Кое кулинарно предаване гледате най-често? Защо?

  • 5 320
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 679
Бон Апети и Вкусно - удобно ми е като време, а и малката ги гледа и и е интересно.
Преди гледах и Перфектната вечеря, но нещо ми омръзна.

# 76
ПЕРФЕКТНАТА ВЕЧЕРЯ  chef

# 77
  • Мнения: 952
Бон Апети и Перфектната вечеря, когато имам възможност.

Момичета мисля, че ще е добре да съберем в един пост часа и телевизията, по която излъчват предаванията от анкетата, защото аз си признавам, че не всички съм ги гледала.

# 78
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Бон Апети и Перфектната вечеря, когато имам възможност.

Момичета мисля, че ще е добре да съберем в един пост часа и телевизията, по която излъчват предаванията от анкетата, защото аз си признавам, че не всички съм ги гледала.

Ще се опитам да те улесня  Mr. Green
Оливър - по евроком събота и неделя от 12ч  Heart Eyes
(има и сайт http://www.jamieoliver.com/recipes/ )
Вкусно и Бон Апети е ясно
За "Време за готвене" - преди беше по Диема, на мен ми я спряха сега май го дават по друг канал, да се включи някой да докладва  newsm78
Перфектната вечеря по GTV -  всяка вечер от 18ч, повторение сутринта в 8ч
Гурме с Андре -  неделя по tv7 от 11:30

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:13 от Камамбер

# 79
  • Мнения: 2 609
"Перфектната вечеря " - почти всяка вечер, ако се прибера рано и по- рядко "Бон апети".

..................................
Перфектната вечеря по GTV -  всяка вечер от 18ч, повторение сутринта в 8ч


Да допълня- и в 0.00 часа, в деня на предаването. Peace

# 80
  • Мнения: 154
Бон Апети! Към Ути и всички такива, дето като видя храна и не могат да си контролират слюнкоотделянето, а на всичкото отгоре ръцете им изглеждат мръсни, имам непоносимост.  Sick

# 81
  • Мнения: 165
Перфектната вечеря и Влади. Влади е супер. Много ми харесват идеите му и младежкия му чар. Само като го гледам ми се налива устата. newsm22
А пък Ути е много противен като почне да преглъща. Имам чувството, че не ял от години. Няма ли кой да му каже преди снимки за предаването да се нахрани. newsm25

# 82
  • Мнения: 178
Когато мога, гледам Бон Апети - атмосферата на предаването е много приятна и повечето рецепти са напълно изпълними.

Харесва ми и Време за готвене, защото Влади е много талантлив и изпитвам истинско удоволствие да седна пред екрана, за да видя поредната изненада от неговото предаване. Има какво да се желае от изказа му, но като цяло е добро предаване - свежи идеи от професионалист и прекрасно аранжиране на ястията!  Peace

Перфектната вечеря е по-скоро риалити, отколкото класическо кулинарно предаване и няма какво да обяснявам защо ми допада.

Гурме с Андре - не разбирам мотивите на човек, живял за някакъв период от време в чужбина, да си променя името (било то, за да има рима в името на предаването).  Rolling Eyes Българският му е някак си завален, студиото е миниатюрно и не издържам да догледам дори една цяла рецепта. А сигурно са интересни...

Ути - без коментар, той е нарицателно за цирк в кухнята (но не в добрия смисъл на думата).

Оливър също е свежар, но много от рецептите са неприложими в България и затова, когато го хвана, го гледам по-скоро като научно-популярен филм. Много готин научно-популярен филм.  Crazy

# 83
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Гурме с Андре - не разбирам мотивите на човек, живял за някакъв период от време в чужбина, да си променя името (било то, за да има рима в името на предаването).  Rolling Eyes Българският му е някак си завален, студиото е миниатюрно и не издържам да догледам дори една цяла рецепта. А сигурно са интересни...

Имаше преди време една тема за Андре и негова защитничка каза, че майка му била германка, затова се казвал Андре, но дали е вярно незнам  Thinking
Мен лично най ме дразни как всичко опитва, примлясква, бърше си ръцете в блузата, защото няма престилка  ooooh! , абе ужас някъкъв, незнам как е станал главен готвач в Хилтън с този манталитет и с тази култура  ooooh! Иначе готви интересни неща, но повечето са пържени, някой са доста измислени ( в неделя гледах десерт - панирано грозде  Joy ). Гледам го ако попадна на него, иначе специално не Naughty

# 84
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Гледам доста често Бон Апети! Също и перфектната вечеря  Simple Smile
От рецептите на Бон Апети досега пробвам най-смахнатите, защото си казвам - сега или никога. Повечето неща ми се получават.
А ако е нещо нормално не ме търси - незнам защо така  ooooh!
днес например даваха десерт с домат запържен в ягодов топинг с ванилов сладолед  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 1 427
Перфектната вечеря-голям фен съм и! Peace
Преди гледах Иван Звездев, сега рядко.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 17:44 от silva

# 86
  • Мнения: 720
И аз съм голям фен на перфектната вечеря  Grinning Иначе гледам всичко готварско когато го уцеля, само за перфектната се точа пред тв-то в 18 часа. И Оливър е много готин, но повечето рецепти са трудно изпълними (да не кажа невъзможни, като се има предвид продуктите му), иначе е голям сладур  Mr. Green

# 87
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Бон Апети, Иван Звездев ме дразни по някога с припряноста си, но иначе предаването е супер, готви чисто и не разпилява храна

# 88
  • Мнения: 2 922
Бон Апети, Ути и Перфектната вечеря - гледам сутрин повторението в 8.

# 89
  • Мнения: 19
Перфектната вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт