До къде стигат границите на обгрижването...

  • 4 189
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
обгрижването е взаимно и не ми тежи-даже ми доставя удоволствие.майка му е по4инала много отдавна,така 4е той от край време се оправя сам
И при нас е така

# 76
  • Мнения: 1 006
Последна опция Mr. Green

# 77
  • Мнения: 750
Ха...хубава теми4ка! Grinning
Ей,на...моят заминава тази ве4ер за Германия...да не съм луда да му приготвя аз багажа! Crazy
Ръцете му да не са в д....му! Mr. Green
Само ме пита къде е сивият куфар...туй то!Казах му къде е...взе си го....и си нареди багажа! Whistling
Аре моля...да не съм му майка.... Crossing Arms
Всъщност...не знам,дали и майка му,някога му е приготвяла багажа! newsm78

# 78
  • Мнения: 569
Последна опция. Бих направила изключение само ако няма физическата възможност да си го събере сам.

# 79
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Събирам багаж, пера, гладя, чистя, готвя..... Но само защото го обичам и да се грижа за него ми носи удоволствие. Така да се каже, това е начина ми да му покажа, че го обичам. А и той се грижи доста за мен, много ми помага, та и никога не ми е било проблем това.  Peace

# 80
  • Мнения: 1 059
Гладя и пера нещата, които ще вземе, но съм дотам

# 81
  • Мнения: 2 673
 Twisted Evilкомандировки??....  baduuще му се  Twisted Evil

# 82
  • Мнения: 22 935
Мъжът ми е самостоятелен,но багажа си е мое задължение,той не се оправя много с него.

# 83
  • Мнения: 605
Сам си оправя багажа и
ми реже ноктите на ръцете,
когато не мога да се докарам до маникюристката  Simple Smile
/мисия невъзможна ми е да си оправям ноктите на дясната ръка с лявата/.

# 84
  • Мнения: 781
Май никак не го обгрижвам. Сам си се оправя, само че е много разсеян и понякога бърка 3 пъти в един и същи шкаф и пак не вижда нещото, което търси, а аз намирам с един поглед, но това е друга тема Laughing

# 85
Има неща,които ако не свърша аз сама не съм сигурна дали ще са направени добре(миенето на тоалетната и банята да речем).Не му гладя често,защото не обичам и той го знае(гладя само това ,което ще обличам непосредствено преди да го облека).Преди да се оженим предупредих,че гащи ,чорапи и спално бельо не гладя. Карам го да ми помага,защото съм на мнение,че всеки от семейството,който върви по пода вкъщи трябва да участва в почистването му,така е и за миенето на чинии, подреждането на дрехите и разните там работи,които той обича да разхвърля.Предупреден е ,че сервиьорки и камериерки има в хотелите срещу заплащане.Не прекалявам с грижите,но и двамата обичаме да ни е чисто и се стараем(кой колкото иска и може).А иначе съм му правила маникюр(без лакиране), а той ми е изправял косата(и малко я поопърли та вече не го карам).

# 86
  • Мнения: 3 153
Оставила съм го да "пасе"........ но редовно получавам въпроси от сорта: къде стои еди си кое; кои блузи да си взема за пътуването и т.н. Последно време просто вдигам рамене и му казвам: Оправяй се!

Общи условия

Активация на акаунт