Какво работим

  • 4 820
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде,айде.....само zа днес..... Laughing  Laughing  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Не ми я приема. Вика, че много материял съм сбрала в подписа, пък от кое да се откажа Embarassed  Grinning

Лелееееееей, как не те досрамя ма сестро
Таквоз плитко извинение да ни пуснеш
Ти за шарани ли ни имаш, а?????

# 32
  • Мнения: 1 017
Ха ха Simple Smile))
Хонда пак ни скри шапките!
Тази вечер няма да спим от размисли- истина ли е или не:)))

А по темата - аз не работя в момента, тоест работя в къщи: над себе си, над малкия и над къщата Laughing  Laughing  Laughing

# 33
  • Мнения: 503
Гласувах за работя от вкъщи - нямаше вариант за у4а от вкъщи, пък и това си е работа Thinking , вие как мислите? И си гледам Мила, разбира се.

# 34
Glasuvah s rabotq ot vka6ti....Maja mi me e titoloval kato "Manager-Kitchen", a pak v svobodnoto vreme se trudq varhu sebe si...skoro i varhu MOMATA, koqto 6te se poqvi  Grinning

# 35
  • Мнения: 8 163
Админ. асистент съм в туристическа фирма. След позицията, която имах в БГ тая ми е като шамар, ама всяко начало е трудно. Както се казва, хубавите неща стават бавно. Не губя надежда. Все пак вчера направихме 6 месеца, откакто сме тук...

# 36
  • Мнения: 645
инженер в British Telecom

# 37
  • Мнения: 177
за протокола-в майчинство съм

# 38
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
След повече от 20 години работа в България ми се полага малко почивка. Та почти две години тук не работя, ставам "истинска" англичанка - дебела и мързелива. Grinning

# 39
  • Мнения: 1 959
Цитат на: Doret
След повече от 20 години работа в България ми се полага малко почивка. Та почти две години тук не работя, ставам "истинска" англичанка - дебела и мързелива. Grinning

А не си единствената май ще ти правя конкуренция Embarassed

# 40
  • Мнения: 3 423
Правя диzайн на книги.

# 41
  • Мнения: 2 032
юристка, финансово право; след около два месеца излизам в майчинство (живот и здраве) с второто дете

# 42
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цитат на: diviana
Нищо не работя, че е по-лесно! Laughing  Wink


И аз така Wink

# 43
  • Мнения: 4 212
Сега работя бременна Mr. Green
но съм моден дизайнер, по то4но на специфи4ни облекла #Silly .
Мога и да работя вкъщи в момента, ма не ме вле4е, освен това нали скъпото работи.... Flutter

# 44
  • Мнения: 1 215
Ми и аз да се включа, че нищо не работя. Хем ми се работи, хем не ми се търси работа, а и ме е страх........... извън България никога не съм работила. ooooh!  ooooh!
А то и в България беше една работа...... Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт