Дудунчо и Дуденце

  • 6 500
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много ме объркват смените на никовете. Айде, картинките някак преживявам, ама другите промени ги приемам лично.  Laughing
Бавно стоплям и ми е много трудно, ще знаете.  Sad
П.П. То затова съм се кръстила "Умница", та дано поумнея... Някой ден... Blush

# 76
  • Мнения: 6 029
новия ник на Буболина е Марико Сан или нещо от тоз род.. тотално се оплетох, честно.

# 77
  • Мнения: 4 371
Е, Фейтлес/Сърдечко/Жозефина води класацията.

# 78
  • Мнения: 1 533
Имам и аз адашка - Дона (на кирилица). И синовете ни са почти на една възраст. Случвало ми се е няколко пъти да получа ЛС, предназначени за нея  Simple Smile

Аз пък веднъж й писах ЛС, предназначено за теб.

# 79
  • Мнения: 5 622
"Дуда" викаме на оназ работа на Гери Wink.

А на твойта работа как и викаш? Аз щото  дуда и казвам на моята Mr. Green

А колко Буби, Буболинки и прочие има..Не е истина  Crazy

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И да са ми минавали мисли за смяна на ника, така поставената тема на Шанел ме отказа завинаги  Grinning

# 81
  • Мнения: 3 521
Мишленце, Мишенце, mishlentze, mishenze и различните маймуни, мамуни и т.н. ги бъркам често. Също бубанка и Буболина. Добре, че са аватарите Whistling.

# 82
  • Мнения: 6 029
Ау да. и имаше 2 Мечо Пух. един на латиница, един на кирилица. Добре, че кирлишкия Пух има снимка на аватара. А латинишкия се преименува на Лигла.

# 83
  • Мнения: 4 371
"Дуда" викаме на оназ работа на Гери Wink.

А на твойта работа как и викаш? Аз щото  дуда и казвам на моята Mr. Green
Е, това си е за отделна тема Mr. Green

# 84
  • Мнения: X
И на мен ми честитиха  рожденния ден...а аз нямам скоро.
Оказа се, че г-жата е zizi_top, a на мен ми липсва долна черта Twisted Evil

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Обърквам се и аз. Често. И аз съм питала Dona откога са й плановете за второ (както се оказа, Дона имала такива планове. Еднакви по възраст и пол деца, че и кърмачки...как да не се обърка човек?!).
Мечопуховците... буболини, буболечки, буби всякакви... сладурани... мами на принцеси и принцове... мама на двама/трима/петима... арвен (arwen, arven, arven undomiel и прочее)... pe6ka, pe6ko и т.н.... с 'мам' в търсачката изкарва 6 страници (!!) хора с различни съчетания в имената... с 'mam' - 40 страници... Страшно е.
За моя ник ли се коси някой?

Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).

# 86
  • Мнения: 6 029
Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).


Хъх, точно това Янтра нарочно премълча  Mr. Green

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Хехеххх, ма ние това много добре го знаеме.  Laughing Но не възнамерявам да се възползвам.  Laughing

Един друг пример: nenepyga е написано с латински букви.
Или Касиди дето питаше някъде за ника "pu6ok", как го четем.  Mr. Green

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Хъх, точно това Янтра нарочно премълча  Mr. Green
Винаги можеш да разчиташ на мен да издам четата Mr. Green

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ич нямам грижи и проблеми с никове.

Общи условия

Активация на акаунт