Една година мина откакто СтАмБоЛиЙсКа тема има!

  • 9 968
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • под тепетата
  • Мнения: 9 399
mari_anka,не ми е сефте  Mr. Green! На дом.телефон беше, но най-смешното дойде след 3-4 часа.Този, за когото се представиха,взе че се обади(случайно де, и разбира се не беше катастрофирал).Отчитам си грешката , че при позвъняването им само казаха "Ало"  и аз наподобих гласа на роднината ни.Те разбира се веднага се включиха от негово име.
 stanka1979, моето тесто беше от готовите  Embarassed, имаме близо фурна до нас и винаги е разкошно.То затова и остана съвсем малко тутманик(надявам се да имат и утре за закуска).

# 271
  • Мнения: 4 451
Някой не разбра ли какви са първите изборни резултати? Rolling Eyes

# 272
# 273
  • Мнения: 4 451
Ели, благодаря ти. Сетих се аз снощи и бая си постоях в Стамболийския сайт, че и във форума се включих. Mr. Green

# 274
  • Мнения: 4 451
Такаааа, Gepard, стоим си двамата с теб в една "стая" и само си мълчим. Crossing Arms Кажи нещо де.

# 275
  • Мнения: 26
Май като ставам от компа трябва и да излизам от форума.  Какво да кажа? Шпионирам.  baby_neutral

# 276
  • Мнения: 4 451
Кой и какво шпионираш? Joy

# 277
  • Мнения: 2 484
Как сте днес!
  Имате си кмет, доколкото разбрах,ама той не е ли същия който преди беше кмет Графа му викахме или се бъркам! Thinking

Днес моя зет катастрофирал и помлял колата ,5 минути преди това оставил сестра ми да ходи на шофьорски курс,и добре че я е оставил че мястото до шофьора е помляно а той самия излизал през предното стъкло,от колата нищо не ставало!А на 3 и 5  ноември двамката имат рожденни дни,сестра ми става на 18,представяте ли си какво щяхме да празнуваме ако тя беше до него,одеве ревах!Малкия дявол!Добре че на него нищо му няма! Praynig

# 278
  • Мнения: 4 451
Ели, настръхна ми косата, докато разказваше за катастрофата. Close Господи, добре, че той е добре, пък за колата му се намира колая.
Ми нямаме си кмет. Ще има балотаж. Графа срещу настоящия.

# 279
  • Мнения: 2 484
Тъй ли аз кво съм зяпала ,карай да си изберете който искате!И който заслужава! Peace

А на мен направо ми настръхна и кожата като разбрах,много лоша работа за едното нищо и недай си боже да се беше случило нещо по лошо  ooooh! ooooh! ooooh!
Добре че е малкия дявол и са само оплашени!

Я ми кажете някакви идеи за подарък за навършване на 18 годинки!

# 280
  • Мнения: 4 451
18 години е една прекрасна възраст, ех! Grinning Каква идея да ти дам? newsm78 Златен пръстен, можеш да поръчаш на някой художник в Пловдив да и нарисува портрет, парти-изненада или нещо, за което винаги си е мечтала. Уикенд за двама някъде...
А моят кандидат-кмет фаворит отпадна... Confused

# 281
  • Мнения: 26
Я ми кажете някакви идеи за подарък за навършване на 18 годинки!

Ако беше мъж да му поръчаш компаньонка, ама за женаааа ?????

# 282
  • Мнения: 4 451

Ако беше мъж да му поръчаш компаньонка, ама за женаааа ?????
ooooh! Ами ако половинката е ревнива? ЗнаЙш к'ва компаньонка ще ти даде? Mr. Green
Чакам идеи за заглавие на новата тема и да бягам да я пускам, докато не са ни окатарамили.

# 283
  • Мнения: 2 484
хихихихих това за компаньонката ще и го кажа на деня,като предложение за подарък за него! LaughingГолям смях ще е ! Mr. Green

Иначе аз съм подготвила някои неща и някои са ми още като идея и се чудя,а пък още идеи не е зле,мислим синджирче със кръстче,епилатор,взела съм пък една блузка със цифрата 18 отпред и с кученца около нея,много е сладко!
За него незнам да си подаряват взаимно ,аз за нея ще мисля! Crossing Arms

Нова тема  Thinking Thinking ThinkingИдва студ и в Стамболийски ще сме на бадеми и уиски! Mr. Green

# 284
  • под тепетата
  • Мнения: 9 399
Нещо не ми идва музата за заглавие  newsm78 Пък и нали Гепард казваше да не е в рими все  Thinking
 Ели, пални им по една свещичка за здраве! На колата -м......   и!

Общи условия

Активация на акаунт