Готвят ли половинките ви?

  • 4 063
  • 135
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 731
Определени неща само той ги прави ,аз не пипам .Като например ,скарата.Когато решим да хапваме спагети,той прави соса ,аз варя спагетите Joy.И всички други неща ,които като съм на работа нямам време да ги сготвя ,затова му казвам кое как да направи и готви.Отделно че после правя основно почистване на кухнята ,но това е отделен въпрос. hahaha

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Много рядко,не че не може....Когато се захване обаче все бърза и понякога слага не каквото трябва(уж да експериментира).Не винаги се получава.Странното е че се мисли за добър готвач Rolling Eyes.

# 92
  • Мнения: 2 908
Готви,но не може-стават основно буламачи,та не му позволявам често да готви-най-хубавото което прави е пърженото-картофи с кюфтета-нещо такова.Готвено или печено не може-супите ги прави като слага във водата това дето ще се вари-боб,картофи,или там нещо друго и това е-става само вода варена със зеленчук Mr. Green
Готвенето е мой приоритет в къщи-за сметка на това той чисти по-добре от мен,подрежда,прахосмуче,мие чинии Mr. Green,бърше прозорци по-добре от мен(когато го помоля)...,дори си гладе сам ризите понякога(е,и това не го може като готвенето).

# 93
  • Мнения: 146
Готви разни засукани неща когато има време. Салатите му нямат конкуренция  Grinning Вкъщи той е отговорник по готвенето, мен не ме пуска в кухнята да боравя с печка и тигани... не знам защо. Веднъж сготвих спагети. Сега докато съм в отпуска ще го изненадам някой път   chef

# 94
  • Мнения: 77
Мойто мъж готви понякога. Даже бих казала-относително често. Прави страхотни салати, гювечета, разни видове яйца по-интересни, както и превъзходно телешко варено – няма равно то. Може от 2-3 продукта да ти направи мн. хубаво ястие. Аз също обичам да готвя по принцип. Направо умирам от кеф, когато нещо ми излезе перфектно…

# 95
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, готви страхотно средиземноморски вкуснотийки, паста и салатки Simple Smile. Вчера забърка страшно ризото със скариди, умрях си от кеф  Heart Eyes После си мие и чинийките Laughing

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Само риба на скара и ...скара.

# 97
  • Мнения: 23 407
Не,на готви...Никога не съм го виждала да го прави.

# 98
  • Мнения: 588
Тази тема аз трябваше да я пусна! От кога му разправям на мойто мъж че ще го похваля и тук Simple Smile

Всички жени на работа ми завиждат, готви от добре - по - добре
Аз МРАЗЯ да готвя, той го знае и е окей с този проблем, даже много много не ме пуска в кухнята при продуктите.
Лазанята му е убийствена, всякакви паста, равиоли, фусили и други дето не им знам и имената приготвя чудесно.
Пилета готви по 100 начина, ама все засукани (да кажем с каперси и не знам си кво си)
То и за това сме по 100 кила  Mr. Green

А, и да не забравя да похваля "Хиляда калорийната манджа" (според него така се казва) със сума си видове сирене, месни хапки и сметана
И всичкото това било хоби  Simple Smile

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 378
 алабаланица, ха сега напиши поне на човечеца манЖите тука, че да го похвали и ние.

# 100
  • Мнения: 3 537
не,никога

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 675
Да, готви, обикновено когато има време или ако трябва да ме отмени. Мога да кажа, че прави много вкусни сладки неща. Аз изобщо не си падам по приготвянето на сладкиши.

# 102
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Е, какво им става на тия мъже, определено искат мястото да ни заемат край пе4ката  Joy Joy
Не 4е много се дърпаме де.
Бравос  Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 408
За жалост не,а и няма желание което е по-лошото Sad

# 104
  • Мнения: 123
О,да.Готвил е мусака,правил е разни кремове,фъ4,сандви4и...Не се сещам за друго в момента,може да съм пропуснала нещо,но мусаката наистина я беше докарал...ммммм Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт