Как да не кача много килограми по време на бременност?

  • 28 638
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Не се води по глупостта,че ядеш за двама.Представяш ли си колко е малко съществото в корема ти?Как е възможно и за него да предвиждаш порция?Невъзможно.В края на бремеността не яж тестено,сладко,защото накрая най-много се качват килограми.

# 16
  • Мнения: 319
а сега си хапвам така както и преди(не ям по принцип хляб)а за киселите краставички положението е същото и при мен-един буркан го изяждам за нула време.Наистина се надявам да не напълнея много че съм чувала че после свалянето е голям зор Close

# 17
  • Мнения: 150
С мнооого ходене - качих само 7 килограма- като ме изписаха бях по-слаба отпреди да забременея - и никакви стрии по тялото ми . Ходене по 5 часа на ден най-малко. Между другото по-принцип съм си леко закръглена и си мислех че като забременея ще стана мецанка.
Но точно ходенето ме спаси и сега съм си ок.

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Доста разяснения са ти дали момичета и май ще се повторя. Ходене, плуване, гимнастика за бременни. Балансирано хранене. Не се ограничавай, но и не прекалявай. Месо,зеленчуци и плодове, много течности. Витамините си пии, които гинеколът ще ти предпише. Избягваш тестените и сладки неща. Като ти се преяде не означава, че трябва да се лишаваш, хапвай си, но не прекалявай. Peace

# 19
  • Мнения: 123
Аз работих и спрях работа 5 дена преди да родя,качих 20 килограма,но равномерно разпределени.Ядях само плодове,никакви закуски и повече плодове.Както гинеколога ми каза,това че си бременна не означава ,че трябва да ядеш като двама..сега 5 месеца след раждането ми остават още 4 килограма за да си дойда на моите.Без стрии,ако трябва да съм честна за това се мазах с мас измита в 9 води.Успех  bouquet

# 20
  • Мнения: 254
И аз не зная как да го направиш, но дори и да качиш не е страшно - аз бях 93 кг 10 месеца след това свалих 33 без диети, само движение, спорт и сега съм 60 кг. - в много добра форма, нямам нито една стрия, дали е от кожата ми дали е отсвинската мас с която се мажех - незная. Дали има рецепта за това да се запазим слаби и стегнати през бременноста -ще ми е интересно да следя темата.

# 21
  • Мнения: 319
мазането с мас май наистина помага от много места вече го чух WinkАми да започвам да го правя и аз Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 4 496
С първите две бременности качих 18 и 20 килограма.
Третият път много внимавах какво ям,движех се много...
Качих 20 килограма.Отново.
Може би е до ген малко работата. Crazy

# 23
  • Мнения: 319
моята майка и с двете си бременности е качвала по 10 килограма,дано и при мен е така,че както обичат да ми се лепят килцата Close

Общи условия

Активация на акаунт