Дудунчо и Дуденце

  • 6 486
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 897
Сега се сетих, че съвсем оплитам и Зоритата - Zorie, Zori, zori, Зори... ooooh!

Мда,много сме Crazy(и много разностилни също).Обаче не бих си смениела ника,харесвам си го такъв.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 423
Никак, затова попитах.
Е, всеки го разбира по различен начин, някои и никак, за мен, много неща са казани в този кратък цитат.

# 122
  • Мнения: 3 423
Дафодилийо, кво се правиш. Всичко е
казано в тоя цитат. Мъжете духат супата.
Щото са дръзнали да налетят на мръвката.

# 123
  • Мнения: 7 837
Кейси,аз съм те запомнила с една лична титла теб,много ми е смешна"Нечистофайница","мръсница".Що така бе Кейсе?

Хаха, много отдавна беше това. Доколкото си спомням, играта на думи беше провокирана от тема за чистотата и разни  крайни изказвания на Перето в нея. Както и да е...
Нищо лошо не намирам в автоиронията. Даже, донякъде спасява от приемнето много навътре на хорската, спрямо теб. На едни чара им е в перфектността, на други в автоиронията. Не тъжете за нас...

# 124
  • Мнения: 25 610

Ще тъжим, ще тъжим, щом потънете в дебрите на Отчетните!  Tired

ПП Ей я на Василиса, отиде и се не видя повече!  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 3 405
Василиса каза, че не се отчита, но пък Ламята се  Grinning

А за никовете, аз различавам потребителите. Общувала съм с 2 Мимоза, и трета съм засичала, различни са. Кейси и Касиди никога не съм ги бъркала, но бях свидетел как ги обърка една потребителка. Да, веднъж се зачудих Хапка и Сладка Хапка дали са различни - да Simple Smile

# 126
  • Мнения: 503
А бирената от тях ли е ?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Марико сан, точно пък ти се открояваше достатъчно от останалите Буболини. Специално теб никога не съм те обърквала с някоя друга Буболина. И БУБА също си е уникална.
Всъщност, в повечето случаи гледам не само ника, но и аватар, подпис-всичко, което излиза в постинга. Даже помня някои потребители какви аватари са имали преди. И когато се случи да си ги сменят и някой друг им вземе картинката в първия момент се обърквам.

# 128
  • Мнения: 1 858
Успявам да се ориентирам. На Maatete, като и видя ника и все си представям лелка, дето си развява циците  Mr. Green Да си имам въображението!


   hahaha Joy


Моят ник е плод на бебешкия език на сина ми. Като беше малък вместо да каже "махай се от тук" казваше мааатете. Много хора са ме питали да не е смесица от мама и тате но не. Ника е странен да, но пък е неповторим и няма как да ме сбърка човек.

# 129
  • Мнения: 3 405
А бирената от тях ли е ?

виж, такава не съм засичала.

# 130
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Е,гуспойце Бу,колко пък разновидности на pe6ka  видяхте?Тоооооолкова много?
Иди да търсиш потребители по pe6, pesh и пеш и гледай какво става Grinning Все пак, човек обикновено помни ника, а това, с какви букви е написано - не особено...

Кейси,аз съм те запомнила с една лична титла теб,много ми е смешна"Нечистофайница","мръсница".Що така бе Кейсе?То бива бива автоирония,ма ти направо се обезобрази бе пиле.
За всичко си има причина... За това могат да разкажат повече и _mira_ (радка) или deja pere Mr. Green Ние бяхме цял отбор мръсници.

# 131
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гуспойца Бу, днес видях потребителка  БуБу`и за миг помислих, че си се простила с "моминската" титла  Wink

# 132
  • Мнения: 2 768
Като се регистрирах бях написала etia, но после започнах да срещам etia*, eta и др. подобни и реших да го преправя на Етиа.
Не ми се е случвало да получавам погрешни съобщения, дано да не ни й бъркат.


И на мен не ми се е случвало да ме бъркат с друго производно име  Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 3 421
Като се регистрирах бях написала etia, но после започнах да срещам etia*, eta и др. подобни и реших да го преправя на Етиа.
Не ми се е случвало да получавам погрешни съобщения, дано да не ни й бъркат.


И на мен не ми се е случвало да ме бъркат с друго производно име  Simple Smile

Това е хубаво! Grinning Явно се отличаваме! Много мразя да ме бъркат с някой друг - не само тук, а по принцип.

Не мога да си представя, че някой може да бърка Кейси и Касиди, дори ми звучи абсурдно Laughing

# 134
  • Мнения: 7 111
Имало някакви потребителки, които искали към тях да се обръщат като към мен.  Crossing Arms
Ама си нямат мръдливо човечЕ.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт