Една година мина откакто СтАмБоЛиЙсКа тема има!

  • 9 967
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 26
И аз така си помислих. Ами като не е подписала договора.


Договор между Любимата жена и Мръсното животно

Настоящият договор е сключен между .............................. , наречена за краткост Любимата жена, от една страна и ......................... , наречен за краткост Мръсно животно, от друга:

Предмет на договора.

1.1. Настоящият договор регулира личните взаимоотношения между Любимата жена и Мръсното животно.

Права и задължения на страните.

2.1. Мръсното животно се задължава:

2.1.1. Да обожава Любимата жена.
2.1.2. Да прави секс.
2.1.3. Да прави секс не по-рядко от 2 пъти седмично.
2.1.4. Да прави секс не по-рядко от 2 пъти седмично само с Любимата жена.
2.1.5. Да прощава на Любимата жена всичките й недостатъци (които, естествено, липсват).
2.1.6. Да купува на Любимата жена шоколад и други подобни неща, подробно изброени в Анекс към настоящия договор по вид и асортимент.
2.1.7. Да посещава с Любимата жена кино, кафенета, ресторанти и други подобни развлекателни заведения не по-рядко от 1 път на две седмици (през останалото време тя ще се забавлява сама).
2.1.8. Да глези Любимата жена с разнообразни скъпи подаръци.
2.1.9. Никога да не напомня, че я е глезил със скъпи подаръци.
2.1.10. Да не капризничи.
2.1.11. Да не говори гадости.
2.1.12. Да отговаря честно на зададени въпроси.
2.1.13. След честен отговор (вж. точка 4.1.3) да не се старае да избегне удар по главата.
2.1.14. Да не моли за неизпълними неща.
2.1.15. Въобще за нищо да не моли.
2.1.16. Да не обръща внимание на лица от противоположния пол.
2.1.17. Да подарява цветя.
2.1.18. Да дава колата си на Любимата жена (която, естествено, ще кара).
2.1.19. Да не нанася вреда на живота и здравето на Любимата жена (на всички останали може).
2.1.20. Да не забравя редовно да се обажда на Любимата жена, ако тя не вдига телефона, да звъни до момента, в който тя благоволи да вдигне слушалката.

2.2. Любимата жена се задължава:

2.2.1. Благосклонно да се отнася към Мръсното животно.
2.2.2. Да не обръща внимание на недостатъците му (които ги има в изобилие).
2.2.3. Да прави секс.
2.2.4. С радостна усмивка да приема подаръци, цветя, шоколад, да ходи на кино.
2.2.5. В присъствието на Мръсното животно да не обръща внимание на лица от противоположния пол.
2.2.6. Да не иска неизпълнимото.
2.2.7. Намирайки се зад волана на автомобила, принадлежащ на Мръсното животно, да се опита да не нанася сериозни щети на автомобила и здравето на Мръсното животно.
2.2.8. Да отговаря на телефонни обаждания.
2.2.9. Весело да се смее над всички (даже идиотските) шеги на Мръсното животно (естествено, ако шегите не касаят личността на Любимата жена).
2.2.10. Да бъде търпелива (в пределите на разумното).

3. Срок и действие на договора.

3.1. Настоящият договор е в сила до настъпването на летален край на една от страните.
3.2. Забранява се на една от страните да ускорява настъпването на летален край на другата страна.

4. Отговорност на страните.

4.1. Мръсното животно:
4.1.1. За нарушение на точка 2.1.4. носи отговорност във вид на лишаване от мъжко достойнство.
4.1.2. За нарушение на точка 2.1.10 носи отговорност във вид на глоба в размер 500 лева (петстотин лева).
4.1.3 За нарушение на точка 2.1.12 получава удар по главата.
4.1.4. За нарушение на точка 2.1.16 получава 3 удара в главата и един по мъжкото достойнство (или обратно, по избор на Любимата жена ).
4.1.5. За нарушение на всички останали точки Любимата жена има право силно да се ядоса и обиди.

4.2. Любимата жена не носи никаква отговорност, защото тя е Любимата жена.

5. Други условия.

5.1. Настоящият договор е съставен в един екземпляр, и тъй като Мръсното животно е пълен нехранимайко и разсипник, оригиналът на горепосочения договор се съхранява при Любимата жена.
5.2. Настоящият договор влиза в сила от момента на подписването му от двете страни.
5.3. Всички спорове и разногласия, произтичащи от настоящия договор страните ще се опитат да преодолеят по пътя на преговорите.
5.4. Настоящият договор не подлежи на разваляне.
5.5. Подписва с кръв от страна на Мръсното животно и с молив от страна на Любимата жена.

МРЪСНОТО ЖИВОТНО .............................. (................) "...." ..............................2007 г.

ЛЮБИМАТА ЖЕНА .............................. (................) "...." ..............................2007 г.

# 241
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Е, нееееееее! Това тотално ме разби  rotfImbo Обаче имам няколко допълнения  newsm78
 Това ми даде добра идея -да направя да речем торта "Цици" ( за справка-готварския форум)на милото за Деня на християнското семейство и да му подпъхна настоящия договор  Twisted Evil!
 Като не го е подписал навремето, по-добре късно, отколкото никога. Mr. Green   

# 242
  • Мнения: 26
Добре че съм аз да ви светкам от време на време, че сте се превърнали в лелки.  hahaha

# 243
  • Мнения: 4 451
Договорът е страхотен!  Joy Особено се впечатлих от :
3.2. Забранява се на една от страните да ускорява настъпването на летален край на другата страна.  hahaha
Нали съм химик и в главата ми се въртят какви ли не бъркочи и коктейли, водещи до такъв край. Mr. Green Joy
Билянка, за 30-тия рожден ден на моя мъж (беше преди 100 години Mr. Green) му подарих торта дупе с прашки. Ама пусто забравих договор да подпъхна. #Cussing out

# 244
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
mari_anka, има мноооого празници напред, все ще успеем!  Mr. Green
 Gepard,ми то и без това си имам едно ромче, дето по цял ден ми вика "Лельооооо!" - жалко, че не можете да чуете интонацията! Joy   

# 245
  • Мнения: 4 451

 Gepard,ми то и без това си имам едно ромче, дето по цял ден ми вика "Лельооооо!" - жалко, че не можете да чуете интонацията! Joy   
hahaha Ти ме разби. Те уж все какосват, пък сега... Crossing Arms

# 246
  • Мнения: 23
А така днес си мисля че е сряда то пък било четвъртък newsm78.Нещо съвсем се оплетох откакто децата не са на градина LaughingЗа дискотеката да пишете и мен.Малееее какви танци ще са,че и аз отдавна не съм ходила. :35:Gepard  можем да поспорим за лелите Wink Laughing.Виж за договора съм съгласна,моят мъж скоро има празник така че ще има ИЗНЕНАДА,но по скоро ще е само договора без торта Joy

# 247
  • Мнения: 4 451
Виж за договора съм съгласна,моят мъж скоро има празник така че ще има ИЗНЕНАДА,но по скоро ще е само договора без торта Joy
Joy

# 248
  • Мнения: 26
Надявам се че мъжете ви не четат тука, че колко бой ще отнеса за идеите после, само аз си знам.  Joy

# 249
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Gepard, то ако е само бой  Wink .... нали знаеш - и .... и гръцка музика  Joy
Е,mari_anka, то ако ме какосваше нямаше да имам нищо против!
 Да ви кажа, веднъж преди ....години ходихме с мъжа ми на дискотека  Confused Все едно бяхме в детската градина -тотално се отказахме! Виж, за нас вече са пиано-баровете  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 4 451
И кръчмите, Билянка, и кръчмите. Mr. Green

# 251
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
 Peace,ама без чалга!

# 252
  • Мнения: 4 451
Може ли само Анелия, че иначе Gepard ще пропусне компанията ни? Laughing
Иначе аз много си падам по кръчми в автентичен български стил и да се вият тежки македонски песни. Mr. Green Ми така е, македонец взех и каква стана тя.... ooooh!

# 253
  • Мнения: 2 484
Тук е станало весело!Отдавна не съм се смяла така! Laughing

# 254
  • Мнения: 23
Ааааа и аз съм за македонското. smile3501Е това си е музика за душата  а  какви танци са само малеее newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт