5 години форум-Нека се маскираме, нека да се костюмираме!

  • 6 012
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 001
Ми... С прилепнал лъскав клин, за предпочитане ярковиолетов?
Shocked
Няма самозастрелващ се емотикон. С тия крака в клин. Как не.  #Crazy Crossing Arms

# 121
  • UK
  • Мнения: 3 959
И то не какъв да е клин, виолетов и лъскав, задължително. Иначе - пола. От кои години са онези поли до под колената, плисирани такива, тях много ги харесвам.

# 122
  • Мнения: 7 001
Абе на мен ми трябва нещо като чувал, да не се виждам много много.  Crazy Laughing
Така като си мисля, 60 - те не ми изглеждат зле като дрехи Laughing

# 123
  • София
  • Мнения: 2 493
А дрехите с подплънки на рамената от коя ера бяха? Сещате се за какво говоря нали?

# 124
  • UK
  • Мнения: 3 959
Абе чувал, ти чуваш ли се? Ти ако трябва да се обличаш в чували, аз тогава палатка ли да използвам? Пък и нали идеята е разликата, все пак никой не ходи облечен като от 80та. Simple Smile

# 125
  • Мнения: 150
все пак никой не ходи облечен като от 80та. Simple Smile
Не само, че всяка втора мърла е облечена именно така, ами и идиотските прически от онова време се върнаха. Ужас! Световен заговор на педерасти-дизайнери, имащи за цел да облекат жените максимално противно. А тъпите женки с готовност изключват разума си и пълнят гардероба си с цигании... Не ви ща бала! (леле, какъв хубав глагол е "бал" Simple Smile )

# 126
  • Мнения: 7 001
Не съм съвсем сигурна, пънкът не се ли е "родил" като течение точно някъде през 80-те.

Това се води пънк-рокля и бих си го облякла Flutter

# 127
  • UK
  • Мнения: 3 959
Трябва да е максимално стегната в кръста и все пак да си с черен клин, три четвърти. Нагоре обаче ми се струва твърде разголена за ретро.

# 128
  • Мнения: 7 001
Ох, не знам защо си представих как всички клинове изчезват от софийските магазини в началото на ноември Laughing

# 129
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, точно тези черни клинове са толкова вътре в модата напоследък, че ги има всякакви. Грозни са, ама ги има. Всъщност са грозни, щото не се носят както трябва. На снимката горе с такъв тип рокля и кубинки стои супер, ама облечен за да го има е направо... Майко мила.

# 130
  • Мнения: 4 371
А ластични дънки, а Laughing
Майка ми каквото си купеше, купуваше и на мен. И клинове имах, дали баба ми ги пази newsm78

# 131
  • София
  • Мнения: 7 097
А дрехите с подплънки на рамената от коя ера бяха? Сещате се за какво говоря нали?


От началото на 90-те май  Thinking Бях като бейзболист - слаба, в раменете като гардероб  hahaha


По мое време ластични дънки имаше само по Корекомите - беше голям хит да носиш такива  Crazy

# 132
  • Мнения: 4 371
По мое време ластични дънки имаше само по Корекомите - беше голям хит да носиш такива  Crazy
Ми 4ти, 5ти клас съм била, това 90те. Тогава вече Кореком не важеше newsm78

# 133
  • София
  • Мнения: 2 493



yeeeeee ей този дънков десен ми е от най-любимите. Майка ми имаше една такава пола... ммм ще взема да я потърся Simple Smile Ама и якенцето си го бива!

# 134
  • Мнения: 4 371
Сопранов го виждам с белия костюм Mr. Green Имам спомен, че скоро го гледах по снимки с подобен Blush

Общи условия

Активация на акаунт