Готвят ли половинките ви?

  • 4 052
  • 135
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 750
Не съм го взела за да ми готви и да ми мие 4иниите! Mr. Green

# 121
  • Мнения: 3 929
Опитва се да приготвя някои неща, но чак да готви... Все пак, каквото е направил, винаги ми е харесвало.

# 122
  • Мнения: 2 723
Чак пък да готвиии...
Обаче снощи беше направил картофен огретен с маги малки тайни.
Прави всякакъв вид яйца много добре и палачинки в събота ии неделя... ммммм по-хубави дори от тези на мама. Всичко, което трябва да се прави на балкона - пържено във фритюрника или на скарата...

Иначе все се бута да помага, когато аз правя нещо... винаги има желание демек, малко не му достига  Whistling

# 123
  • София
  • Мнения: 123
Моят готви newsm44,но само когато му е кеф

# 124
  • Мнения: 132
Моя се справя чудесно и аз съм много доволна от това.Само дето през годината е няколко месеца в къщи и затова го оставям да се изявява когато мен ме мързи Mr. Green

# 125
  • Мнения: 676
Готви, при това прекрасно Heart Eyes
През седмицата си поделяме това задължения. Един ден той  chef, един аз Sunglasses или пък заедно, ако е нещо, което изисква повече време.  1dating 
През почивните дни  прави палачинки и кафе за в леглото food002
luvbed
Тъй като в събота работя, а той тогава почива - много ми помага и през това време.
Златничък ми е! kiss

# 126
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз и в друга тема съм го писала това, че само той готви, ако разчита на мен ще си умрем от глад хич не мога да готвя, а и не ме влече Embarassed Embarassed Embarassed
Единственото което аз правя е кекс и руска салата  Mr. Green

# 127
  • Мнения: 1 560
По ежедневие - не, но в съботите като има време ми прави палачинки Crazy!

# 128
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако се наложи, или му е дошла музата- да. Напоследък обаче просто няма свободно време за такива "екстри".

# 129
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 491
Винаги мога да разчитам на него да сготви нещо. За съжаление напоследък няма никакво време да се занимава с това.

# 130
Готвят ли половинките ви?


Еххх,мечти smile3506
Не,не готви,дори и желание няма,обича наготово Crossing Arms

# 131
  • Мнения: 71
Готви и то по добре от мен , всъщност професията му е  тясно свързана с този вид дейност прави пици Laughing

# 132
  • Мнения: 3 674
Да готви...поне 2 пъти в седмицата.  Heart Eyes И то по собствено желание ... Laughing

# 133
  • Мнения: 24 467
Че това го прави най- добре от домашните ангажименти.

# 134
  • Мнения: 1 615
Писах в началото, че само пърженето е негова работа в къщи, но се сетих, че не бях съвсем справедлива: ами че той с пликове за печене и микровълнова твори чудеса, за които аз нямам нерви и посмъртно не бих се хванала да правя!

Общи условия

Активация на акаунт