Купя ли си нова прежда, някой с шалче се урежда - 9

  • 88 059
  • 349
  •   1
Отговори
# 285
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Гледам тук много нови работи, кое  от кое по-хубаво.
За Летящата имам само едно питане - кога намираш време?
Толкоз много хубости, ама ... кога спиш?

Покрай базара се пробвах с едни снежинки.
Колосвам ги с брашно и после ги лакирам с лак на точки.

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 13:30 от firebird

# 286
  • Мнения: 9 905
фире, и аз това се чудя на летящата. Аз имам идеи за две години напред, а хлапето не ми дава да плета и на практика нищо не правя.
снежинките са прекрасни-прекрасни, обаче лакът няма ли да ги осъпи много? Навремето пробвах да боядисвам великденски яйца с лак и се отказах, отива много лак Simple Smile

# 287
  • Мнения: 668
тити - както го гледам то се маца само тук там, за да се получи "искрящ ефект", поне според мен. А има и доста евтини лакове от този модел на лъскавите точки.
Аз също съм наплела няколко звездички, но моите са друга плетка,  и мислех да ги свържа в каренце някакво. Ще снимам и ще покажа резултата после.

# 288
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Мацам тук-там с лака. А и той е от 1,50 лв. За 2 снежинки (толкова успях снощи) почти не личи да е използван.
Чудя се дали да купя и златен.

# 289
  • Мнения: 4 406
фире, и аз това се чудя на летящата. Аз имам идеи за две години напред, а хлапето не ми дава да плета и на практика нищо не правя.
аз в случая вземам някоя детска книжка, която от много четене вече почти знам наизуст , и докато плета,  рецитирам  на детето:D
а ако съвсем не ми дава да плета, му пускам диск с Мечо Пух . или му давам някоя по- безопасна кука и едно кълбо и той да "плете"  Mr. Green

# 290
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
фире, и аз това се чудя на летящата. Аз имам идеи за две години напред, а хлапето не ми дава да плета и на практика нищо не правя.
аз в случая вземам някоя детска книжка, която от много четене вече почти знам наизуст , и докато плета,  рецитирам  на детето:D
а ако съвсем не ми дава да плета, му пускам диск с Мечо Пух . или му давам някоя по- безопасна кука и едно кълбо и той да "плете"  Mr. Green


Ха ха и моите двамцата плетат Mr. GreenДори имах снимка на дребната как плете!
     
 Но на мен пак не ми спори! Захванала съм три неща и нито едно не е до нийде Mr. Green

# 291
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Малко повече може ли да ми разясните относно схемата? Това за една кука ли е?
Какви са тез цифрички около знаците? Кой знак каква плетка е?
Колко грама прежда са необходими?
Много ви благодаря предварително, шала е фантазия, отдавна си търся нещо по-забележително Simple Smile надявам се с ваша помощ мама да ми изплете един.

# 292
  • Мнения: 498
vesel4e недей занимава мама. Вземи кука и 100 гр. мека, но не мъхеста прежда със средна дебелина. На етикета на преждата ще пише с какъв номер кука е подходящо да се плете. Зареди се с търпение и желание и пробвай. Удоволствието е с пъти по-голямо, когато сама успееш да го изплетеш. Плетките са: синджирче и високи пълнежи, а цифричките са номера на редове. Пожелавам успех!

# 293
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Snejana_G, значи на една кука се плете таз красота.
Прочетох по-напред в темата, че препоръчват Лори прежда, та от нея ще взема още днес.
Искам готин шал и то сега  Crazy , а не една бримка на ляво, друга на дясно за другата зима, иначе с удоволствие бих се пробвала сама ако имах малко повече време.
Амам ако мама ме отреже, ще викам неволята ... с ваша помощ де    bouquet

# 294
  • Мнения: 1 287
Аз да попитам от къде мога да се науча да плета на една кука,щото няма кой да ми покаже?На една кука мога да плета само синджирче,ама другото - високи,ниски пълнежи и т.н...И искам да е на български и обяснено като за по-простички...Моля да ми препоръчате! Praynig

# 295
  • София
  • Мнения: 1 078
Snejana_G ,Палечка,много ви благодаря.  bouquet
Всъщност май си е точно това,което Палечка показа,само че по-малко,не като за палто,а за жилетка.Кръговете вървят един след друг.Например,един розов,след него върви,като обръч дръг цвят,след него трети и т.н.

# 296
  • Мнения: 6 039
момичета,
за първи път влизам в темата ви
днес някой ми прати този линк
http://pleta-razplitam.mylivepage.com/blog/index

кой е авторът на тези красоти, искам всички да ги имам?
как да си купя?

# 297
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
момичета,
за първи път влизам в темата ви
днес някой ми прати този линк
http://pleta-razplitam.mylivepage.com/blog/index

кой е авторът на тези красоти, искам всички да ги имам?
как да си купя?



Автор е Летящата Тя е нашата гордост! Пиши и и ще си купиш от всичко!

# 298
  • Мнения: 6 039
и какви са тия обидни цени
ужасно са евтини
купувала съм си от Капаска подобен, много по- смотан шал, просто от ефектна прежда, за двойно повече пари, даже май около 60лв


Mimito, трябва да й пиша на лични ли, кака

ивинявам, се ама пак съм с глупавата глава тия дни..... Embarassed Embarassed Embarassed

# 299
  • Мнения: 1 072
Аз пък вчера прерових мултиплейския ти албум, защото всички искат шапка като на Малена.  Grinning

И на какво мислих попаднах там? - http://malena2004.multiply.com/photos/photo/5/461   ooooh!

Мъжът ми направо каза, че нищо няма да продам с тези цени. Според него никой нямало да си купи толкова евтини шалове.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт