Дудунчо и Дуденце

  • 6 491
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Аааа,шокам било.Аз грешно съм прочела.

# 31
  • Мнения: 7 474
Веднъж Блонди беше писала, че е бременна, но Blondi отрече  Laughing
И пухчовците бъркам много  ooooh! 
А за сладурчета, сладуранки и т.н. съвсем  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 27 524
Веднъж Блонди беше писала, че е бременна, но Blondi отрече  Laughing

Блонди и Blondi все съм аз  Joy И не съм писала, че съм бременна  Thinking
Има Blondy, а може да има и  Blondie.

# 33
  • Мнения: 7 474


Блонди и Blondi все съм аз  Joy И не съм писала, че съм бременна  Thinking
Има Blondy, а може да има и  Blondie.

Даже ти пуснах линк към темата тогава  Laughing
 Thinking Точното изписване не си спомням, но помислих, че си ти  Laughing

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е как може да има две потребителки Мина  ... не изписва ли, че името е заето  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 447
Имам и аз адашка - Дона (на кирилица). И синовете ни са почти на една възраст. Случвало ми се е няколко пъти да получа ЛС, предназначени за нея  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 070
Вале, сигурно е било Бенинда, а не Белинда. И аз ви обърках веднъж. Малко бъркам Буба, Биба, Биби...И Мечопухчовците преди.

# 37
  • Мнения: 2 070
Ох, тая тема ме подсети за Сърбия. Бяхме на конкурс с детския хор и ни бяха разпределили да спим при семейства.  Аз бях при едни дето брата и сестрата в тийн възраст се казваха Душко и Душица, с ударение на У-то. И баб им сутрин ги викаше за закуска, ама се провикваше през десет гори в десета - Душкооооо, Душицееее...с типичния сръбски акцент, диалект...

# 38
  • DE
  • Мнения: 967
Има две потребителки дето ги бъркам - Ах'Не и Да ама Не!

# 39
  • Мнения: 3 153
Последните 5-6 месеца влизам рядко тук и честно казано ми трябва доста време, докато се ориентирам в тази какафония от нови/сменени/повтарящи се никове....... Не ми допада това със смяната на никовете-тъкмо си имаш няк'ъв образ и представа за някой и с един нов ник, всичко отива по дяволите!
Ето, сега виждам в тая тема, че Деяна3 си е сменила ника-дори не знам, а и едва ли ще отгатна кой й е новия.... Thinking

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ми аз в началото бях Леля Ог, но се появи и Леля Ог с някакви знаци около името, та се прекръстих набързо. В Отчетните при нас си имаме Арвен и -Arwen-, което е все тая. В началото мислех, че са едно и също лице, но тц, не са.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Чудя се ня някои мноого стари потребители защо си променят никовете като долни гащи.
Ами за да не си променят прическите сигурно.Единствено за Деяна3 съжалявам,че го промени ника си.
Шанел, заради теб го сменям наново  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 161
Деяна,много се радвам,че махна Горгона Медуза.Грозен ник и изобщо не ти подхождаше,да знаеш.

# 43
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes

споко, аз и сега те бъркам Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Утешителното за мен е, че няма друга Янтра. И на кирилица съм си открай време.

Общи условия

Активация на акаунт