Готвят ли половинките ви?

  • 4 041
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 20
И моя не готви , но така е по-добре за мен!!! Той мие чинии , офф аз много мразя!!! Mr. Green
Понякога ми прави сандвичи или кренвирши с кашкавал на микровълновата !!! хахаха до там  newsm62 не му се отдава!!!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 428
той е по скарата. Това  му е готвенето.

# 77
  • Мнения: 1 483
Моят е готвач и много често готви и у дома Wink

# 78
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
 В кухнята  влиза само с пасаван-  Mr. Green
Не мога да смогна  да му мия натуриите после, които е използвал за да сготви. Mr. Green
Вили

# 79
  • Мнения: 4 737
Не мога да смогна  да му мия натуриите после, които е използвал за да сготви. Mr. Green
Да, това са негативите...забравих да спомена. Купища незмита посуда...къде била нужна, къде не ама цапало момчето ooooh!

# 80
  • Мнения: 6 993
Нали тва питах - как да го науча?
При моята половинка подейства изречението " Няма смисъл да пробваш, защото нищо няма да ти се получи "  LaughingМного се амбицира и вече са що годе на едно ниво кулинарните ни умения Heart Eyes.
Joy Опитва се да ми прокарва тоя номер, за да ме накара да ходя на някакъв спорт - не му се получава Laughing

# 81
  • Мнения: 1 546
Да. От край време сме специализирани - той готви едни неща, аз други.

Абсолютно и ние сме така. Peace

# 82
  • Мнения: 100
Вече не поради много причини. Някои от тях: 1. Ако сготви, когато чакаме гости ще е втория по известност случай на масово отравяне след този, при който Лукреция Борджия поканила 500 от най-близките си приятели на парти с вино и Антракс.   Mr. Green
2. Има способността да съчетае НАЙ-НЕСЪВМЕСТИМИТЕ продукти и да произведе нещо което на вид не е за описване и мн. други да не се впускам в подробности. Ама аз си го обичам въпреки това, понеже поне желание не му липсва.  Joy

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 15:57 от Бръмболина

# 83
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
днес направи карагьоз и картофена салата. мммммммммм Heart Eyes

# 84
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ами готви да...,и то доста добре му стават манджите Peace.Последно готви пълнени чушки с ориз и кайма и като за пръв път бяха перфектни Heart Eyes

# 85
  Доста е добър в това.

# 86
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Готви. Има манджи, които само той ги прави. Миналата седмица, през отпуската на вилата, само той готвеше. Тук, по стечение на обстоятелствата, по-често го правя аз - обикновено се прибирам преди него и захващам, щото трябва да се яде. И, понеже неделята на мен ми е работен ден, тогава пак той се проявява в повечето случаи. Добре се справя, де.
Но не съм го учила аз - знаеше си още като се запознахме. Сега по-скоро въпросът е да го накарам да го прави. Та когато сме си двамата вкъщи едновременно, го питам да си избере: салата или манджа ще прави, за да стане по-бързо. Обикновено се получава и сколасваме за новините да сме седнали на вечеря.

# 87
  • Мнения: 444
Чат пат забърква таратор , салатка или бъркани яйца ..... много и не обичам да го пускам в кухнята , че за едно ядене цапа 20 чинии

# 88
  • Мнения: 4 187
Да готви и то повече от добре ! Като се започни от най - обикновена супичка и се стигне до нещо много завъртяно и специално. Много е добър  Hug!

# 89
  • Мнения: 485
Готви и то доста добре. Даже по-добре от мен. Аз го правя по задължение, за него е удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт