Обувки Джианни

  • 80 060
  • 166
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 636
Тя фирмата е нормално да е българска, но обувките наистина се правят в Турция. Мен това не ме притеснява, защото последните години Турция се налага като много силен производител на качествени марки. Не робувам на предразсъдъци. Имам 8 чифта обувки на тази марка, но на последните не случих.

А всички материали за българските обувки се внасят от Китай, производството е родно, но ако говорим за качеството на самата кожа, може много да се поспори ...

# 166
  • Мнения: 4 187
Тя фирмата е нормално да е българска, но обувките наистина се правят в Турция. Мен това не ме притеснява, защото последните години Турция се налага като много силен производител на качествени марки. Не робувам на предразсъдъци. Имам 8 чифта обувки на тази марка, но на последните не случих.

А всички материали за българските обувки се внасят от Китай, производството е родно, но ако говорим за качеството на самата кожа, може много да се поспори ...



Така е ! Специално за обувките мога много да говоря! Била съм във фабриките в Турция, в които ги произвеждат, като цяло са качествени. Много от моделите идват директно от обувните изложения в Италия. GiAnni и Sara Pen са един клас обувки, в много случай произвеждани на едно място.
Собствениците до голяма степен добре развиха бизнеса си / а той бе общ в началото /, лансирайки марките като италиански, но вече малцина вярват че е така.
Не е  и нужно, не лоши обувки, с не лоши цени по разпродажбите.

Общи условия

Активация на акаунт