Дудунчо и Дуденце

  • 6 501
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 615
Най ме дразни изобилието от производни на БУБ - буболече, буболинка, буболечка, бубуто, бубичка, бубка и прочее насекоми. Сигурно ги има над 200.

А някой броил ли е мамите? Като оставим настрана Мамма, колко още има, а?  Wink Mr. Green

Определено се дразня, когато видя горе при новорегистрираните някой известен ник, изписан по друг начин. Не става въпрос за съвпадение, а за очевадни имитации. Като днешната buu. Как да не е случайно пък!  Joy
ПП И на мен Горгона Медуза ми харесва повече - има дух, има послание. А Деяните - под път и над път.  Crossing Arms

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

ПП И на мен Горгона Медуза ми харесва повече - има дух, има послание. А Деяните - под път и над път.  Crossing Arms
Няма угодия  ooooh! Деяни 1 милион, но ДЕянаЗ единсветна  Flutter

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сега се уплаших  Confused  Някой нерегистриран сигурно чете и ще ми открадне резеврвният ник. Как мога да го патентовам та само аз да си го ползвам?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 790

В началото трудно разчитах ника ти, все го четох като Кросмая. Туй Кроасания ми е толкова сладникаво... върни си стария ник, поне за миг!  Laughing

# 64
  • Sf
  • Мнения: 808
А има и две Джулияни - juliana and julianna - много се стреснах като видях едната Джулс без котарака в тиквата на аватара й  Crazy

# 65
  • Мнения: 918
Аз пък Янтра я бъркам понякога с Янита Crazy За Дивиана сте писали, тя не пише мн вече де Tired

# 66
  • Мнения: 6 029
Аз пък никога не съм си сменяла ника...

Бъркам Мина и Мина.... Ми то как да не ги объркаш?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Няма как Миме, форума не го позволява. Името си е мое открай време. Mr. Green Така, че от сега нататък, вовеки веков само аз съм си Янтра на кирилица Simple Smile Има начини да се постигне графично подобие, но по-добре да не споменавам.

Всъщност, на мен щеше да ми позволи. На теб вече щеше да ти каже, че има такъв ник.  Wink Не се сърди.  Grinning Никът ти много ми харесва, но и през ум не би ми минало да го копирам сега, той си е твой.  Grinning

# 68
  • Мнения: 4 733
 А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

# 69
  • Мнения: 431
А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

рибок.

# 70
  • Мнения: 4 841
А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

Първо реших, че е "пушок" на маймуницата, която ненавиждам. Но за да питаш, значи има закачка и е "рибок"  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 537
А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

рибок.
Аз го прочетох по другия начин. Whistling

# 72
  • Мнения: 4 733
 Кво се правите, на пръв прочит си е жив пишок  Laughing

# 73
  • Мнения: 4 371
Кейси и Касиди са толкова различни, че се чудя как може човек да ги обърка Shocked Явно не четат постингите им или поне не вникват newsm78
А какво ще кажете за Дуцка & Муцка Crazy Някой дали си е мислел, че съм аз? Даже преди време личната ми титла беше Муци.

# 74
  • Мнения: 431
Кво се правите, на пръв прочит си е жив пишок  Laughing

На пръв прочит е пушок. Ама който търси, намира.

Общи условия

Активация на акаунт