Пълнен Крем карамел

  • 31 724
  • 193
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 590
а кроасаните с течен шоколад ли са или обикновени

Аз слагам с шоколад Peace

С крем "брюле" -също става много вкусно  Crazy

# 91
  • Мнения: 4 435
а кроасаните с течен шоколад ли са или обикновени

Аз слагам с шоколад Peace

С крем "брюле" -също става много вкусно  Crazy


Това ще се пробва,въпреки,че аз не обиам да слагам от тая марка кроасани,защото стават много разкапани,най-много ми харесват тия обикновенните,но ще пробвам.

# 92
  • Мнения: 1 679
Ще го пробвам - крем карамел с кроасани - защо не?  Laughing

# 93
  • Мнения: 98
Този десерт е много вкусен и бърз.Аз го правя от доста време. Grinning

# 94
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Мммм, чак ми се прияде!  Embarassed

# 95
  • Мнения: 7 420
  Тази рецепта я търся отдавна,но не знаех как й е точното име!

# 96
  • Мнения: 4 435
  Тази рецепта я търся отдавна,но не знаех как й е точното име!

Дано да останеш доволна като я направиш.

# 97
  • Мнения: 407
Става наистина много вкусен сладкиш, но печенето отнема много време.(поне при мен)
А и с обръщането имах проблем, разпадна ми се...трябваше да го изчакам напълно да изстине.

# 98
  • Мнения: 7 420
Става наистина много вкусен сладкиш, но печенето отнема много време.(поне при мен)
А и с обръщането имах проблем, разпадна ми се...трябваше да го изчакам напълно да изстине.
  А задължително ли трябва да се обръща?Не може ли да се направи в йенска тенджера,например,и да се подава направо в нея?

# 99
  • Мнения: 4 435
Става наистина много вкусен сладкиш, но печенето отнема много време.(поне при мен)
А и с обръщането имах проблем, разпадна ми се...трябваше да го изчакам напълно да изстине.

Печенето зависи от вас.Аз напоследък го пуснам на силна фурна и става бързо.
За обръщането наистина трябва да е добре изстинал.Зимно време го слагам направо на терасата за по-бързо.

Става наистина много вкусен сладкиш, но печенето отнема много време.(поне при мен)
А и с обръщането имах проблем, разпадна ми се...трябваше да го изчакам напълно да изстине.
  А задължително ли трябва да се обръща?Не може ли да се направи в йенска тенджера,например,и да се подава направо в нея?


Според мене трябва да се обърне,така карамела ще си дойде отгоре,където му е мястото.Пък понякога кроасаните ако изплуват при печенето и малко загараят отдолу,докато стахе целият сладкиш и тази част най-добре да мине отдолу. Wink Тия дни като го направя ще снимам да покажа.

# 100
  • Мнения: 4 546
ами как печете цяла форма за кекс на водна баня  newsm78 и може ли в нещо друго да се направи, че нито форма имам, нито малки чашки. в тава ще стане ли?  newsm78
и последен въпрос  Embarassed става ли с купешко мляко, свеки твърди, че крем карамел само с домашно мляко ставал  Thinking

# 101
  • Мнения: 4 435
ами как печете цяла форма за кекс на водна баня  newsm78 и може ли в нещо друго да се направи, че нито форма имам, нито малки чашки. в тава ще стане ли?  newsm78
и последен въпрос  Embarassed става ли с купешко мляко, свеки твърди, че крем карамел само с домашно мляко ставал  Thinking

Аз го правя само с купешко мляко,домашно няма откъде да намеря.Форма за кекс се слага в една по-голяма тавичка,в която се слага вода.В тава не знам как ще стане.Някой ако е пробвал да каже.

# 102
  • Мнения: 4 546
предполагам, че с по-голям процент масленост трябва да е?
ще взема най-накрая да си купя форма за кекс . предполагам, че в такава става вече http://www.vertex.bg/component/page,shop.product_details/flypage … tuemart/Itemid,6/

# 103
  • Мнения: 4 435
предполагам, че с по-голям процент масленост трябва да е?
ще взема най-накрая да си купя форма за кекс . предполагам, че в такава става вече http://www.vertex.bg/component/page,shop.product_details/flypage … tuemart/Itemid,6/

Да,точно такава.Даже моята е от старите които са от алпака. Embarassed Ама ми върши работа.Не се притеснявай за млякото,това не е като нормалният крем-карамел,аз купувам с 1,5% масленост и си става супер. Wink

# 104
  • Мнения: 487
Аз го пекъх този Божествен крем карамел без на водна баня,направо си го ръгнах във фурната така!Така съм си пекла и само крем карамел,не ме бива с водната баня и не я обичам нещо.

Общи условия

Активация на акаунт