как убедихте околните да задържите голямото куче

  • 10 416
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Веси, щом имаш притеснения от подобен род, миля, че един бокс е добра инвестиция, в случай, че нямаш помещение, в което щетите не биха били големи Peace

# 151
  • Мнения: 264
Да, клетката също е добро решение. За легло не и слагай нещо лесноубиваемо. Например един пресован леген ( продават в зоомагазините с вълнено одеало в него. Иначе за люлката и дограмата, дано не и хрумне да ги убива.

# 152
  • Мнения: 983
Верно, този вариант с клетката го бях забравила. Иначе, мисля да я извеждам с нас на разходка. В началото ще гледам да сме и с мъжа ми, за да не хукне след някое куче, въпреки че по принцип слуша. Представям си как ще се възмущават майките, като ме гледат Naughty и аз както се срамувам Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 264
Една леля, веднъж, като се разхождах с Багира и Вики се опита да изгони Багира. Крещеше " Марш куче от количката на детето". А аз и викам , " Я по -леко, кучето е на детето!". Тя ме погледна все едно съм луда, а аз не се сдържах и се засмяхс глас. Да не ти пука.

# 154
  • Мнения: 230
Представям си как ще се възмущават майките, като ме гледат Naughty и аз както се срамувам Rolling Eyes
Някои ще се възмущават, някои ще ти завиждат, че имаш смелост и организираност да се справиш с деца и куче Heart Eyes
Успех и не плащай данък хорско мнение! Ако пък много се смущаваш, повтаряй си, че кучето ти е много по-чисто и безопасно от многобройните гълъби дето само цвъкат насам-натам  Wink.

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 23:35 от Mini_

# 155
  • Мнения: 983
Благодаря за успокоението. Общо взето от непознатите майки не се притеснявам, но познатите, които още от сега казаха, че съм луда щом ще я взимам, представям си как ще реагират като и на разходка я водя с нас. Ееее, нямам търпение да се фръцкаме 4 мадами по улиците. Те без Джоя ни снимаха за един вестник, пък сега и по ТВ могат да ни покажат Sunglasses.

# 156
  • Мнения: 230
Благодаря за успокоението. Общо взето от непознатите майки не се притеснявам, но познатите, които още от сега казаха, че съм луда щом ще я взимам, представям си как ще реагират като и на разходка я водя с нас. Ееее, нямам търпение да се фръцкаме 4 мадами по улиците. Те без Джоя ни снимаха за един вестник, пък сега и по ТВ могат да ни покажат Sunglasses.
Еха, това си е за ТВ-то Grinning Heart Eyes.
Ще ми се да ми разкажеш повече как се оправяш с разходките. Докато беше малък бебо ми беше лесно - бебето в количката и игра с кучето. Само че сега и бебето иска игра и то не само с кучето, а и с деца. На площадката обаче много бързо се изпразва откъм деца, като се появя с Таря. А на нея си й трябва движение.
Ето една стара нейна снимка

Последна редакция: ср, 31 окт 2007, 23:56 от Mini_

# 157
  • Мнения: 264
Веси, честит рожден ден на Джоя!!! Да ти е жива и здрава и да е много щастлива във вашето вече голямо семейство. Надявам се да празнува рождения си ден в къщи!!!

Общи условия

Активация на акаунт