КУС-КУС със зеленчуци

  • 8 837
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Къде точно в Пикадили е арабския кус-кус? Ще си взема и ще пробвам, пък каквото излезе.

Май при булгура беше, но да не те излъжа...не помня. От Варна го купих.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 686
 Аз го направих и моето ястие стана малко като китайска манджа. Сложих гъби и соев сос след това останалите зеленчуци изпържих и добавих обикновен кус-кус. Обаче ако имаше и малко месце вътре щеше да е супер.

# 17
  • Мнения: 11 747
Аз съм от Варна и от колко време търся в Пикадили кус-кус,при булгура - еми няма! ooooh!
Какво пише на опаковката,аз кьорава ли съм...?  Thinking
В арабския магазин на пазара има 3 вида булгур,ама няма кус-кус.Никога не съм яла,а така ми се иска да го пробвам... Crazy

# 18
  • Мнения: 27 524
мисля, че тази рецепта се приготвя с истински кус кус, а не с този, който е познат в Бг, т.е. който е тестян.

Всяка рецепта с кус-кус е така, в Бг все още май не продават кус-кус, а просто дребни макарони, които наричат така. Разликата е голяма  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 951
Аз съм от Варна и от колко време търся в Пикадили кус-кус,при булгура - еми няма! ooooh!
Какво пише на опаковката,аз кьорава ли съм...?  Thinking

Значи може и да не беше при булгура  Laughing Купих си го сега септември месец. Имаше даже няколко вида, че се чудех по какво да си избера кой да купя.
Ето така изглежда моят http://i65.photobucket.com/albums/h227/diksi/DSC02549.jpg?t=1191949733

# 20
  • Мнения: 11 747
дикси,благодаря за онагледяването!Определено при булгура няма такива пакети!Ще се огледам повечко и ако не открия ще попитам някой служител.Да видим после ще сготвя ли нещо от него или не! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 199
Аз днеска панирах карфиол и се сетих, че мога да направя кус-кус и със карфиол, ммм вкусно  Flutter

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Аз пък ще пробвам рецептата с нашенски кус-кус. Предполагам, че пак ще се получи.

# 23
  • Мнения: 3 927
pina,

има в Пикадили, но не е при булгура. Май беше в редичката при макаронените изделия  Thinking......те в Пикадили нали редовно разместват стоките и все нещо не е на мястото си......вече ме нервят с тази си практика  Close

# 24
  • Мнения: 11 747
да,много разместват!
мерси,ще го потърся

Общи условия

Активация на акаунт