Интервю за работа

  • 5 739
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 446
Благодаря на всички за съветите  newsm51

Сега търся из нета информация за интервюта и попаднах на следните материали (на английски), които според мен са доста полезни. Реших да ги споделя  Hug

http://esl.about.com/library/weekly/aa120797.htm
http://esl.about.com/library/weekly/aa113097.htm

Утре задължително ще пиша, какво е станало.

# 16
  • Мнения: 4 324
Един от въпросите които на мен ми зададоха беше "Ако трябва да се определиш с една дума, то коя би била тя?" Помисли и за това, че аз не очаквах Simple Smile

За статистиката, не ме взеха на работата ... Sad Имах глупоста да споделя със свекърва си къде отивам. Сутринта пихме кафе с нея и аз ей така в разговора споделих къде ще ходя през деня. Тя пък взела, че се обадила на някакъв неин познат, който пък се обадил на шефа на дадената фирма, за да ме препоръча. При интервюто шефа ме попита познавам ли някой казах от фирмата, и аз че не (което си е самата истина), но късно, някой вече ме беше „препоръчал”. Бях бясна .... почити бях сигурна че ще се получи, а то ..... В подобен сучай аз също не бих се наела на работата Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 446
Здравейте отново!
Явих се днес на интервюто, говорихме си. Не зная какво впечатление направих, не бях притеснена. Задаваха ми доста хипотетични въпроси, на които общо взето отговорих наизуст. Обещаха да се обадят до две седмици.

Еовин
страшно благодаря за съвета  Hug, като ме попитаха какво бих ошлайфала в себе си, отговорих, че се ядосвам, ако хората закъсняват и не си спазват обещанията и бих работила в посока овладяване на това.

# 18
  • Мнения: 6 993
Хе, Роси, не мога да повярвам, че от всички полезни съвети моят също се е доредил да бъде изполван! Добре си го извъртяла Wink Успех ти желая, дано се обадят с желания резултат!  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 891
Aми, ако интервюиращата те чете тук?  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 446
Ха-ха, и аз си мислех за това.
Но какво, да не е казано, че човек не може да се подготвя за интервю? Във всеки сайт за работа има и съвети как да се отговаря.
Каквото е писано, това ще стане!
Приятен ден на всички!   bouquet

# 21
  • Мнения: 928
rosi78, какво стана, обадиха ли се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт