Какво работим

  • 4 821
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Я да ви попитам какво работите ако работите разбира се (дойде ми идеята от темата на Лаура).Аз работя за сапруга си който има строителна фирма.Така вие сте на ред.

# 1
  • Мнения: 2 784
Гласувах "в майчинство".По образование съм учител,но така и не успях да си намеря работа по специалността,вече 4 година.Уж временно започнах в един хранителен магазин до нас,но колектива е невероятен,шефовете-също,така че се позадържах и не съжалявам.А и заплатата ми е по-голяма от това,което бих получавала като учител без стаж,което хич не говори добре за българското образование Imp

# 2
Гласувах с Не работя - ама не приемам все пак гледането на децата като Не работа Confused  Grinning Ама както съм го подкарала от 5 години ги навързах все майчинства и май ще продължавам  Embarassed

# 3
  • Мнения: 318
Цитат на: Honda
...Grinning Ама както съм го подкарала от 5 години ги навързах все майчинства и май ще продължавам  Embarassed


Хондичка, какво си искала да кажеш, така тихо-тихо, та едва се чува  Grinning
Да честитим ли нещо? Много си потайна...

Иначе за анкетата: да, работя.

# 4
  • Мнения: 4 390
Нищо не работя, че е по-лесно! Laughing  Wink

# 5
  • Мнения: 234
Хайде и аз да отговоря-работя за съпруга си ,строителномонтажна фирма.

# 6
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Honda
Гласувах с Не работя - ама не приемам все пак гледането на децата като Не работа Confused  Grinning Ама както съм го подкарала от 5 години ги навързах все майчинства и май ще продължавам  Embarassed


Яяяяяяяяяя сподели...
 EFP  Confused:
 coolcool

# 7
  • Мнения: 2 567
Хондааааа, айде и аз тръпна! То нали казват, че третото идва много бързо, от саме себе си, така да се каже  Wink
Айде поФали се!  Heart Eyes

# 8
Аааа, без бой не казвам Flutter

# 9
Цитат на: Honda
Аааа, без бой не казвам Flutter



Я казвай бързо....ама много бързо........................... #Milti

# 10
# 11
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Цитат на: Honda
Аааа, без бой не казвам Flutter


ша та бием тогаz.... #Silly  #Silly  #Silly
само да не zабраиш кат те биим......
 Thinking  Thinking  Thinking

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 271
Хмммм, работа..работа...Тя никога не свършва...
Не се анкетирах, но тук ще отговоря, че за работа се брои всичко, което върщим когато сме будни.

Аз съм от работещите кандидат за майки...Даже от работа не знам кога ще я докараме да стигнем до майчинствоч но надеждата умира последна..

Сфера - Международен транспорт- контейнери по море....каквото и да Ви говори това..
Сектор - частен
Позиция - Абе все се установява, че индианците са по-малко от вождовете....Аз в момента си работя на общо основание

Ей, туй то!

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zабравих да си кажа.....гласувах с 2, ама ходя на училище....това zачита ли се?  Thinking #Silly  Laughing

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Хондиииииииииииииииии???????????
къде се скри????????

# 15
  • Мнения: 1 425
Работя като детегледачка в къщи. Гледам 5 деца, две от които са бебета.

# 16
  • Мнения: 4 244
Aз работя от къщи, за протокола

А, на Хонда ще и извиваме врата, покри се някъде Sad
Това да не ти е първоаприлска шега #Bad Talk
Я да даваш отчет тука на агитката Imp
Май тайно сте работили тия дни за мъжко
И да не се окаже че на Деметра мъжа не е по работа каквато тя си мисли, че тогава пак ще настане една - Континента срещу Острова (че вие тайно някакви планове кроихте Thinking ) ooooh!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 822
Аз гласувах че не работя щото се водя в болничен, но помагам от вкъщи малко. Simple Smile

# 18
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
май всички се върzахме...хахахахахаха
страшна е Хонди....... newsm10  #Onfire  #Onfire  #Onfire

# 19
Цитат на: debelanata
...
И да не се окаже че на Деметра мъжа не е по работа каквато тя си мисли, че тогава пак ще настане една - Континента срещу Острова (че вие тайно някакви планове кроихте Thinking ) ooooh!
Шшштттт, мълчи де. Недей налива масло в огъня

# 20
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Цитат на: debelanata
...
И да не се окаже че на Деметра мъжа не е по работа каквато тя си мисли, че тогава пак ще настане една - Континента срещу Острова (че вие тайно някакви планове кроихте Thinking ) ooooh!
Шшштттт, мълчи де. Недей налива масло в огъня

Издадох ли те а!!!! Praynig
Сори, ама днес ми е простено, или.... ooooh!

# 21
  • Мнения: 4 399
Работя, на пълен работен ден и в офис (т.е. не от вкъщи). Всичко това е така zасега, но интересното е докога....

# 22
  • Мнения: 1 793
Хихи, Хондич, това първоаприлска шега ли е Wink ако е  - същата ли я поднесе на мъжо. а пък ако не е - значи ще чакаме мъжкото. ти си оправна - с две  дечковци и куче сега се справяш, значи и с още едно бебе ще си ОК. Wink
хайде, хайде, не се покривай. разгадай мистерията.

# 23
  • Мнения: 1 278
По майчинство


Не се вързах, Хондааааа!   Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  smile3521 (по български тертип клатя умна глава - не, не, не...)

# 24
Цитат на: Demetra
....
Не се вързах, Хондааааа!   Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  smile3521 (по български тертип клатя умна глава - не, не, не...)
Да опъна ли и лентичката за по-достоверно Embarassed  #Milti  #Milti  #Milti  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Да опъна ли и лентичката за по-достоверно Embarassed  #Milti  #Milti  #Milti  Mr. Green

Дай де,  smile3508  newsm10

# 26
  • Мнения: 1 545
Работя в къщи - демек офиса си ни е в къщи, компютърна семейна фирма.
Хондич, казвай бързо да честитим ли, или.....?!?

# 27
  • Мнения: 3 423
Аz ходя на работа, на университет и на курсове по чужд еzик.
Ходене му е майката Grinning

# 28
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз тъка на два стана: по 6 4аса на ден във фирмата и през останалото време съм в къЩи с лудетината  #Silly

# 29
Цитат на: debelanata
Цитат на: Honda
Да опъна ли и лентичката за по-достоверно Embarassed  #Milti  #Milti  #Milti  Mr. Green

Дай де,  smile3508  newsm10

Не ми я приема. Вика, че много материял съм сбрала в подписа, пък от кое да се откажа Embarassed  Grinning

# 30
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде,айде.....само zа днес..... Laughing  Laughing  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Honda
Не ми я приема. Вика, че много материял съм сбрала в подписа, пък от кое да се откажа Embarassed  Grinning

Лелееееееей, как не те досрамя ма сестро
Таквоз плитко извинение да ни пуснеш
Ти за шарани ли ни имаш, а?????

# 32
  • Мнения: 1 017
Ха ха Simple Smile))
Хонда пак ни скри шапките!
Тази вечер няма да спим от размисли- истина ли е или не:)))

А по темата - аз не работя в момента, тоест работя в къщи: над себе си, над малкия и над къщата Laughing  Laughing  Laughing

# 33
  • Мнения: 503
Гласувах за работя от вкъщи - нямаше вариант за у4а от вкъщи, пък и това си е работа Thinking , вие как мислите? И си гледам Мила, разбира се.

# 34
Glasuvah s rabotq ot vka6ti....Maja mi me e titoloval kato "Manager-Kitchen", a pak v svobodnoto vreme se trudq varhu sebe si...skoro i varhu MOMATA, koqto 6te se poqvi  Grinning

# 35
  • Мнения: 8 163
Админ. асистент съм в туристическа фирма. След позицията, която имах в БГ тая ми е като шамар, ама всяко начало е трудно. Както се казва, хубавите неща стават бавно. Не губя надежда. Все пак вчера направихме 6 месеца, откакто сме тук...

# 36
  • Мнения: 645
инженер в British Telecom

# 37
  • Мнения: 177
за протокола-в майчинство съм

# 38
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
След повече от 20 години работа в България ми се полага малко почивка. Та почти две години тук не работя, ставам "истинска" англичанка - дебела и мързелива. Grinning

# 39
  • Мнения: 1 959
Цитат на: Doret
След повече от 20 години работа в България ми се полага малко почивка. Та почти две години тук не работя, ставам "истинска" англичанка - дебела и мързелива. Grinning

А не си единствената май ще ти правя конкуренция Embarassed

# 40
  • Мнения: 3 423
Правя диzайн на книги.

# 41
  • Мнения: 2 032
юристка, финансово право; след около два месеца излизам в майчинство (живот и здраве) с второто дете

# 42
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цитат на: diviana
Нищо не работя, че е по-лесно! Laughing  Wink


И аз така Wink

# 43
  • Мнения: 4 212
Сега работя бременна Mr. Green
но съм моден дизайнер, по то4но на специфи4ни облекла #Silly .
Мога и да работя вкъщи в момента, ма не ме вле4е, освен това нали скъпото работи.... Flutter

# 44
  • Мнения: 1 215
Ми и аз да се включа, че нищо не работя. Хем ми се работи, хем не ми се търси работа, а и ме е страх........... извън България никога не съм работила. ooooh!  ooooh!
А то и в България беше една работа...... Stuck Out Tongue

# 45
  • Мнения: 4 244
Аз пък да ви се оплача.
Нали си работя от къщи, ама оня ден видях една обява, че търсят помощничка за лекар.
Звъннах аз и ми беше заявено директно по телефона че с чужденки не желаят да работят. Аз и викам ми имам си разрешение за работа, женена съм за немец. Оная фитка ми вика - нъцки, не желаем, не искаме и толкова.
Мръсни фашисти!
Много съм огорчена #Puppy dog

# 46
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: debelanata
Аз пък да ви се оплача.
Нали си работя от къщи, ама оня ден видях една обява, че търсят помощничка за лекар.
Звъннах аз и ми беше заявено директно по телефона че с чужденки не желаят да работят. Аз и викам ми имам си разрешение за работа, женена съм за немец. Оная фитка ми вика - нъцки, не желаем, не искаме и толкова.
Мръсни фашисти!
Много съм огорчена #Puppy dog

Ама те как те разбраха по телефона ,4е си 4ужденка Thinking
Не им се връзвай ,Деб,сигурно са някакви ограни4ени и тесногръди Шовинисти.По добре,4е са ти казали "не" веднага.Я си предстваи да по4неШ да работиШ с такива елементи и да ти по4ернят живота после.Ай сиктер. Crossing Arms  Не си го слагай на сърце:прости и ограни4ени хора има навсякъде.Ще намериШ неЩо по_добро,сигурна съм. Ти си оправна и много пробивна така,4е е само въпрос на време. Grinning
Извинявайте за ОФФа..

# 47
  • Мнения: 4 244
Цитат на: mcdirock
Ама те как те разбраха по телефона ,4е си 4ужденка Thinking
Извинявайте за ОФФа..

Ами акцент бе братче, колкото и да се старая, че им говоря и на правилен немски, а те нали си джарят на диалект, та така.
Ами стана ми тъпо, че ме отрязаха директно, точно заради това
Карай да върви.
Аз като отворя магазинчето за българско вино няма да ги пусна да си купят Wink

# 48
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Цитат на: debelanata

Аз като отворя магазинчето за българско вино няма да ги пусна да си купят Wink

Ха така те искам: На зла круШа зъл прът  Wink

# 49
и аз не работя.....обявила съм си заслужена отпуска и се отглеждаме с бебчо.....първо планираме второто а чак тогавааааа.......... евентуалнооооооооо за работа ще мислим Laughing

# 50
  • Мнения: 2 452
Цитат на: debelanata
Цитат на: mcdirock
Ама те как те разбраха по телефона ,4е си 4ужденка Thinking
Извинявайте за ОФФа..

Ами акцент бе братче, колкото и да се старая, че им говоря и на правилен немски, а те нали си джарят на диалект, та така.
Ами стана ми тъпо, че ме отрязаха директно, точно заради това
Карай да върви.
Аз като отворя магазинчето за българско вино няма да ги пусна да си купят Wink


Те нямат право да ти казват така! Обади се пак и им кажи, че ще ги осъдиш за дискриминация.

# 51
  • Мнения: 172
Любимия работи от вкъщи и вика че много съм му помагала /морално/.Ама аз да ви призная на вас-гледам си бебока и къщата и това е.Ако да напишеш 1,2 писма на ден е работа-то тогава работя и аз от къщи,ама не ми се верва де Stuck Out Tongue .

# 52
  • Мнения: 508
Деби,колко много ми е по3ната тая история Imp А3 понякога карам мьжа ми да се обажда,но те искат ли4но с мен да говорят и сьвсем любе3но ми отка3ват.Сега сьм подала документи в Сименс и с много врь3ки о4аквам след пра3ниците около 17,18.05.да 3апо4на.Пак на 400? ба3ис ама нямам друг и3бор Close

# 53
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Laura
Те нямат право да ти казват така! Обади се пак и им кажи, че ще ги осъдиш за дискриминация.

Не ми се занимава с простотия.
Нека си тънат в безумния национализъм.
Те не знаят кого изпускат Wink

# 54
  • Мнения: 2 452
Цитат на: debelanata
Цитат на: Laura
Те нямат право да ти казват така! Обади се пак и им кажи, че ще ги осъдиш за дискриминация.

Не ми се занимава с простотия.
Нека си тънат в безумния национализъм.
Те не знаят кого изпускат Wink



Не те съветвам наистина да ги осъдиш (аз не бих се занимавала; под достойнството ми би било), но само да им го "рекнеш"!

# 55
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Laura
Цитат на: debelanata
Цитат на: Laura
Те нямат право да ти казват така! Обади се пак и им кажи, че ще ги осъдиш за дискриминация.

Не ми се занимава с простотия.
Нека си тънат в безумния национализъм.
Те не знаят кого изпускат Wink



Не те съветвам наистина да ги осъдиш (аз не бих се занимавала; под достойнството ми би било), но само да им го "рекнеш"!

Аз много добре те разбрах
Това не е първия път дето ме отрязват че съм чужденка, но досега не са ми го казвали директно в лицето, докато тия имаха смелостта направо да ми откажат.

# 56
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: debelanata
Това не е първия път дето ме отрязват че съм чужденка, но досега не са ми го казвали директно в лицето, докато тия имаха смелостта направо да ми откажат.

Aма че беzобраzие. Shocked  Теzи хора явно действително неzнаят, че нямат право на такива иzкаzвания. Не си хаби нервите с такива негативни случки.

# 57
  • Мнения: 1 533
Цитат на: debelanata

Аз като отворя магазинчето за българско вино няма да ги пусна да си купят Wink


Чудесна идея за магазинче! Сама ще си си капитан на параход  superuu  
Ще сгрешиш ако не им продаваш вино обаче, напротив, продавай им с усмивка, да купуват с кашоните Laughing , а като ти се разрасне работата и пуснеш обява за помощник, кажи им че не работиш с чужденци Laughing

# 58
  • Мнения: 4 244
Цитат на: _kalina_k
Ще сгрешиш ако не им продаваш вино обаче, напротив, продавай им с усмивка, да купуват с кашоните Laughing , а като ти се разрасне работата и пуснеш обява за помощник, кажи им че не работиш с чужденци Laughing

Калина, виж за тая идея не се бях сетила
Непременно ще го направя да знаеш
Обещавам!

# 59
  • Мнения: 86
"Трепя се" като медецинска сестра, пък си и доучвам (post graduate) на всичкото отгоре да ми дойде акъла в главата.

Благородно завиждам на всички вас, които имате възможност да не работите, разполагате с време и се наслаждавате на компанията на бебчетата си.

# 60
  • Мнения: 151
Хайде и аз да се разпиша - сега съм още в майчинство, но иначе се водя компютърджия и това и работех преди бебчо.

Общи условия

Активация на акаунт