че всичко ще бъде наред  Flowers Four Leaf Clover. Явно на нас просто не ни е писано да разберем какво е спокойна и безпроблемна бременност. Hug

# 558
  • Мнения: 1 008
Ники, браво за резултата! Продължаваме със стискането на палци  Hug
angels_zg дано всичко бъде наред  Praynig
Голям ли е износа на белтък?

# 559
  • Мнения: 1 369
Добре дошла,Зори! Чета написаното и се чудя през какво ли още ще преминем. Тоя непрекъснат страх... Обаче ще се държим и ще вървим смело напред, понеже залога си заслужава, нали:) Много гуш за теб Hug Hug Hug
 Днес ми се обади един приятел и ми каза, че тая сутрин е станал татко:) Жена му беше почти цяла бременност с контракции, на няколко пъти влиза в болница и стигаше до предродилна зала. Слава богу, не само устиска, а вече си мислех,че ще вземе да преноси. И направо се вбесих... лекаря,който уж бил я поел да я изражда, не отишъл,понеже тя тръгнала да ражда през нощта #2gunfire А тя на всичко отгоре е лекарка.  Ядосах се много.
 Берни, четох какво си написала в темата за сбъднатата мечта. Вчера си мислех същото за теб. И си мислех също,че при предишните ни бременности сме били с почти един и същ термин. Моят беше на днешния ден-31.10.
 Шерче,как си?
 Губи ми се Мерри, много отдавна не се е мяркала из форума.

 Много гушки Hug Hug Hug за всички. Пак и отново и отново и пак Hug Hug Hug

# 560
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Ники много се радвам за резултатите ти, ще стискам палци и другите да са хубави  Hug Hug
angels_zg защо не повториш изследването на урината, много често стават грешки или резултатите са неточни, почивай си повече и се постарай по-малко да се притесняваш  Hug

# 561
  • Мнения: 1 008
Ники, горе-долу сме добре, благодаря   bouquet Нещо съм уморена и недоспала. Откакто смениха часа Вики много яко се омота и не може да си влезе в режима. И сега заспива рано, през нощта се буди по 100 пъти /още зъби нямаме ама вече трябва да излизат си мисля  newsm78, някакси са и по-подути венците/ и на всичкото отгоре в 5 сутринта е наспана... После вместо на обяд заспива в 9 сутринта и спи до 12  Rolling Eyes ... никога не съм и създавала режими тя си беше направила, ама нещо не може да мине на зимна вълна  Grinning
angels_zg, също исках да ти кажа че стават грешки. на мен в болницата ми объркаха изследването. Приляха ми албумин, а на следващия ден се оказа че всичко е ок.

# 562
  • Мнения: 280
Ники  Hug страхони новини , стискам палци и за другите резултати да са такива  Hug

Зори , и на теб стискам палци  Hug

Ние сме добре , бебока доста е пораснал, според размера на главата (9см.) термина ми е изместен за 30.11, та док ме вика на 28.11 с багажа за постъпване и сигурно на 3-4 декември ще ме резнат. Секциото няма да ми се размине ,защото е доста едричък. Записа ми е идеален според док и сега остава да си изчакам 4-те седмички да се търколят и беж към София. Като ме приемат живот и здраве ще дам знак за по кафе  Grinning
Гушкам ви  Hug Hug

# 563
  • Мнения: 245
Йееее за Ники!!! Браво! Всичко ще е наред. И вторите резултати пак ще са хубави.

# 564
  • София
  • Мнения: 3 123
ами те ми взимаха няколко пъти урина,та не е грешка явно. SadА също събираха и 24 часова урина.

# 565
  • София
  • Мнения: 1 098
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237160.0
Новата тема.
Зори, надявам се всичко да се оправи, и следващите изследвания да са чисти, както и урината ти.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт