Опитвали ли сте някакви наркотични вещества?Ако да, какви?

  • 20 118
  • 241
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 754
То 12 страници се изписаха какъв кеф било, за ключ май е късно но може би си права...

# 226
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
За видовете екстази някой ще сподели ли впечатления?

Постоянно слушам за впечатления. Но не смея и няма да пробвам. Бъзлива съм  Crossing Arms

Аз предлагам Реза или някой да заключи темата, че нещо почна да става като рекламна, пък освен Джей Ло тук и други деца четат сигурно... Иначе ние добре си приказваме

Чак пък ключ  newsm78

# 227
  • Мнения: 4 754

За различни емоции са...това е блазнещото. Чувство по поръчка, в точния момент...

# 228
# 229
  • Мнения: 234
Не,това е голяма гадост.

# 230
  • Мнения: 677
Не,това е голяма гадост.

Кое по-точно?

# 231
  • София
  • Мнения: 38 779
За видовете екстази някой ще сподели ли впечатления?
Твърдото и на прах са едно и също - танци-манци до зори ако ти издържи сърцето. Аз съм уникален случай - доспива ми се от екстази.
Тва мерцедеси, мицубиши, СК - все едно и също л..но.
За течното, дето някои разправят че било страшна работа - един път си делнахме 1 шишенце 3 приятелки, посмяхме се внезапно 10тина минутки и... толкова.

# 232
  • Мнения: 738
За видовете екстази някой ще сподели ли впечатления?

Почваш с половинка, после цяло, после 2 и така до 10-20 на вечер, после на някой афтър ти се пука язвата примерно, или припадаш и си гълташ езика. Взех веднъж, череша няква, не ми подейства, после видях как едно момиче се напика в центъра на клуба без да разбере и си казах Стига Stop...

# 233
  • Мнения: 4 754
За видовете екстази някой ще сподели ли впечатления?

Почваш с половинка, после цяло, после 2 и така до 10-20 на вечер, после на някой афтър ти се пука язвата примерно, или припадаш и си гълташ езика. Взех веднъж, череша няква, не ми подейства, после видях как едно момиче се напика в центъра на клуба без да разбере и си казах Стига Stop...
Shocked 20?...Скъпо удоволствие  А за момичето направо...От Бургас си, нали? В Рокси едно момиче друга подобна работа направи без даже да се усети  ooooh!

# 234
  • Мнения: 738
За видовете екстази някой ще сподели ли впечатления?

Почваш с половинка, после цяло, после 2 и така до 10-20 на вечер, после на някой афтър ти се пука язвата примерно, или припадаш и си гълташ езика. Взех веднъж, череша няква, не ми подейства, после видях как едно момиче се напика в центъра на клуба без да разбере и си казах Стига Stop...
Shocked 20?...Скъпо удоволствие  А за момичето направо...От Бургас си, нали? В Рокси едно момиче друга подобна работа направи без даже да се усети  ooooh!

От Бургас съм да, това беше в Мания преди 3 год, чух и за Рокси, и в Плазма в Пловдив имало аналогичен случай ooooh!  Скъпо е, говоря за хора, за които не е проблем, на един афтър на кораба в Несебър на Шото(собственика на Мания) му се пукна язвата след 26 хапа, щеше да умре Cry В един клуб едно момче на видима възраст 17-18 год, на 14-ия бонбон мозъка му отказа и падна като талпа, приятеля ми му извади езика...Случаи много...

# 235
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Чак такива ужасии не бях чувала, но именно заради това ме е страх даже да пробвам.

# 236
  • Мнения: 4 754
Чак такива ужасии не бях чувала, но именно заради това ме е страх даже да пробвам.


За напикаването, наакването или за язвата?

# 237
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Чак такива ужасии не бях чувала, но именно заради това ме е страх даже да пробвам.


За напикаването, наакването или за язвата?

И трите, мила. Достатъчно е да се накензаш на някой дансинг, нали? Страшничко си е  Crazy

# 238
  • Мнения: 4 754
И трите, мила. Достатъчно е да се накензаш на някой дансинг, нали? Страшничко си е  Crazy
Страшно за околните, ти да не мислиш че ще се усетиш кво правиш.

# 239
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
И трите, мила. Достатъчно е да се накензаш на някой дансинг, нали? Страшничко си е  Crazy
Страшно за околните, ти да не мислиш че ще се усетиш кво правиш.

 Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт